ARREOLA GŁÓWNYM KANDYDATEM DLA WHYTE'A, FRANKLIN REZERWĄ

Dillian Whyte (28-2, 19 KO) na pewno walczy 30 października, tylko z kim? Promujący go Eddie Hearn poinformował, że na ten moment najpoważniejszym kandydatem do takiej potyczki jest Chris Arreola (38-7-1, 33 KO).

- Jestem w trakcie finalizacji tego pojedynku - nie ukrywa szef grupy Matchroom. - Podoba mi się to zestawienie i Dillian też jest zadowolony. To będzie wojna, czyli to, co Dillian kocha. W ciągu kilku dni powinniśmy wszystko dopiąć. W rezerwie wciąż pozostaje Jermaine Franklin, który zgodził się już na walkę - powiedział Hearn.

- Jestem niepokonanym gościem, gotowym by wskoczyć na tę walkę. I obiecuję, że znokautuję Whyte'a - zapowiada będący opcją rezerwową Jermaine Franklin (20-0, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 03-09-2021 09:38:23 
Mimo, że aureola dał dobrą walkę z Ruizem, to łeeeeeeeeee nudy jak chuj. Już bym wolał walkę z upalonym krzysiem Charlsem Martinem
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-09-2021 10:17:21 
Whyte go ubije, niemniej Arreola to kotlet, którego nie łatwo złamać, więc zapewne trochę się namęczy, a i nazwisko nie będzie raziło w rekordzie pomimo, że już nie pierwszej świeżości.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-09-2021 10:17:31 
Też bym wolał, ale Whyte ma prawo do takich walk i takie pewnie będzie toczył, aż coś drgnie w WBC.
Jeśli będzie ciągle bił się z zawodnikami na swoim poziomie, to za kilka pojedynków będzie zwyczajnie rozbitym gościem..
 Autor komentarza: rocky86
Data: 03-09-2021 10:45:57 
Ostatnie 5 lat Whyte to 2x Povietkin, 2x Chisora, Parker, Rivas + zaplecze Helenius, Browne, Wach.

Generalnie chłop w ostatnich 5 latach ma lepsze resume od Wildera (który w tym czasie wygrał 2x z Ortizem i zaliczył srogi wpi@rdol z Tysonem i podarowany remis), który bronił pasa WBC przecież, czy Tysona, który zasadniczo ma tylko Wildera na rozkładzie w tym okresie.

Generalnie poza AJ to w ciężkiej nie ma zawodnika z lepszym resume w tym okresie od Whyte.
Łajdak zasługuje jak nikt inny na nieco mniej wymagającego rywala i ostatecznie walkę o pas. Jeśli do walki pomiędzy Tysonem a Wilderem nie dojdzie, to Whyte powinien zostać wyznaczony w walce o wakat.
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 03-09-2021 11:18:20 
Co on pieprzy ten Aureola że jest niepokonanym gościem ?
Przecież przegrywał i to również przed czasem np. z Wilderem.
Łatwa walka dla Whytea, bo mimo ze Aureola daje czasem niezłe walki jak z Kownackim czy Ruizem to jednak poziom niżej od młodszego Chisory też mającego podobny styl, a z Chisorą przecież Whyte sobie poradził
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 03-09-2021 11:57:49 
SpoconyAlfons
Chyba czytasz co trzecie zdanie, to jest wypowiedź Franklina.
 Autor komentarza: mpjzb
Data: 03-09-2021 22:31:41 
Wolałbym Franklina, bo jednak niepokonany i coś w końcu mógłby pokazać. W walce z Arreolą faworyt jest jeden, ale Whyte ma taki rozkład gości z TOP 20, że tylko AJ może się z nim równać, prawdziwy twardziel jakby wyjęty ze złotych lat HW. On już nic nie musi nikomu udowadniać. Walka o pas należy mu się jak psu buda i mam nadzieję, że jego prime nie minie zanim jej się w końcu doczeka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.