ERYK APRESYAN UDANIE WRÓCIŁ PO NIESPODZIEWANEJ PORAŻCE

Eryk Apresyan (8-1, 5 KO), jeden z największych talentów polskiego boksu ostatnich lat, udanie wrócił na zwycięską ścieżkę po pierwszej zawodowej porażce.

Medalista największych imprez w boksie olimpijskich młodszych grup wiekowych związał się z grupą menadżerską MTK Global i poza granicami prowadzi swoją karierę.

Naprzeciw niego stanął solidny Władysław Baranow (7-10-2, 5 KO), który testuje młodych i utalentowanych zawodników. Polak wygrał jednogłośnym werdyktem sędziów po sześciu rundach. Może teraz rewanż Nathanem Bendonem?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 14-08-2021 21:28:32 
Opis tej walki autorstwa tłumacza Gógla:
"Kolejną ciekawą rywalizacją byli Polacy Eryk Apresyan (8-1,5 KOs) i Ukraińca Vladyslav Baranov (7-10-2,5 KOs), sześć rund w wadze super półśredniej. W pierwszym zaskoczyć upadkiem Apresyana, ulubionego teoretyka; Jednak mieszkaniec Marbelli wyzdrowiał, wygrał w drugiej rundzie i dwukrotnie powalił Baramova w trzecim secie z dobrymi rękami w okolicy wątroby. Polacy szli lepiej aż do szóstej i finałowej rundy, utrwalając zwycięstwo w ocenie sędziów z nieparzystymi notami 58-53, 58-53 i 58-55 delikatnie mówiąc."
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.