Archiwum wiadomości z dnia: 2021-08-18

 


DAVID HAYE: USYK NIE SPRAWI JOSHUI WIĘKSZYCH PROBLEMÓW

David Haye z powodzeniem zmienił kategorię cruiser na ciężką. Teraz jego śladami kroczy Aleksander Usyk (18-0, 13 KO), który po zunifikowaniu wszystkich czterech pasów w limicie 90,7 kilograma przeniósł się do wagi ciężkiej i zanotował dwa zwycięstwa, a 25 września zaatakuje Anthony'ego Joshuę (24-1, 22 KO) i jego tytuły IBF/WBA/WBO.W SOBOTĘ PREMIEROWA GALA GRUPY POLSAT BOXING PROMOTIONS

Już w sobotę w Stoczni Gdańskiej premierowa gala grupy Polsat Boxing Promotions. To ma być tylko wprowadzenie do większych imprez i dużych walk, które - miejmy nadzieję, już wkrótce powrócą do naszych miast. A tydzień później gala Knockout Boxing Night 17. W międzyczasie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Sierpień będzie więc ciekawy na polskich ringach.
USYK TAK ZADOWOLONY Z POGRMOMCY WACHA, ŻE ZATRUDNIŁ GO NA KOLEJNY TYDZIEŃ

25 września w Londynie na stadionie Tottenhamu Hotspur czeka nas walka mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z obowiązkowym pretendentem WBO Aleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO), byłym królem kategorii cruiser. Głównym sparingpartnerem Ukraińca jest obecnie mocny Kongijczyk Martin Bakole (16-1, 12 KO), pogromca m.in. Mariusza Wacha, Kamila Sokołowskiego i Łukasza Rusiewicza.


TRENER UGASA: JESTEŚMY GOTOWI, BY POKONAĆ MANNY'EGO PACQUIAO

Znakomity trener mistrza świata WBA wagi półśredniej Yordenisa Ugasa (26-4, 12 KO), Ismael Salas jest przekonany, że jego podopieczny jest gotowy, by pokonać w najbliższą sobotę w Las Vegas legendarnego Manny'ego Pacquiao (62-7-2, 39 KO). Ugas w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Errola Spence'a Juniora, jednak szykował się już na swoją walkę na sobotniej gali i musiał się jedynie przestawić taktycznie.