JOSH TAYLOR: POKONAŁBYM PACQUIAO BEZ PROBLEMU

Król wagi junior półśredniej Josh Taylor (18-0, 13 KO) miał nadzieję, że skrzyżuje rękawice ze swoim idolem Mannym Pacquiao (62-8-2, 39 KO), ale po zeszłotygodniowej porażce Filipińczyka z Yordenisem Ugasem zmienił zdanie.

UGAS Z WIELKIM SZACUNKIEM DO PACQUIAO: JEŚLI CHCE, DOSTANIE REWANŻ >>>

- Jestem rozczarowany tym, że Pacquiao nie wygrał, bo jest moim bohaterem. Poza tym uciekła mi szansa walki z nim, który byłaby czymś niesamowitym. Gdybym walczył z Mannym, gdybym był na miejscu Ugasa, wygrałbym bez problemu. Możecie mnie nazywać szaleńcem, ale miałbym duże szanse nawet z Pacquiao w jego mistrzowskiej formie - powiedział Taylor, uważany obecnie za jednego z najlepszych bokserów na świecie bez podziału na kategorie.

- Manny wyglądał w starciu z Ugasem staro. Dwa, trzy lata temu poradziłby sobie z Kubańczykiem. Teraz nie miał szybkiej pracy nóg, nie był sprężysty. Miał szybkość rąk i moc w pięściach, ale nie miał timingu i nie atakował w tempo. To było smutne, mam nadzieję, że Manny zakończy teraz karierę. Nie powinien toczyć takich walk, to szkodliwe dla jego dziedzictwa - dodał Szkot, który w maju tego roku zunifikował wszystkie pasy (IBF, WBA, WBC i WBO) wagi junior półśredniej w wielkim pojedynku z Jose Carlosem Ramirezem, dominując w ringu i dając pokaz boksu najwyższej klasy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 28-08-2021 11:29:30 
Teraz kozaka struga. Ciekawe co by gadał jakby Pac-man był w swoim prime.
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 28-08-2021 11:30:23 
Nie doczytałem. Jednak jest szaleńcem xD
 Autor komentarza: Polakos
Data: 28-08-2021 12:01:08 
Manny nawet w swoim Prime nie był nietyklany, też miał wtedy porażki i to nie jedną. A Taylor jest mega kozakiem więc w sumie wcale głupio nie gada.
 Autor komentarza: dommanu
Data: 28-08-2021 13:10:56 
Taylor to duzy talent ale gdzie mu do prime Pacmana
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 28-08-2021 17:17:53 
kazdy jest madry, gdy wielki mistrz jest u schylku kariery. Te walki sa zupelnie zbedne. Wiadomo, ze to silniejsze od czlowieka i prawdziwy wojownik nigdy nie powie, ze jest juz za slaby, za stary, stracil szybkosc. Dla takich ludzi nie ma slowa koniec. Te walki powinny byc traktowane z przymrozeniem oka. To tak jak wychwalanie Joshuy za walke z Kliczko, chociaz tu to co innego bo Kliczko sie podlozyl i odpuscil dla wujka Ediego:)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-08-2021 18:31:59 
Pacquaio sportowo jest jak Holyfield, więc...
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 28-08-2021 19:12:15 
Wiadomo, teraz trzeba sobie trochę poużywać na "Pacmanie". Taylor niech nie prowokuje. Pacquaio musi już odejść na emeryturę, i nie odwlekać tego, jak robił to Roy Jones Jr.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.