Archiwum wiadomości z dnia: 2021-08-14

 


PROKSA ODWOŁANY Z FUNKCJI CZŁONKA ZARZĄDU PZB

- W dniu dzisiejszym większością głosów zostałem odwołany z funkcji członka zarządu Polskiego Związku Bokserskiego w związku z wnioskiem Pana Pawła Pasiaka o szkodę dla polskiego boksu - napisał w mediach społecznościowych były mistrz Europy wagi średniej Grzegorz Proksa. Jakie mogą być powody takiego ruchu? Proksa twierdzi, że to także sprawa polityczna.
TRENER WILDERA O SWOICH SPARINGACH Z FURYM

9 października w Las Vegas czeka nas walka Tyson Fury vs Deontay Wilder III o należący do Brytyjczyka pas WBC wagi ciężkiej. Trener zdetronizowanego przez Fury'ego w lutym zeszłego roku Wildera, Malik Scott miał okazję sparować kilka lat temu z 'Królem Cyganów' i wspomina to jako intensywne przeżycie.

WIDEO: VERGIL ORTIZ JR I JEGO NIESAMOWITA SERIA NOKAUTÓW

Zdaniem wielu Vergil Ortiz Jr (17-0, 17 KO) to wschodząca, wielka gwiazda ringów zawodowych. A on kolejnymi startami udowadnia, iż nie są to przesadzone opinie. Dziś w nocy czeka go bardzo trudny test w osobie Egidijusa Kavaliauskasa (22-1-1, 18 KO). Na rozgrzewkę prezentujemy Wam skrót kariery 23-letniego bombardiera z Teksasu i efektowne nokauty w jego wykonaniu.
VERGIL ORTIZ JR PRZEZ DZISIEJSZĄ WALKĄ Z KAWALIAUSKASEM

Dziś na gali w teksańskim Frisco zobaczymy pojedynek jednego z najlepszych prospektów na świecie, 'półśredniego' Vergila Ortiza Juniora (17-0, 17 KO) z brązowym medalistą mistrzostw świata i dwukrotnym olimpijczykiem Egidijusem Kawaliauskasem (22-1-1, 18 KO). Pewność siebie 23-letniego Amerykanina promieniuje z jego wypowiedzi, choć Ortiz Jr zdaje sobie sprawę ze skali wyzwania.