NAJBLIŻSZE TYGODNIE PEŁNE EMOCJI NA POLSKICH RINGACH OLIMPIJSKICH

Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów, kolejna gala Suzuki Boxing Night i Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet - pasjonująco zapowiadają się najbliższe tygodnie (przełom sierpnia i września) na polskich ringach.

Jutro w Sarajewie 10 naszych reprezentantów (6 zawodniczek i 4 zawodników) poznali rywali w Mistrzostwach Europy Młodzików U14. A już wkrótce ważne starty dla pozostałych kadrowiczów i pięściarzy aspirujących do występów w drużynach narodowych kobiet i mężczyzn w poszczególnych grupach wiekowych.

W dniach 20–25 sierpnia juniorzy młodsi i juniorki młodsze wystąpią w Mistrzostwach Polski Kadetów w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Łódzkie 2021.

W terminie 31 sierpnia–4 września zaplanowane są Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów. - Spodziewam się, że wezmą udział wszyscy bokserzy kandydujący do wyjazdu na październikowe Mistrzostwa Europy w czarnogórskiej Budvie. Za nami mecz we Włoszech, zgrupowanie w Białymstoku i czekamy na MPJ - mówi trener Dariusz Kochanowski.

4 września odbędzie się Suzuki Boxing Night VII, organizowane przez Polski Związek Bokserski i Suzuki Motor Poland. Prezes PZB Grzegorz Nowaczek poinformował, że kolejna impreza przeprowadzona zostanie w formie gali, a nie meczu. Już wkrótce ogłoszone zostaną szczegóły tego wydarzenia.

Od 5 do 11 września w Gliwicach panie walczyć będą w 16 edycji Międzynarodowych Mistrzostw Śląska. Organizatorzy zapowiadają rywalizację w seniorkach (elita, ur. 1981–2002), juniorkach (2003–2004) i kadetkach (2005–2006).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.