WHYTE CHĘTNIE WSKOCZY W MIEJSCE FURY'EGO NA WALKĘ Z WILDEREM

Dillian Whyte (28-2, 19 KO) od wielu miesięcy dobijał się do walk z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i szczególnie Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). I zapewnia, że chętnie wskoczy w miejsce jednego z nich, czytaj Fury'ego, jeśli znów walka numer trzy się "wywali".

Whyte miał wystąpić w połowie września na gali Canelo, który jednak przeniósł termin o dwa miesiące. Ostatecznie więc Dillian ma zaboksować 30 października. Z kim? Nie wiadomo, choć przewijały się nazwiska Jermaine'a Franklina oraz Chrisa Arreoli. A Fury i Wilder mają dopełnić trylogię trzy tygodnie wcześniej - 9 października.

- Jeśli Fury z jakiegoś powodu wycofa się z walki, bardzo chętnie go zastąpię i zawalczę z Wilderem - mówi Whyte, który już wcześniej przekonywał, iż on i Wilder powinni spotkać się o wakujący tytuł, podczas gdy Fury powinien zostać uznany "mistrzem w zawieszeniu".

"The Body Snatcher" w ostatnim pojedynku, pod koniec marca, pokonał przed czasem Aleksandra Powietkina, wysyłając Rosjanina na sportową emeryturę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-08-2021 16:51:24 
IMO nie zasłużył..
 Autor komentarza: TrockiBrunon
Data: 19-08-2021 17:01:08 
Dajcie spokój, Łajdak jest bezczelny... Dopiero trzy lata czeka jako pretendent, przecież 3 to bardzo mała liczba, mniejsza niż 4 czy 5 a co dopiero 6.
 Autor komentarza: tyler
Data: 19-08-2021 17:08:01 
Jak Fury coś wywinie i nie dojdzie do 3 walki, to Deo zmierzy się z najgroźniejszym etatowym pretendentem Ortizem,lub bardzo solidnym "topem" Stiverne. Ponoć Artur też jest brany pod uwagę, bo w pierwszej walce zarzucono że Deo oddawał rundy gitowi,i gdyby nie lucky punch to ,kto wie jakby się walka skończyła...
Sam nie wiem ale gdy jest poruszany temat WBC i Deo oraz jego pretendenci to się robi jakoś tak mało poważnie
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 19-08-2021 18:18:59 
Jak Fury nie wyjdzie to tak powinno się stać, i stać się powinno że Fury już nie dostanie szansy walki o mistrzostwo świata.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 19-08-2021 18:29:20 
A tak na poważnie, to jest to znakomity pomysł. Jeśli Fury znów coś wywinie, to WBC powinna poczęstować go "mistrzem w zawieszeniu" a o pas powinni walczyć Whyte i Wilder. Niezależnie od wyniku (a podejrzewam, że Deontay jednak ustrzeliłby Whyte'a), to wszystko jest lepsze od tej cygańskiej hecy.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 19-08-2021 20:51:51 
Siedzę na tym portalu prawie 10 lat bez logownia, ale ostatnio co napisze @Stieczkin, @ Hugo, czasem @NT to kupuję w ciemno :D NT mnie kupił odpowiedzią na kogoś tam artykuł o GGG... Jestem fanem Triple G, ale rzeczywiście artykuł był funbojowski wg mnie... Stieczkin widzę duża wiedza merytoryczna, mądrego zawsze dobrze posłuchać jeśli chodzi o trening :) @Hugo zawsze się rozpisuje i widać, że śledzi na bierząco nie wiadomo z jakich źródeł :) Reszta też fajna, ale już bardziej do pogadania ;) Wszystkim miłęgo weeku ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.