DAVID HAYE MA MILIONY POWODÓW ŻEBY WRÓCIĆ

Po co David Haye (28-4, 26 KO) wraca na walkę z kimś takim jak Joe Fournier (9-0, 9 KO)? Odpowiedź jest wbrew pozorom bardzo prosta.

Karierę znakomitego przed laty "Hayemakera" przerwały pośrednio kontuzje, a bezpośrednio Tony Bellew, który pokonał swojego rodaka dwukrotnie, w 2017 i 2018 roku. Pierwszy ich pojedynek generował bardzo duże zainteresowanie i świetną sprzedaż PPV, a mimo tego...

- Mam miliony powodów do powrotu. Zarobię więcej niż za walkę z Bellew. Wiem, że to trochę szalone, ale co miałem zrobić? Przecież gdybym tego nie wziął, inni pomyśleliby chyba, że coś jest ze mną nie tak - przyznał były król kategorii cruiser oraz mistrz WBA wagi ciężkiej.

Przypomnijmy, że Haye i Fournier doskonale się znają, a poza ringiem są przyjaciółmi. Więcej o ich relacjach pisaliśmy TUTAJ. Do ich pojedynku dojdzie 11 września w Los Angeles na rozpisce gali De La Hoya vs Belfort.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sekundant
Data: 18-08-2021 11:20:27 
Czyli historia jak w "Niemoralnej propozycji". Bogaty milioner zapłaci za jedną noc z Davidem :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-08-2021 11:21:19 
Niezaprzeczalnie każdy ma swoją cenę, choć szczerze to zobaczyłbym go z Rotschildem, Gatesem, w ostateczności z Gościwujem Przaśnym na Pensioner Boxing Night:)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 18-08-2021 11:34:16 
Z tym że bogaty milioner też ma podobno zarobić 6 milionów dolarów. To jest zwykły marketingowy przekaz obliczony na skłonienie naiwnych do kupienia PPV. Boksujemy za grube miliony, które płaci nam jakiś bezosobowy "organizator". Skoro płaci, to zapewne nasza walka i inne walki gali są tego warte, więc nie żałuj kasy gamoniu, tylko zapłać te 50 dolarów za obejrzenie niepowtarzalnego widowiska. A faktycznie to są zapewne współorganizatorami tego cyrku i zarobią proporcjonalnie do tego, ilu gamoni uda im się nabrać.
 Autor komentarza: tyler
Data: 18-08-2021 11:42:08 
Za Bellew w pierwszej zgarnął £4.2m (21m PLN),a w drugiej walce miał gwarantowane £2.5m to jest prawie 13m PLNów, plus bilety i PPV i sponsorzy. To są ogromne pieniądze,a Haye ma 40 lat na karku, czyli młody ,krzywdy sobie nie da zrobić. Na początku myślałem że wejdzie i zdmuchnie bogacza,ale czytając o ich przyjaźni itp... to dochodzę do wniosku że to może być walka o przebiegu podobnym jak z Audleyem, na znak pójdzie strzał, jeden się położy i każdy będzie zadowolony.
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 18-08-2021 11:47:54 
Puncher48. Dobre dobre :-).
A może z Hearnem ustawkę zrobią, w sumie też się dobrze znają. A Hearn jest mega rozpoznawalny w UK.Mogą nawet w ogrodzie zrobić ;-).
Ale co mam gościa nie rozumieć? To jest kupa szmalu. A ludzie jak tacy naiwni to niech kupują.
Koniec świata...
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-08-2021 15:10:49 
W te miliony nie wierze, ale moze, kto wie...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.