Archiwum wiadomości z dnia: 2021-08-13

 


CASSIUS CHANEY CHCE WALKI Z ANDYM RUIZEM JUNIOREM

Cassius Chaney (20-0, 14 KO) to ciekawy amerykański prospekt wagi ciężkiej, który przez ponad sześć lat kariery nie zmierzył się jeszcze z nikim naprawdę mocnym. Jutro na gali w Worcester skrzyżuje rękawice z weteranem Shawndellem Wintersem (13-5, 12 KO), a potem chce dążyć do walki z byłym mistrzem świata Andym Ruizem Juniorem (34-2, 22 KO).RIGONDEAUX: CASIMERO TO KLAUN Z CYRKU, JUTRO ZOBACZY DIABŁA

Dwukrotny mistrz olimpijski i były zawodowy mistrz świata wagi super koguciej, wspaniały Guillermo Rigondeaux (20-1, 13 KO) zmierzy się jutro z mistrzem świata WBO wagi koguciej Johnem Rielem Casimero (30-4, 21 KO). 32-letni Filipińczyk zapowiada brutalnie zakończenie kariery 40-letniego Kubańczyka, ale legendarny, wracający po ponad roku przerwy 'Szakal' nie zamierza schodzić ze sceny.
BELLEW: USYK TO NAJLEPSZY BOKSER, Z JAKIM ZMIERZY SIĘ JOSHUA

Były mistrz świata wagi cruiser Tony Bellew zakończył karierę po porażce przed czasem z Aleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO) w 2018 roku. 25 września Ukrainiec zmierzy się na stadionie londyńskiego Tottenhamu z rodakiem Tony'ego, mistrzem świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO). Bellew po raz kolejny podkreśla skalę wyzwania, przed którym stoi Joshua.