HAYE vs FOURNIER - ZACZĘŁO SIĘ NA ZAKRAPIANEJ KOLACJI

Joe Fournier (9-0, 9 KO) to multimilioner kochający boks, ale do swojego majątku za walkę z Davidem Haye'em (28-4, 26 KO) dorzuci kolejne 6 milionów dolarów. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie...

Panowie dobrze się znają. Nie będzie między nimi złej krwi. Chcą tylko sobie coś udowodnić. Do ich starcia dojdzie 11 września w Los Angeles na rozpisce gali De La Hoya vs Belfort.

- Walka z Davidem to walka z moim bohaterem i mentorem. To znaczy dla mnie naprawdę dużo. Przeszła mi przez głowę myśl, że teraz może dałbym radę go pokonać. On ma więcej doświadczenia, umie dużo więcej, za to ja nigdy nie przegrałem i moim zdaniem wynik tej potyczki jest dużo bardziej otwarty niż ludzie myślą. Sparowaliśmy ponad pięćdziesiąt rund i po tych sparingach nabrałem pewności siebie. Kilka razy bowiem czysto go złapałem. A przecież po podliczeniu wszystkich zysków mogę zarobić 6 milionów dolarów, to mniej więcej tyle, ile dostał Billy Joe Saunders za pojedynek z Saulem Alvarezem. Kumplujemy się z Davidem, lecz to wszystko skończy się po pierwszym celnym ciosie. Jeśli go pokonam, ludzie zaczną mnie traktować poważnie i kto wie, może uda się doprowadzić później do walk z Floydem Mayweatherem lub Jake'em Paulem - powiedział 38-letni Fournier.

- Całą sprawa zaczęła się podczas pewnej kolacji ze znajomymi. Ktoś spytał, który z nas by wygrał. Joe zasugerował, że to mogłaby być równa walk, a ja po prostu się zaśmiałem. Ale on był śmiertelnie poważny. Wtedy zakładałem, że przemawia przez niego tequila. Spotkały się dwa samce alfa i tak to się zaczęło. Jestem szczęśliwy na sportowej emeryturze i to nie będzie normalny powrót na dłużej. Chcę tylko coś udowodnić mojemu kumplowi miliarderowi. Wolałbym to zrobić w swoim gymie, za zamkniętymi drzwiami, ale on spytał, ile chcę za powrót na ostatnią walkę. Potem wykonano kilka telefonów i oto mamy walkę. Nie mogę się już doczekać, by dać mojemu kumplowi brutalną lekcję boksu - mówi z kolei sławny przed laty "Hayemaker".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-08-2021 16:12:54 
Floyd walczył z youtuberem to co Haymaker nie może sobie sparingu zrobić?
 Autor komentarza: marcinm
Data: 12-08-2021 16:44:06 
Jezeli Fournier (pierwsze o nim slysze) ma za walke zarobic 6 baniek to ile ma dostac Haye ? xD Biorac pod uwage, ze Haye jest wiekszy, przez lata prezentowal bardzo wysoki (lub najwyzszy poziom), to mimo licznych kontuzji powinien tego buma zdmuchnac z planszy w kilkanascie sekund
 Autor komentarza: Hugo
Data: 12-08-2021 17:08:59 
Przeczytaliśmy powyżej bajkę dla naiwnych przedstawioną przez dwóch narratorów, Fourniera i Haye'a. Kto chce, niech wierzy. Ja sądzę, że Fournier, Haye i De La Hoya to jedna cwana sitwa stawiająca sobie za cel zarobienie milionów na głupocie ludzkiej. Każdy powinien sobie postawić pytanie: jak to możliwe, że Fournier, który dotąd opłacał bumów, żeby z nim walczyli, teraz sam ma skasować 6 baniek w dolarach? Kto mu obiecał takie pieniądze? Firma Triller. A czyją jest ona własnością? Podejrzewam, że Fourniera, Haye'a i De La Hoyi (i może paru innych cwaniaków), choć zapewne zarejestrowana na jakiegoś bezdomnego słupa. Jednym z elementów wiekopomnej gali ma być odpowiedź na pytanie, czy przypadkowy bumobij hobbysta z marnym pojęciem o boksie może być równorzędnym rywalem dla boksera światowej klasy. Człowiek rozumny zna odpowiedź, która jest oczywista. Ale idiota będzie chciał sprawdzić i kupi PPV. A jak nie kupi, to może kupią niektóre państwowe telewizje zachęcone ofertami w rodzaju: Panie Prezesie, jak pan nam zapłaci za transmisję z gali, to 20% tej kwoty przelejemy na pańskie konto na Kajmanach.

Hasło tej gali w Los Angeles to: Idioci całego świata łączcie się, żeby nabić nam kabzę!
 Autor komentarza: tyler
Data: 12-08-2021 17:13:21 
Kurde patrzcie,jakie to jest niesprawiedliwe. Koleś napchany kasą skacze do zawodowca i to nie byle jakiego, i ten gwarantuje mu dużą wypłatę. A człowiek niegdyś czy to przy grillu czy na dyskotece musiał się piąstkować za darmo w imię swojej racji, czasem za to tylko że jakiś wafel podebrał krzesło, bądź za kolege który lubił wszczynać awantury.
 Autor komentarza: tyler
Data: 12-08-2021 17:25:15 
@Hugo
Rozumiem twoje wzburzenie,ale takie nastały czasy że jakiś youtuber, bogacz czy pseudo zawodnik walcząc zarabia kasę na patologii sportowej, a zarobki organizacji które to organizują to już kosmos. "Pinądz panie rządzi". Ja osobiście jestem też zniesmaczony że takie szopki się robi dla kasy,ale szczerze przyznaj czy jakbyś miał na stole parę milionów dolarów tylko za to że wklepiesz jakiemuś bogaczowi, wiedząc że dasz mu radę
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 12-08-2021 17:25:23 
skoro wszystko wiecie co i jak to pora ruszyć mózgownica i samemu mieć? nie tak? a nie kiełbe sobie walić przed red tube ehhh
 Autor komentarza: MLJ
Data: 12-08-2021 19:18:06 
Ło matko, powróciła Lola, ta co ją mąż trzymał w piwnicy i bił kablem od prodiża..
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 12-08-2021 20:10:37 
@Lolitka

Czy mógłbyś, to dla mnie zrobić i kiedyś potrollować, jak wtedy, gdy działałeś pod nickiem @Jarek1986? To był mistrzoswski poziom 😂.

No chyba, że to nie byłeś Ty, to wtedy sorry 👊.
 Autor komentarza: ElTerrible
Data: 12-08-2021 21:21:10 
Nie zdziwię się jak DH przegra w ringu z kolejną kontuzją. Szkoda, bo zawodnik znakomity z kowadłem w łapie.
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 12-08-2021 21:57:47 
trashtalk

ekhhh wiesz mam inaczej na imie , troluj sobie dalej
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.