CAMPBELL: USYK JEST ŚWIETNY, ALE JOSHUA BĘDZIE ZBYT SILNY

Podczas igrzysk olimpijskich w Londynie złoty medal w wadze -91kg zdobył Aleksander Usyk (18-0, 13 KO), a w +91kg Anthony Joshua (24-1, 22 KO). Już 25 września panowie skrzyżują rękawice w starciu o pasy IBF/WBA/WBO królewskiej kategorii, a piłkarski stadion Tottenhamu w Londynie został wyprzedany w przeciągu niespełna doby!

Na tych samych igrzyskach na najwyższym stopniu podium w dywizji koguciej stanął emerytowany od kilkunastu dni Luke Campbell, który ma swojego faworyta w tej potyczce. Jego zdaniem decydująca będzie przewaga warunków fizycznych jego rodaka.

- Ta kapitalna walka i zestawienie, Usyk to wyjątkowy talent. Jego technika oraz bokserskie IQ są na najwyższym poziomie, pytanie jednak, czy on jest prawdziwym zawodnikiem wagi ciężkiej? Szczerze mówiąc wątpię. I to będzie największa przewaga Joshuy. To przecież bardzo duży i silny zawodnik, a przy tym ma równie szybkie ręce. Według mnie narzuci swój styl, jego atuty wezmą górę i wygra ten pojedynek swoją siłą - przekonuje Campbell.

- Usyk będzie unikał otwartych wymian z kimś tak silnym fizycznie jak Joshua i postara się sprawić, by ten dużo chybiał. To będzie jego główne założenie. Dlatego też Joshua musi na niego od razu siąść mocnym pressingiem i narzucić swoje warunki - dodał mistrz olimpijski sprzed dziewięciu lat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: stanoski
Data: 06-08-2021 16:51:27 
To jest inna sprawa - najpierw kilku dyletantów:

@Thetruth, @snapcase, @tyler, @rocky86
ośmieszyło się publicznie w temacie sprzedaży walki Joshua - Usyk twierdząc, że Ukrainiec jest mało medialny i sprzedaż generuje głównie Joshua (co jest bzdurą, bo już teraz walka wygeneruje kilkakrotnie tego, co z Pulewem czy Takamem, co pokazuje, że osoba Usyka ma tu ogromne znaczenie),

teraz zostaje ośmieszenie numer 2.

Mianowicie: opinie kilku laików zostały zapisane i po walce zostaną wspomniane.
W swoim braku wiedzy i dyletanctwie laicy jak @rocky86 i kilku innych klepie jak zwykle frazesy wyczytane na stronkach - że Joshua będzie za duży, wygra, itd.
Twierdzili, że Joshua będzie lepszy w tej walce w ringu.

No to po walce zweryfikujemy sobie wiedzę - to, że Usyk będzie lepszy w ringu i będzie sprawiedliwie punktował Joshuę jest oczywiste dla każdego, kto zna się na tym sporcie i myśli samodzielnie a nie pierdoli frazesy wyczytane w necie.

Inną sprawą jest, czy Ukraińca zwałują angielskim przerwaniem lub punktacją, natomiast samo to, że będzie on ewidentnie LEPSZY w ringu od Joshuy jest oczywiste.
No, ale wypowiedzi odwrotne kilku laików zostały zapisane i zapraszam tu w temacie po walce - będzie upokorzenie klepiących frazesy ze stronek laików number 2.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 06-08-2021 17:02:09 
Slaby psychicznie robak, zagrzał się jak piekarnik hehe
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 06-08-2021 18:12:59 
Wiekszego idioty na tym forum jak stanoski troll jeszcze nie widzialem. Rzadko sie tu udzielam ale jak widze te wypociny co ten kretyn pisze to mnie grzeje. Naplułbym ci w pysk, naprawde.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 06-08-2021 18:30:26 
Spokojnie kolego bez agresji, jego trzeba postrzegać jak małpę w zoo albo klauna w cyrku xD
 Autor komentarza: stanoski
Data: 06-08-2021 18:41:47 
Na walkę Joshua - Usyk wyprzedano by nawet 200 tys. biletów na tę walkę, takie było szaleństwo mimo że bilety droższe niż za Takama czy Pulewa, a więc walka spokojnie zrobi 2x lub 3x tyle co za tamte walki...

No, ale wg. kilku trolli @rocky86, @Thetruth, @snapcase, @tyler Usyk jest mało medialny, a sprzedaż generuje prawie w 100% Joshua xD
No jasne, a kilkukrotnie większa sprzedaż i popularność niż za Pulewa czy Takama to taki przypadek.
Ładnych dyletantów co po niektórych musi ta strona trzymać. Zero wiedzy i głupota i laicyzm aż wyciekają.
 Autor komentarza: Soku
Data: 06-08-2021 18:48:12 
Nie wiem skąd, ale mam jakiegoś takiego czuja, że Usyk będzie kontrolował przebieg walki i używał sztuczek, na które Joshua nie będzie przygotowany. Przykładowo krzywił się z (udawanego) bólu po lekkich ciosach, żeby z przyczajki wciągnąć podpalonego Joshuę na kontrę.
Przewiduję, że Ukrainiec zagra wszystkim na nosie i wygra po świetnie ulokowanym ciosie na wątrobę lub splot.
 Autor komentarza: Thetruth
Data: 06-08-2021 18:55:27 
@stanoski
Nie rozróżniasz prostych pojęć, myślenie nie jest Twoją mocną stroną, co powoduje impakt, który sprawia że merytoryczna dyskusja jest z Tobą niemożliwa. Pytasz dlaczego przy AJ vs OU sprzedaż będzie wyższa niż AJ vs Takam /Pulev? To, czego nie możesz zrozumieć, jest proste dla kogoś, kto wie jak działa rynek, albo chociaż w minimalnym stopniu potrafi myśleć logicznie. Beneficjum, jakie występuje przy sprzedaży walk z udziałem AJ, rośnie osiowo do statusu jego GWIAZDY. Przeciwnik ma drugorzędne znaczenie, bo sprowadzany jest do roli czynnika, który warunkuje prestiż pojedynku. Mówiąc w bardzo prosty sposób, tak żebyś zrozumiał — AJ vs Usyk przyniesie większy profit niż AJ vs Rafał z Podlasia. W obu przypadkach ludzie przyjdą w większości na AJ, co przełoży się na gaże zawodników. Jak myślisz kto dostanie więcej AJ czy OU, AJ czy Rafał z Podlasia?. No to w końcu kto przyciąga tych kibiców głównie, kto rozdaje karty i wyprzedaje stadiony? To pytanie retoryczne, bo nie oczekuje od Ciebie mądrej odpowiedzi :)

Btw. Soku to Rafał odrazu poznałem po upośledzonych projekcjach i stylu pisania 10 latka :)
 Autor komentarza: Soku
Data: 06-08-2021 18:59:37 
Rozczaruję Ciebie, konto mam tutaj od kilku lat i tylko jedno. Trollowanie mnie nie bawi - przynajmniej: nie tutaj.
:-)

Po prostu wychodzę z założenia, że Usyk będzie miał dla dość topornego Antka całkiem pokaźny repertuar sztuczek. Joshua to nie jest wybitny technik (błyszczał w drugiej walce z Ruizem, ale ten ostatni to jednak nic więcej jak szybkoręki spasiony fizol), a Usyk to już zupełnie inna liga.

Jeśli Fury mógł wszystkich zaskoczyć pressingiem na Wilderze, to dlaczego Usyk nie może ograć Antka do jednej bramki? Ma wszystko co potrzeba do wygranej, a brak siły fizycznej można zrekompensować strzałem na punkt.

Pozdrawiam :-)
 Autor komentarza: snapcase
Data: 06-08-2021 19:03:36 
W takim razie najmocniej przepraszam @Soku i pozdrawiam :)
 Autor komentarza: Thetruth
Data: 06-08-2021 19:05:47 
Autor komentarza: snapcaseData: 06-08-2021 19:03:36
W takim razie najmocniej przepraszam @Soku i pozdrawiam :)

Dobry troll gościu
 Autor komentarza: tyler
Data: 06-08-2021 19:05:56 
Te snapcase?! Thetruth!? To jedna osoba...WTF?
 Autor komentarza: Soku
Data: 06-08-2021 19:09:59 
Nie ma problemu, trochę faktycznie dorzuciłem za dużo pieprzu do gotującej się zupy, ale liczę na ciekawą dyskusję w temacie.

W pamięci mam wygraną Adamka z Banksem. Ten drugi miał być poważnym wyzwaniem, bo był wyraźnie silniejszy, ale nie tylko nie dał rady ustrzelić Górala, ale - sam został ciężko sponiewierany.
https://www.youtube.com/watch?v=yHAU9fJGwS8

Adamek przyjął w tej walce potworny prawy (35 sekunda klipu), Banks poczuł się za pewnie i skończył jak skończył.

Oczywiście teraz mamy do czynienia z zupełnie inną sytuacją, bo Joshua jest po prostu większy niż Usyk, ale ... kto wie, Szkocie, kto wie. ;-)

PS. Nie zapomniałeś się czasami przelogować? ;-)
 Autor komentarza: snapcase
Data: 06-08-2021 19:12:04 
jestem snapcase, MLJ to mogę być tez Thetruth albo tyler ale nigdy rafauem.
 Autor komentarza: tyler
Data: 06-08-2021 19:16:39 
Rafał wam na zaraz pokaże gdzie wasze miejsce za posiadanie kilka kont 😂
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 06-08-2021 19:16:41 
Luke Campbell ujął to idealnie👏.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 19:25:50 
Tyler to bak, NT to Rafał, a Ramirez i Ja to jedna osoba, tak to widzę :)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 19:29:29 
Thetruth to cop xD
 Autor komentarza: stanoski
Data: 06-08-2021 19:32:24 
"Autor komentarza: ThetruthData: 06-08-2021 18:55:27
Przeciwnik
ma drugorzędne znaczenie, bo sprowadzany jest do roli czynnika"

Przeciwnik ma drugorzędne znaczenie, gdy sprzedaż walki różni się o 10-15%.
Jeśli różnica jest kilkukrotna (jak kroi się na AJ vs Usyk w porównaniu z AJ vs Takam/Pulew)
, to przeciwnik ma ogromne znaczenie. Czyli wbrew temu co pierdoliłeś, bo podkreślałeś,
że prawie cała sprzedaż jest generowana przez Joshuę. Gdyby tak było, to różnica między
AJ vs Usyk a AJ vs Pulew/Takam wahałaby się o te 10-15%, a nie kilka razy, a na tyle się kroi.
Naucz się myśleć logicznie, potem wróć, bo znów fail.
 Autor komentarza: stanoski
Data: 06-08-2021 19:34:17 
"Autor komentarza: SokuData: 06-08-2021 18:48:12
Nie wiem skąd, ale mam jakiegoś takiego czuja, że Usyk będzie kontrolował przebieg walki i używał sztuczek, na które Joshua nie będzie przygotowany."

To jest oczywiste.

Po walce nastąpi weryfikacja głupot jakie wypisywał tu @snapcase, @rocky86, @trashtalk i kilku innych, którzy byli święcie przekonani, że Joshua będzie wyraźnie lepszy W RINGU od Usyka. W ringu Joshua będzie oklepywany aż miło, a jeśli wygra, to albo przez angielskie przerwanie, albo przez kręcone punkty.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 19:37:16 
Perełki Rafała

Autor komentarza: rafal3
Data: 19-06-2015 20:02:52
Kiedys sparowałem w boksie i powiem tylko tyle, ze gdy walczylem w takim stylu jak Floyd to bylo to łatwiejsze. Czyli pląsałem koło rywala i czekalem az to on zada pierwszy cios; wtedy unikalem i go kontrowalem. Z pewnoscia Floyd w tej dziedzinie osiagnal majstersztyk, ale jest to majstersztyk w RZEMIESLNICTWIE.

Kiedy natomiast podczas tych sparingow sam zadawalem pierwszy cios, atakowalem; o, to juz byla kompletnie inna para kaloszy, czestokroc nie zdazylem sam uniknac odpowiedzi rywala, nie było łatwo wtedy pozostać czystym jak łza, untouchable

Zbyt dlugo ogladam boks aby ktos mi wmowil ze sposob walki Floyda, to jak walczy, jest genialny.
Jego sposob walki z pewnoscia nie wystarczylby na kogos takiego jak Hearns czy Sugar Ray Robinson
Floyd Mayweather jest taką okrojoną wersją geniusza na miarę dzisiejszych czasów, na miare ogolnie gorszego boksu jaki dzis mamy- w kazdej wadze.
Kiedys mielismy niezwyklych artystow, dzis mamy genialnych rzemieslnikow ktorych nazywa sie geniuszami

Autor komentarza: rafaltheo
Data: 02-07-2014 22:03:10
Co do tego "zawieszenia barow". Pozwolilem sobie wykonac maly pseudorysunek, w ktorym tylko jest zarys tego o co mi chodzi:
Zachowujac proporcje bo wiadomo ze tego dokladnie nie mierzylem, Gołota to jest ten po lewej. Szpilka to jest ten po prawej.
Jesli niektorzy mysla, ze to ma jakies male znaczenie i ze to jakies glupoty to niech przyjrza sie rysunkowi i zobacza ile ciala jako takiego stricte walczacego ma Golota a ile Szpilka

Autor komentarza: rafaltheo
Niedawno pisalem, ze w medycynie sa znane przypadki, ze czlowiek wyobrazajac sobie ze ukłuł sie jakims ostrym narzedziem- wyobrazal to sobie intensywnie, bardzo intensywnie, i... pojawila sie lekka rana na jego rece.

Autor komentarza: rafalteoData: 14-01-2015 00:34:13
Stalin mial podobna psychike do Witalija Kliczki- naturalna, wrodzona zajebiscie twarda psychika, niesamowita gruboskornosc.

Tyson z kolei mial psychike jak Hitler- fobiczny, placzliwy w swej wscieklosci, niezbyt silny psychicznie
 Autor komentarza: tyler
Data: 06-08-2021 20:01:15 
Rafał zaszczytu chcę i ja , wpisz mnie na listę i wklej na desktop....
Joshua wygrywa przez KO na Usyku po 5 rundzie
 Autor komentarza: tyler
Data: 06-08-2021 20:02:07 
MLJ
No co ty cop to była łajza, wkurwiał ludzi jak lolitka
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 20:03:46 
Luźno strzelam. Mam jedno konto od 9 lat. Ludzie znikają, są banowani i sam już nie wiem kto jest kto..
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 06-08-2021 20:06:19 
Zjeb genetyczny MLJ od wczoraj nadupca z trzech kont tylko po to żeby komuś dojebać co za pedał.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 06-08-2021 20:13:30 
Autor komentarza: stanoskiData: 06-08-2021 19:34:17
"Autor komentarza: SokuData: 06-08-2021 18:48:12
Nie wiem skąd, ale mam jakiegoś takiego czuja, że Usyk będzie kontrolował przebieg walki i używał sztuczek, na które Joshua nie będzie przygotowany."

To jest oczywiste.

Po walce nastąpi weryfikacja głupot jakie wypisywał tu @snapcase, @rocky86, @trashtalk i kilku innych, którzy byli święcie przekonani, że Joshua będzie wyraźnie lepszy W RINGU od Usyka. W ringu Joshua będzie oklepywany aż miło, a jeśli wygra, to albo przez angielskie przerwanie, albo przez kręcone punkty.

Oklepywany to jest twój kucyk, bo cie warszawianki dymają na hajs simpie a ty głupi myślisz ze zamoczysz . Nie wkładaj mi w usta swoich teorii przygłupie. Joshua juz miał być oklepywany i nokautowany przez Martina według ciebie, jak bylo wszyscy wiemy. Pamietam później jak sie śmiali z ciebie laiku xD
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 20:13:58 
Rafał poległ, to przyszedł supoort.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 06-08-2021 20:20:38 
Orgowe duo głupi i głupszy
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 06-08-2021 20:22:00 
Muszę przyznać, że tak czytam od wczoraj komentarze Rafała i dochodzę do wniosku, że jego trzeba wciągnąć na listę UNESCO xD.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 20:31:17 
snapcase

Rafał nie jest głupi, On po przyjechaniu do W-wy z Taplar po prostu w siebie uwierzył. Nawet skończył jakieś studia informatyczne na które zrzuta zrobiła cała wioska. Niestety w korporejszyn okazał sie zbyt słaby, to pracuje jako nauczyciel (chyba). Szkoda tylko że te 2.9 k jakie zarabia, bo taką kwota się "chwalił" na innym forum, może na podlasiu zrobiłoby furorę, w W-wie nie starczy nawet na waciki. Dlatego załozył forum, gdzie próbuje podbudować swoje ego historyjkami jaki to z niego ogier i ile studentek z ukrainy puka. A tak naprawdę to gościu przymiera głodem. I nawet zastanawiam się czy nie wrzucić gościa na zrzutka.pl, albo patronite.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 06-08-2021 20:37:15 
wysylam sms o tresci ”pomagam”
 Autor komentarza: nyger1
Data: 06-08-2021 21:05:23 
usyk moze to wygrac ale stawial bym na ko na usyku ale to boks zobaczymy
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 06-08-2021 21:11:01 
Fajne teksty z lekką ranką na ręce, no i z zajebiście silną psychiką.
 Autor komentarza: tyler
Data: 06-08-2021 21:20:56 
MLJ też tutaj goszczę parę dobrych lat, kiedyś udzielałem się na forum boxingnews Łukasza Głowackiego,ale wszytko się sypnęło, gdy tandem z Najmanem mu nie wyszedł i się NG promotion rozpadło...heh to były czasy ...a na tym forum to wcieleń Rafała było naprawdę sporo.
Czasem parę useròw stąd przypomina mi stare grono z poprzedniego forum,ale żaden nie chciał się przyznać. A może ktoś jest z tych dawanych czasów i czyta teraz mój wpis...🧐
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 21:27:41 
czasy rollinsa, wariaatakrk, milana, blancosa poszły w siną dal. Brakuje tez baka i copa, matysa i wielu wielu inncyh, bo było wesoło, ale i merytorycznie. Nawet grzelak robil robote.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 21:29:02 
Autor komentarza: rafaltheoData: 08-07-2014 12:24:14


1. JESLI ktos jest silny psychicznie i raczej nieskomplikowany psychicznie, to BYWA, ze zapuszcza wasy. Jest to oczywiste. Przykladami sa tez np szowinistyczni konserwatysci z Teksasu.

2. Z tancem z gwiazdami nie jest to oczywiscie zaden dowod, ale miedzy innymi sila psychiczna wspomaga to, ze latwo jest Holyfieldowi pojsc do takiego Tanca z Gwiazdami. O to tu chodzilo i jak zwykle tego nie zrozumiales.

3. Jesli ktos jest silny psychicznie, to nie boi sie kobiet, co tez jest oczywiste.

4. Wyjasnialem Ci juz kwestie wielkosci glowy czy szyi- ciesze sie ze jako dyletant w sprawach anatomii chcesz miec swoje zdanie, niestety jest ono bledne.

to mi wpadło, leżę ze śmiechu xD
 Autor komentarza: tyler
Data: 06-08-2021 21:34:32 
Hahaha Grzelak i jego różowe spojrzenie na boks...
No panowie wyjdźcie z ukrycia
 Autor komentarza: snapcase
Data: 06-08-2021 21:43:30 
Matys90 człowiek, który gwałcił merytorycznie copa i rafaua na raz, otako od niechcenia. Mistrz
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 21:54:14 
Tak było, nie zmyślasz :)
 Autor komentarza: snapcase
Data: 06-08-2021 21:56:10 
Naaajak :)
 Autor komentarza: stanoski
Data: 06-08-2021 22:10:13 
@MLJ

Posłuchaj chłopcze...
Z litości, z litości nie powiem Ci ile zarabiam, bo byś w siebie zwątpił i jeszcze byś jakieś samobójstwo popełnił.
Jestem jednym z najlepszych programistów i inżynierów w Polsce, miałem wiele propozycji także z zagranicy, pracuję obecnie w gigantycznej korporacji, można powiedzieć, że jakbym podał Ci pierwsze 3 litery, to już wiedziałbyś o co chodzi.

Naprawdę, chłopcze... z przymrużeniem oka czytam te Twoje wypracowania...
Chłopaku, umówmy się;

gdybym chciał, mógłbym kupić nie tylko Furmiego, ale i całą tę jego stronkę razem wziętą, mógłbym shakować to w trymiga, ale naprawdę - jako w pewnym sensie wszechmocny dobry miły człowiek, nie chcę chłopakowi psuć jakiegoś tego małego biznesiku.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-08-2021 22:16:50 
No i po co cisneliscie tak wczoraj po rafałku...
Teraz facet wpadł w fazę nr 3 i to sądząc po zachowaniu bardzo intensywną.
Teraz chłopak na lekach wpadł w euforię i lada moment kaftanik i przymusowa przerwa będzie jedynym wyjściem...
 Autor komentarza: snapcase
Data: 06-08-2021 22:18:05 
Autor komentarza: stanoskiData: 06-08-2021 22:10:13
mógłbym shakować to w trymiga, ale naprawdę - jako w pewnym sensie wszechmocny dobry miły człowiek, nie chcę chłopakowi psuć jakiegoś tego małego biznesiku.

Ten tekst nadał powagi twojej wypowiedzi.
 Autor komentarza: Thetruth
Data: 06-08-2021 22:23:54 
@stanoski
Ja ci mogę podać pierwsze 4 litery, w których jesteś jak chcesz gościu.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 22:27:24 
Rafał

Te wyimaginowane firmy które się o Ciebie rzekomo biją/biły, to tylko w twojej główce. Takie hisoryje głoś na swoim forum dla stulejarzy. 2.9 k, tyle zarabiasz. Sam przyznałeś że nie chcesz gonić ze szczurami, tylko mieć więcej prywaty. Dlatego tyrasz jako nauczyciel. Więc Po chuj ścieniasz ?
Ale hakuj furmana, hakuj orga. Z tego co piszesz ile zarabiasz, na podlasiu byłbyś najbogatsza personą. Tymczasem jesteś pocieszną, ale na swój sposób żałośną istotą która kolejny weekend spędza na internetowych sporach z jakimiś internetowymii kolesiami, którzy od blisko 8 lat kręca z Ciebie beke..
 Autor komentarza: tyler
Data: 06-08-2021 22:34:36 
No i masz ci Babo placek, strona będzie hakowana ...dżizass heheh nowy Tiger Bonzo nam wyrósł.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-08-2021 22:41:01 
Zdesperowany po wczorajszej kompromitacji rafał przekracza barierę strachu xD
Kiedyś już po banie groził z nowego konta (oficjalnie kumpla Jacka xD) że jak go nie odbanują to zhakuje stronę. Jak ktoś mu w komentarzach napisał że to nielegalne to się chłopak nieźle wystraszył xD
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 22:51:07 
Rafał, rada od od uncle MLJ

Skończ z tym śmiesznym podejściem. Zacznij zachowywać się jak facet, zacznij gadać z ludźmi, a nie robić z siebie błazna. Dziel się wiedzą, która bez wątpienia posiadasz, bo przecież to widać. Po co ci ta zmyślona "otoczka eksperta". Nie jesteś ekspertem, nie jesteś historykiem boksu, jestem 30 latkiem, lub gościem nieco ponad ten wiek, który skończył jakieś tam studia imformatyczne i któremu odjebała sodówa. Zapewniam Cię., Znakomita większość ludzi tu jest nie tylko od Ciebie znacznie starsza, znacznie mądrzejsza i tak samo wykształcona. A boks ogląda jak Ty jeszcze malowałeś podłogę na brązowo.. Po chuj Ci to ?
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-08-2021 23:00:16 
MLJ

Serio/? Mam nadzieję że ten ostatni wpis to żart. Czy rozumiesz z czym masz do czynienia? Wiesz jak działa trolling? Nie traktuj rafała jak normalnego usera. On się nie "zagubił" i nie odwaliła mu sodówa. To po prostu debil któremu się nudzi i trolluje a trolling polega między innymi na tym by prowokować na wszelkie możliwe sposoby.

Tu żadne apele do zdrowego rozsądku nie pomogą bo gość zapewne świetnie się bawi w nudne wieczory działając w ten sposób. Nasz pech polega na tym że ten nieszczęśnik prawdopodobnie interesuje się dodatkowo boksem i tak tu trafił. A mógł trollować jakieś fora dla gamerów czy tenisistów stołowych...
 Autor komentarza: Thetruth
Data: 06-08-2021 23:07:02 
utor komentarza: stanoskiData: 06-08-2021 19:32:24

Przeciwnik ma drugorzędne znaczenie, gdy sprzedaż walki różni się o 10-15%.
Jeśli różnica jest kilkukrotna (jak kroi się na AJ vs Usyk w porównaniu z AJ vs Takam/Pulew)
, to przeciwnik ma ogromne znaczenie. Czyli wbrew temu co pierdoliłeś, bo podkreślałeś,
że prawie cała sprzedaż jest generowana przez Joshuę. Gdyby tak było, to różnica między
AJ vs Usyk a AJ vs Pulew/Takam wahałaby się o te 10-15%, a nie kilka razy, a na tyle się kroi.
Naucz się myśleć logicznie, potem wróć, bo znów fail.

Dalej nie rozumiesz chłopcze :). Już Ci pisałem chłopcze że beneficjum, jakie występuje przy sprzedaży walk z udziałem AJ, rośnie osiowo do statusu jego GWIAZDY. Przeciwnik ma drugorzędne znaczenie, bo sprowadzany jest do roli czynnika, który warunkuje prestiż pojedynku. A czy to będzie 80 do 20 czy 60 do 40( wiadomo że taki Usyk dostanie więcej, niż jakiś no name z Podlasia, bo więcej wnosi to i więcej otrzyma. Ameryki tu nikt nie odkrywa) nie ma znaczenia, bo to Joshua rozdaje karty, Joshua gwarantuje duże pieniądze dla WSZYSTKICH. Dlatego Fury, który mógłby bez trudu pokonać Wildera w trzeciej walce, gra na nosie Deontaya, bo ten zablokował mu wypłatę życia w zamian nawet nie zapewniając ochłapów, bo ich walka cieszyła się wątpliwym zainteresowaniem :). Trzeba Ci wszystko tłumaczyć jak sołtys krowie na rowie w Taplarach, jak jakiemuś debilowi. Twoje najmocniejsze argumenty to BUAHAHAiHA i HAHAHAHAHA. Wróć jak Ci urośnie mózg.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 23:07:31 
BlackDog

Może jestem naiwny, ale to wynika z mojego wychowania i opcji dawania drugiej szansy. Tu właśnie jest szansa dla Rafała, bo wyciągnąłem do niego dłoń. Jak to zleje, to trafi na moją listę "bez odwrotu"
Nie wierzę że Rafał to tylko troll, łudzę się że może coś w tym gościu siedzi, stąd moja pomocna dłoń.
 Autor komentarza: stanoski
Data: 06-08-2021 23:20:21 
@Thetruth

Jeszcze raz, wbij sobie do głowy dyletancie:

Przeciwnik ma drugorzędne znaczenie, gdy sprzedaż walki różni się o 10-15%.
Jeśli różnica jest kilkukrotna (jak kroi się na AJ vs Usyk w porównaniu z AJ vs Takam/Pulew)
, to przeciwnik ma ogromne znaczenie. Czyli wbrew temu co pierdoliłeś, bo podkreślałeś,
że prawie cała sprzedaż jest generowana przez Joshuę. Gdyby tak było, to różnica między
AJ vs Usyk a AJ vs Pulew/Takam wahałaby się o te 10-15%, a nie kilka razy, a na tyle się kroi.
Naucz się myśleć logicznie, potem wróć, bo znów fail.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-08-2021 23:25:56 
MLJ

Za mało chyba jeszcze rozumiesz internet.
Facet ma w nosie co ty o nim myślisz. Byle byś reagował. Będzie miał pewnie bekę tylko po tych twoich apelach...

Rafał to już zapisana karta. Może na początku można było myśleć że to zagubiony świeży fan który ma skłonności do mędrkowania. W tym momencie powinieneś mieć 100% świadomość że to znudzony troll który robi sobie jaja i żadne apele czy wyciąganie pomocnej dłoni nie mają najmniejszego sensu.

Rafał jest tu po to żebyś czasem mógł "kopnąć go w dupę" dla zabawy jak przesadnie zacznie się udzielać i tyle. Taka jego rola.
Historia która powtarza się w kółko. Rafał miły odcinający się od siebie z przeszłości, rafał zdemaskowany coraz śmielszy, rafał ośmieszony agresywny i rafał zbanowany. I od nowa. I od nowa. I od nowa.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2021 23:31:20 
BlackDog

Dopóki nie odniesie się do tego co napisałem, ma u mnie nadzieje.
BTW. Znam pojęcie trollingu ;)
 Autor komentarza: Thetruth
Data: 06-08-2021 23:43:31 
@stanoski


To przekonamy się jak zostanie podane info o zarobkach dla zawodników chłopcze, mówię tu o wszystkich wpływach nie o gołym honorarium, co tylko pogłębi różnice. Będziesz miał czarno na białym, kto ma pierwszorzędne a kto drugorzędne znaczenie chłopcze :)
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 06-08-2021 23:43:34 
BlackDog nie psuj zabawy chuju.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-08-2021 23:45:35 
MLJ

No z całą pewnością się odniesie! Tak jak do prośby Rockiego by przedstawił linki które by udowodniły że twierdził że Usyk vs Joshua słabo się sprzeda....

Rafał zawsze się odnosi... 10 wpisów typu BUAHAHAHHAHA HAHAHHA LAIKU BUAHAHHAHA BUAJAJJAJJA Ci wystarczy? xD

Ale baw się tam z rafałem jak chcesz. Powodzonka w każdym bądź razie.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-08-2021 23:49:18 
Grzebak wypełzł z nory. Może odważy się odpisać użytkownikowi Rocky86 jakim cudem wyszedł mu remis w walce Jacobs vs Gołowkin w innym temacie. Bo zapadła się nam trollina pod ziemię i udaje że nie ma tematu chyba...

xD
 Autor komentarza: stanoski
Data: 06-08-2021 23:49:46 
"Autor komentarza: ThetruthData: 06-08-2021 23:43:31
@stanoski


To przekonamy się jak zostanie podane info o zarobkach dla zawodników chłopcze, mówię tu o wszystkich wpływach nie o gołym honorarium, co tylko pogłębi różnice. Będziesz miał czarno na białym, kto ma pierwszorzędne a kto drugorzędne znaczenie chłopcze :)"


Nie mówimy kto jest ważniejszy - Usyk czy Joshua w generowaniu sprzedaży. Mówimy o tym, że Usyk ma bardzo duże znaczenie w generowaniu sprzedaży, gdyby tak nie było, sprzedaż za Joshua - Usyk byłaby porównywalna do Joshua - Pulew/Takam, a jest dużo wyższa.

Paniał dyletancie i laiku? Podszkol się, doczytaj i wróć jak nie będziesz laikiem bez wiedzy o boksie.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-08-2021 00:00:54 
BlackDog

Jeszcze nie zauważyłeś że @koshi to dno ?
Generalnie zauwa że każdy troll, czy to fanboj Canalo - polakos, czy inny zawodniklegnie w gruzach gdy spytassz go o karty punktowe..
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 07-08-2021 00:03:37 
BlackDog

A może ty odpowiesz jak to jest, że porównujesz taki wałek jak Lennox vs Holly 1 do obu walk Canelo vs GGG, które były tak wyrównane, że tam się nawet nie dało zrobić takiego wała? Jak to jest, że żaden z poważnych ekspertów i żaden z poważnych portali bokserskich nie uważa tych walk za wałki? Nawet w ostatnim dosyć mocno stronniczym artykule jednego z redaktorów o GGG stwierdził, że oba werdykty są do przyjęcia. Zobacz co mówił Abel na konferencji po drugiej walce z Canelo. Prawda jest taka, że tylko wąska grupa takich obszczymurków jak ty robi z tego wałek i macie za sobą jednego szaleńca Teddyego Atlasa.
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 07-08-2021 00:04:40 
MLJ morda dziwko.
 Autor komentarza: Thetruth
Data: 07-08-2021 00:05:26 
@stanoski

Oczywiście że mówimy kto jest ważniejszy, to Joshua który wyprzedał Hotspur jest ważniejszy i dużo więcej zarobi, Usyk nawet hali nie może wyprzedać, dlatego zarobi mniej, bo jest drugorzędnym czynnikiem w tej zabawie :). Tu trzeba min. wiedzy o prawach rynku a nie wiedzy o boksie, której tez nie masz jołopie :)
 Autor komentarza: tyler
Data: 07-08-2021 00:06:57 
@stanoski/malfoy...etc
"Usyk ma bardzo duże znaczenie w generowaniu sprzedaży"
To znaczy? jak to wygląda procentowo według ciebie?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-08-2021 00:08:38 
coś mnie za nogawkę próbowało szarpnąć, ale zajebałem kopa, poprawiłem gazem i odpuściło..
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 07-08-2021 00:16:36 
Najpierw ty "miszczu" odpowiedz Rockiemu. Jak się okaże że pisałeś na poważnie i poważny z cb rozmówca to odpiszę na twój wpis. Jak się okaże że tylko trollowałeś i pisałeś dla pisania żeby "pozaczepiać" fanów GGG to pogadamy.

http://www.bokser.org/content/2018/09/16/144128/index.jsp

A to sobie przeczytaj w międzyczasie jak będziesz obmyślał obszczymurku jak wybrnąć z sytuacji...
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 07-08-2021 00:27:37 
Punktacja osób którzy nie są zawodowymi sędziami to tylko punktacja gdzie każdy ocenia subiektywnie i w tak bliskich walkach to normalne. Ale pompowanie i robienie z czegoś wała, oskarżenia o korupcje, podważanie czyjejś kariery itd. to coś zupełnie innego.

Co do punktacji GGG vs Jacobs to tak punktowałem tę walkę na gorąco i teraz nie mogę powiedzieć jak mi wyszedł remis bo oglądałem ją 4 lata temu.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 07-08-2021 00:35:00 
xD

Nie pamięta ale się udziela xD Pięknie odpowiedziałeś!! Pokazałeś klasę xD (Nie pamiętam ale GGG ma dwa wały xD w karierze)

Tym samym pisze debil że w przypadku Canelo FAKT że 80% środowiska za lepszego miała GGG to przypadek nie warty uwagi bo to subiektywne oceny.

Nie mój trolliku. To nie przypadek że ta walka była tak oceniania (teraz z upływem czasu jak to bywa wszystko się rozmyło co nic tak naprawdę nie zmienia)
To fakt że GGG był lepszy.

A zasłanianie się sędziami to naprawdę "cios poniżej pasa"... Wszak ci sami sędziowie a raczej 1 z nich widzieli remis w walce Canelo vs Floyd. Tyle są warci sędziowie. Kupieni...

Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Mysłałeś że wspomożesz polakosa gadkami o dwóch wałach a nawet nie wiesz jakim cudem miał ci wyjść remis w walce z Jacobsem....

Zniknij albo zacznij wyzywać. To lepiej ci wychodzi niż próby poważnej dyskusji xD

I jeszcze pisze że 1 Teddy Atlas widział wał jak większość widziała wygraną GGG 2 razy... Ale co tam. Oni są świrami i nie są obiektywni. Obiektywni byli sędziowie którzy na siłę premiowali "nie mistrza"....

Tak MLJ- wiem że ten gość to dno.
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 07-08-2021 00:46:12 
Ty jesteś pierdolnięty. Szerz dalej swoje teorie zakłamany przeszczepie, bo mi to ani trochę nie przeszkadza. Tylko nie zapomnij wyedukować swoich przydupasów tak, żeby nie robili za debili. I dalej pełnij rolę najbardziej jechanej dziwki w historii tej strony, bo w tym jesteś dobry.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 00:46:25 
@georgeforeman

Ej ale napisałes „ Jak to jest, że żaden z poważnych ekspertów i żaden z poważnych portali bokserskich nie uważa tych walk za wałki” a jak Ci gosc podlinkował temat, to nagle zmieniasz ton na „ Punktacja osób którzy nie są zawodowymi sędziami to tylko punktacja gdzie każdy ocenia subiektywnie i w tak bliskich walkach to normalne.” xD http://www.bokser.org/content/2018/09/16/144128/index.jsp xDddd ale jaja xD

Napisałeś też „ Nawet w ostatnim dosyć mocno stronniczym artykule jednego z redaktorów o GGG stwierdził, że oba werdykty są do przyjęcia”. Jak nie było nokautu to kazdy werdykt jest do przyjęcia, werdykt Szpilki z Radczenką tez był do przyjęcia itp. W myśl tej zasady to każdy wał jest do przyjęcia .

Dobrze ze wyjebane mam w walki karłów, bo tam jeszcze gorsze bagno.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 07-08-2021 00:54:32 
No i wrócił do wyzywania tak jak prosiłem. Tyle że nie wyszło lepiej... Tu się pomyliłem. Wyszło równie źle bo cokolwiek troll próbuje robić jest równie do dupy...

Tak jak jestem tak jechany że szok. Nie mogę się codziennie pozbierać. Taka ze mnie dziwka dla trolli że aż żal patrzeć. Tak mnie jedziecie w swoim równoległym wymiarze...

Teorie... 80% środowiska to moje szerzone teorie...

Ja tam nadal czekam aż wróci Ci pamięć i odpiszesz Rocky'emu86 jak wyszedł ci ten remis... Może kiedyś się zbierzesz na odwagę... XD
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 07-08-2021 01:01:54 
https://youtu.be/nuD4Y5uXD8Y?t=601
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 07-08-2021 01:06:41 
No brawo!

Świetny link/! Widać że coś tam masz wspólnego ze sportami walk. Jeszcze żebyś kumał to co widzisz to może mniej byś baboli strzelał.
A póki co jak człowiek czyta te twoje wypociny to tylko taka reakcja jest sensowna

https://www.youtube.com/watch?v=CklIkmih4GY
 Autor komentarza: stanoski
Data: 07-08-2021 06:28:20 
"Autor komentarza: ThetruthData: 07-08-2021 00:05:26
@stanoski

Oczywiście że mówimy kto jest ważniejszy"

Nie trolluj imbecylu, nie, nie mówimy kto jest ważniejszy. Rozumiem, że dostałeś po pysku merytorycznie i teraz próbujesz przekręcić kota ogonem, ale Ci się nie uda. Rozmowa jest o tym, czy Joshua prawie w 100% generuje sprzedaż. Otóż gdyby tak było, to walka z Usykiem sprzedałaby się porównywalnie do tej z Pulewem/Takamem, a sprzedaje się kilka razy lepiej, co obrazuje że pierdoliłeś i cały czas pierdolisz głupoty typowego dyletanta
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-08-2021 07:45:44 
Widzę, że wesoło tu wczoraj było, nie zauważyłem, że imprezka przeniosła się tutaj :)
 Autor komentarza: Thetruth
Data: 07-08-2021 08:59:30 
@Stanoski


Bredzisz jak zawsze, rozmowa jest o tym że AJ wyprzedaje stadiony Idź i sobie sprawdź matołku w poprzednim temacie od czego się zaczęło, bo zostałeś tam wyjaśniony i uciekłeś z podkulonym ogonem tutaj :). Ja Ci napisałem ile stadionów wyprzedał AJ bez Usyka :) mogę Ci nawet podać źródło tych rewelacji jak nie umiesz korzystać z Google. Ty miałeś napisać ile stadionów wyprzedał Usyk bez Joshuy, nie napisałeś a to ze Joshua jest ważniejszy to wypadkowa i bezsprzeczny fakt z którym bezskutecznie próbujesz dyskutować jak zwykle zresztą, ale pokazuj dalej jakim jesteś idiotą, ja popatrzę :)
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 07-08-2021 09:53:59 
BlackDog

A jaka może być twoja inna reakcja jak ty nawet czytać nie potrafisz? Przecież ja nie pytałem o to jak typowała większość, tylko o to, kto z poważnych osób uważa te dwa werdykty za wałki i sugeruje korupcje, tak jak robisz to ty i tobie podobne wymoczki na forum? Otóż NIKT poza Teddym Atlasem. Cała reszta akceptuje oba werdykty, bo bronią się bez najmniejszego problemu. Rozumiesz cymbale? Więc w tej kwestii jesteś odosobnionym przypadkiem wyznawcy mogolskiej teorii.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-08-2021 10:23:37 
Lol, Koshi, ty jednak jesteś wyjątkowy przygłup. Przecież opinie na temat tych walk bez problemu znajdziesz w sieci, tu masz nawet z orga, z drugiej walki GGG-Canelo, gdzie większość widziała zwycięstwo GGG:

http://www.bokser.org/content/2018/09/16/144128/index.jsp
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-08-2021 10:26:44 
I nawet patrząc po łebkach, na komentarze pod tym artykułem, jeden kretyn widział wyraźną dominację Canelo. Kto? Oczywiście ty Koshi :)
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 07-08-2021 10:36:37 
xD
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-08-2021 10:39:15 
Nie obraź się, mimo twojego wysiłku, jednak jeszcze sporo brakuje ci do Rafała. Musisz starać się więcej, jeśli chcesz uchodzić za największe pośmiewisko orga.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 12:01:13 
Niby wszyscy tacy inteligentni, niby wszyscy wiedzą, że rafałek to troll, a i tak tracą czas wdając się z nim w dyskusję i wytykając "błędy"^^ I jak myślicie, kto wygrywa w takiej sytuacji?
 Autor komentarza: tyler
Data: 07-08-2021 12:25:50 
Up
Rafałek to jest Alter ego, jednego z użytkowników na tym forum. Mam swój typ kto, zapewne jak większość.
A zabawa polega na tym że podczas takich wymian często gęsto poszerza się wiedza dotycząca boksu, bo za każdym razem przy okazji wyjaśniania danego elementu wpada wiele ciekawych rzeczy dotyczących zawodników. Oczywiście jak ktoś daje się podpuścić trollowi i wyzywa z nim, nie na argumenty dotyczące tematu to raczej korzysta na tym sam atencjusz.
 Autor komentarza: stanoski
Data: 07-08-2021 12:41:18 
" Autor komentarza: ThetruthData: 07-08-2021 08:59:30
@Stanoski


Bredzisz jak zawsze, rozmowa jest o tym że AJ wyprzedaje stadiony Idź i sobie sprawdź matołku w poprzednim temacie od czego się zaczęło, bo zostałeś tam wyjaśniony i uciekłeś z podkulonym ogonem tutaj :)"


Nie trollu, dostajesz sukcesywnie merytorycznie po pysku w kolejnej już rozmowie. Rozmowa jest o Twoim twierdzeniu:

"Autor komentarza: ThetruthData: 05-08-2021 14:30:54
Wcześniej Ten nowożytny kicająco/pacający Ali też tak wyprzedawał stadiony ??? Już Wilder bardziej elektryzuje i przyciąga kibica. Nie oszukujmy się, znakomitą większość wyprzedał Joshua."

Czyli twierdzeniu jakoby Joshua prawie w 100% wygenerował sprzedaż za walkę Usyk - Joshua. Gdyby tak było przygłupi imbecylu, to walka sprzedałaby się na podobnym poziomie co z Takamem/Pulewem, jednak sprzedaje się 2 lub 3x lepiej, co jest wynikiem WŁAŚNIE USYKA idioto.

Doucz się boksu laiku i wróć - na razie próbujesz wciąż chować dupę i przekręcać to, o czym dyskutujemy, ale jak sam widzisz niemoto - nie uda Ci się. Zawsze dostaniesz po pysku.
 Autor komentarza: stanoski
Data: 07-08-2021 12:43:20 
" Autor komentarza: GROiLLORTData: 07-08-2021 12:01:13
Niby wszyscy tacy inteligentni"


BUAHAHAHAHAHAHHAHA. Ty tak poważnie?
@Thetruth, @snapcase, @tyler, @MLJ...
Ty tych nieszczęśników po zasadniczej zawodowej nazywasz "inteligentnymi"? :D

Powiedz że żartujesz. Przecież to sami absolwenci zawodówki, ledwie piśmienni haha.
 Autor komentarza: stanoski
Data: 07-08-2021 12:46:12 
I takiego @Ramireza82 inteligentnym...?
Powiedz, że żartujesz. Przecież chłop jak skończył technikum, to będzie dobrze. To to to ledwie piśmienne, przygłupie, ledwie przecinki umie stawiać.

Ty to buractwo bez szkoły inteligentnym nazywasz? HAHAHAHHAHAHA
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 13:01:53 
Jeśli myślisz, że podśmiechujki z rafała spływają po nim, to się grubo mylisz, nieraz dał tego dowód. Im dłużej ludzie z niego szydzą, tym bardziej on nie trzyma ciśnienia i daje upust swojej frustracji. Świetnie go scharakteryzował BlackDog.

"Rafał jest tu po to żebyś czasem mógł "kopnąć go w dupę" dla zabawy jak przesadnie zacznie się udzielać i tyle. Taka jego rola.
Historia która powtarza się w kółko. Rafał miły odcinający się od siebie z przeszłości, rafał zdemaskowany coraz śmielszy, rafał ośmieszony agresywny i rafał zbanowany. I od nowa. I od nowa. I od nowa"

Na jego nieszczęście on naprawdę wierzy w te pierdy, które głosi. Jak już go ktoś dobrze zgasi, przechodzi wtedy w swoje najzabawniejsze stadium ośmieszonego rafała, wpada wtedy w szał, ma problemy z artykulacją ciągłe buahahh hahahah i wyzwiska.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 13:05:38 
Od dziś uczymy się nowej matematyki rafaua większość = 100% xD Kolejny dowód na to, że jesteś kompletnym idiotą rafau xD
 Autor komentarza: tyler
Data: 07-08-2021 13:09:19 
@snapcase
I na domiar złego ten user prowadzi czasem kłótnie sam ze swoim Alter ego...
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 13:13:26 
Jeżeli to jakaś aluzja do mnie, to jesteś w błędzie przyjacielu.
 Autor komentarza: tyler
Data: 07-08-2021 13:15:00 
@snapcase
Nie!, nie o ciebie chodzi, jest tu taki jeden gagatek, który tworzy postać rafcia
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 13:31:56 
Tez mam swoje typy może nawet i te same co Ty, ale zatrzymam je dla siebie.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-08-2021 13:33:01 
Rafał to forumowa maskotka.. ma za zadanie rozśmieszać i umilać czas, robi to..
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 13:37:25 
Tak, tak, @rafalek na pewno w to wierzy. To po prostu dobry troll, robi sobie jaja i podbija wyświetlenia (coś jak kiedyś @cop), a wy to łykacie jak Sasha Grey spermę. I jeszcze kurwa się podniecacie, że wygrywacie "merytoryczne dyskusje" z typem, który pisał o wpływie zarostu na twardość szczęki, czy też podczas walk z kuzynem imitował styl Alego. Naiwność ludzka nie zna granic.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 13:51:53 
o to dobre rafał próbuje wybrnąć z debilizmów o wąsach i sparingach jakich tu nawypisywał xD
Jeżeli ktoś ma wątpliwości że to ten przygłup na faku to prosze :

Autor komentarza: GROiLLORTData: 07-11-2015 12:50:30
Czy @KnockKnock podstawówki nie skończył, czy też ma objawy pamięci zaniku,
że nie wie, iż pojedyncze zdanie nie wymaga akapitu?

Autor komentarza: GROiLLORTData: 07-11-2015 12:34:58
Lepiej było by mieć rozum @sexo, wątrobę @spamdoga i kręgosłup pogięty, niż jak @KnockKnock z orga robić bezsensowne odstępy.

Autor komentarza: GROiLLORTData: 07-11-2015 14:01:09
"myśli" i "istnienia" to w przypadku @KnockKnock'a ryzykowne określenia,

dalej nie wyjaśnił po cóż akapitów używa
skoro na napisanie jednego głupawego zdania się tylko zdobywa

przy wywodach @KnockKnocka logika smętnie kona
bo akapitów potrzebuje jak @spamdog strun do puzona
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 13:54:58 
Rafał jesteś tu tak dymany w odbyt aż gruz gubisz.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 14:00:59 
Śmieszny analfabeto-grafomanie, serio myślisz, że jestem @rafałkiem? A zatem jesteś jeszcze głupszy niż myślałem. A tekstami takim jak ten powyższy o gruzie, to możesz co najwyżej zaimponować swojemu chłopakowi.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 14:03:44 
rafau przygłupie nie pogrążaj się xD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 14:16:17 
Z @rafałkiem mam tyle wspólnego, co ty z IQ powyżej 50 punktów w skali Cattella, logicznym myśleniem i poprawnym pisaniem po polsku. Przy okazji nieopatrznie zdemaskowałeś się jako ta atencyjna ameba @KnockKnock. Nic dziwnego, że do dziś masz kompleks mojej osoby, śmieszny przygłupie.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 14:18:31 
Był matematyk, informatyk teraz jest humanista xD

Autor komentarza: GROiLLORTData: 16-04-2015 14:39:30
Pieprzenie głupot pozostawiam tobie. Porównujesz potencjalne powstrzymywanie się od obżarstwa do zmiany psychiki? Przecież to są zupełnie inne poziomy gdybologii. Gołota dostał trupa Bowe'a, a i tak przejebał. Co do tego, że bywał oszukiwanym przez sędziów - kwestia dyskusyjna. Boks widział o wiele większe wałki, które przechodziły większego echa.

Autor komentarza: GROiLLORTData: 16-04-2015 14:40:43
Lubię Gołotę. Mam do niego wielki sentyment. To sympatyczny gość. Ale staram się patrzeć na jego karierę obiektywnie i nie robić z niego boksera wybitnego.

Autor komentarza: GROiLLORTData: 16-04-2015 16:06:18
sexo,

biegiem marsz po słownik i szukać, co znaczy czasownik "ignorować".
Co do wyśmiewania - ciężko nie wyśmiewać wywodów osoby, która w części swoich wpisów odwołuje się do snów, w części do wyobrażeń, cieszy się z cenzury, w co drugie zdanie wkleja "LOL" i jest chodzącym spać o 15 narkomanem, prawda?
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 14:21:55 
Rafał jesteś żałosnym przygłupem xD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 14:29:00 
Bardzo mi przykro, ale wyzwiska ze strony jakiegoś gamonia z orga, który braki w merytoryce próbował kiedyś nadrabiać stawianiem niepotrzebnych akapitów, nie robią na mnie wrażenia.

Zamiast nadużywać emotikon jak pryszczaty gimnazjalista, może wytłumaczysz, co niby przytoczone wyżej cytaty (z którymi się do dziś zgadzam) mają wspólnego z tekstami @rafałka?
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 14:36:24 
Pogłówkuj ptasi móżdżku to może sie domyślisz XDDDddd. Dobrze się zakamuflowałeś "polonisto" z Taplar xDDDDDDDD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 14:47:35 
Naprawdę myślisz, że tymi "xDDD" (wyjątkowo zabawne, naprawdę) zamaskujesz brak jakichkolwiek argumentów? No nic. Wierz sobie, żałosny naiwniaku, w to co chcesz. I dalej dawaj się dymać @rafalkowi, myśląc, że mgr slowmotion pisze to wszystko na serio. To forum już dawno upadło, a tacy jak ty i @rafalek są tylko tego smutnym symbolem.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 14:52:12 
rafau dawaj dalej żałosny śmieciu xDDDDDDDDDDDD
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-08-2021 14:56:24 
GROiLLORT

Smutny symbol tego forum, to brak moderatora, który trzymałby tu userów za mordę i nie pozwalał na pewne sprawy. Niestety panuje tu wolna amerykanka.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 15:08:26 
MLJ,

niekoniecznie - wolność słowa to zawsze był największy atut orga. Próby z moderatorem też były tu podejmowane i zakończyły się katastrofą, bo pełniąca tę funkcję osoba(już nie pamiętam nicku, młody wiekiem gość, któremu się wydawało, że zjadł wszystkie rozumy) nie nadawał się zupełnie do tej roli.

Tu zawsze było ostro i po bandzie, fajnie się czytało skrajne opinie, org nie wprowadził cenzury jak ringpolska i chwała mu za to. Uważam natomiast, że to forum upadło, bo praktycznie nikt ze starych userów już tu nie pisze i poziom merytoryczny spadł do 0.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 15:10:16 
Autor komentarza: GROiLLORTData: 01-04-2015 17:51:08
szanse,

tak, tak teraz jakość komentarzy wzrasta tak szybko, jak Marcin Najman pnie się w górę w rankingu WBC - zamiast rafalteo, który miał od czasu do czasu ciekawe teorie, możesz sobie poczytać np. wypociny mistrza sexto, który przechwala się swoimi dokonaniami na polu testowania nielegalnych używek i przewiduje podział z zysków w walkach, które jeszcze nie zostały nawet zaplanowane.

A Cop dalej indykuje sobie w najlepsze.

Trolle są, były i będą i nie ma w tym nic złego, chodzi o to żeby tej uświadomionej merytorycznie grupy użytkowników nie banować za byle gówno, co ,niestety, zdarzało się ostatnimi czasy nader często.

xDDD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 15:30:47 
Snapfaggot,

jakie forum, taki sherlock. 6 lat temu nie byłem pewnie pewny, czy @rafalek to troll i zdarzało mi się wdawać z tym typem w dyskusje. Różnica jest taka, że już dawno się zorientowałem, jaką rolę tu pełni i włączyłem opcję ignore, a ty odpisując mu dalej, dajesz się dymać jak tajski transwestyta w pierdlu. A teraz wypierdalaj z powrotem na zmywak.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 15:31:49 
Informatyk, polonista, ale przede wszystkim historyk boksu

Autor komentarza: GROiLLORTData: 02-12-2018 07:41:11
Qrwa, Fury to nie jest drugi Ali, to drugi L. Holmes, taka umiejętność regeneracji po kd nie zdaża się często.

Poloniście też się "zdarza" pierdolnąć babola. xDDDDDDDD
http://www.bokser.org/content/2018/12/02/065300/index.jsp
 Autor komentarza: rocky86
Data: 07-08-2021 15:33:26 
No przecież GROiLLORT to nie rafal.


Rafał to człowiek legenda tego forum, jedyny i niepowtarzalny, objawiający się pod wieloma nickami, ale zawsze ten sam.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 15:35:36 
Teraz wiem na 100% że padał koshi, mitoman rafał i przygłup GROiLLORT to jedna i ta sama spierdolina xDDDDDDDd
 Autor komentarza: tyler
Data: 07-08-2021 15:41:10 
@GROiLLORT
No nie popadaj ze skrajności w skrajności, czasem da się porozmawiać na przyzwoitym poziomie i na temat. To forum i niegdyś boxingnews Łukasza było jednymi gdzie można było wyrażać swe opinie nie raz hacząc o granice przyzwoitości wypowiedzi, ale nie było tolerowania hamstawa wjeżdżającego na rodzinę, ksenofobi, braku tolerancji itp. Dziś niestety te granice są mocno naciągane,i pozostawione bez odzewu ze strony redakcji. Gdyby ktoś odpowiedzialny banował multikonta, mogłoby się okazać że zostaje kilku prawdziwych useròw i forum byłoby pozbawione ruchu...Heh gdzie te czasy że na waszym zdaniem było po 600 postów...
I z tego miejsca pozdrawiam ojcazardia
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 15:45:02 
snapfaggot

no zdarza, fakt. Ale nie wyrażaj swoich subiektywnych opinii w liczbie mnogiej ("teraz wiemy"), kolorowy chłopcze, bo to nie świadczy najlepiej o twoim zdrowiu psychicznym.

Chyba że to taki podświadomy sposób na szukanie wsparcia. To łączy cię z @rafałkiem.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 15:46:54 
Dzięki projekcjom zawartym w twoich wpisach wiemy, że jesteś pryszczatym stulejarzem pracującym w stolicy na zmywaku, wieczorami przebierasz się w damskie fatałaszki i lubisz łykać spermę kolegów. Interesujesz się informatyką, językiem polskim, boksem i ssaniem na dworcu centralnym, bo za 2.9 ciężko wyżyć w wwa. xDDDDD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 15:59:52 
tyler,

nie sądzę, żebym przesadzał. Tu zawsze było ostro i chamsko (zajrzyj do archiwum), ale przeplatało się to z dość wysokim poziomem merytoryki. Teraz zostało tylko to pierwsze. Poziom może nie spadł do 0, ale chyba sam przyznasz, że bardzo się obniżył?

snapfaggot,
chłopcze, dziwne masz fantazje, może zrobisz przysługę rodzinie i pójdziesz z tym do specjalisty? Takie wypociny być może robią wrażenie na twoich kolegach ze szkoły specjalnej, ale normalnym ludziom po prostu robi się przykro, że takie coś jak ty ma prawo głosu i może się wypowiadać publicznie.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 16:00:56 
A teraz opierdol mi lache, to dam ci na cole i wypierdalaj
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 07-08-2021 16:03:56 
Zamiast tych żałosnych dram wolałem już czytac bzdury blackcocka, blackcock wróć!
 Autor komentarza: tyler
Data: 07-08-2021 16:08:53 
@GROiLLOT
Wiem wiem, siedzę tu dobrych parę lat i faktem jestem że ruch był większy, co do jazdy po bandzie też zgoda,ale co chwilę Furmi walił ostrzeżeniami, a dziś jak na lekarstwo szukać wpisów z czerwoną czcionką. Poziom też jest zaniżony,ale nie do całkowitego 0, bo zdarzają się dni że temat się kleji i wychodzą ciekawe wymiany poglądów, typów na walkę itp.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-08-2021 17:41:33 
Autor komentarza: stanoskiData: 07-08-2021 12:43:20
BUAHAHAHAHAHAHHAHA. Ty tak poważnie?
@Thetruth, @snapcase, @tyler, @MLJ...
Ty tych nieszczęśników po zasadniczej zawodowej nazywasz "inteligentnymi"? :D

Powiedz że żartujesz. Przecież to sami absolwenci zawodówki, ledwie piśmienni haha.
A
Autor komentarza: stanoskiData: 07-08-2021 12:46:12
I takiego @Ramireza82 inteligentnym...?
Powiedz, że żartujesz. Przecież chłop jak skończył technikum, to będzie dobrze. To to to ledwie piśmienne, przygłupie, ledwie przecinki umie stawiać.

Ty to buractwo bez szkoły inteligentnym nazywasz? HAHAHAHHAHAHA


Rafał, dziękuję, że podejrzewasz, że skończyłem lepszą szkołę niż pozostali forumowicze.


Tylko teraz nie wiem, czy się cieszyć, bo cenisz mnie wyżej niż innych, czy smucić, bo może mniej ci dowaliłem niż pozostali i ty też mniej chciałeś mi dowalić?
 Autor komentarza: Callisto
Data: 07-08-2021 17:52:28 
Super dyskusja na najwyższym orgowym poziomie, nie ma co, ten portal to złoto XD
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-08-2021 18:27:17 
Ciekawostka..
Jak wejdziecie na forum orga to zobaczcie co pisze pod nickiem rafała, nawet system wie jaka jest prawda xD

http://forum.bokser.org/user-72530.html
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 19:27:19 
Tylko Laik? Ja bym mu więcej tytułów dopisał xD
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-08-2021 20:44:43 
Dodatkowe informacje o rafaltheo
Sex:Dlaczego w rubryce "sex" nie wpisał wszystkich swoich podbojów? Czy było za mało miejsca, czy nie było o czym pisać? Nie chce mi się wierzyć, by autor bloga dla mężczyzn przyszłości nie miał czym się pochwalić?
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 21:57:48 
Autor komentarza: snapcaseData: 07-08-2021 16:00:56
A teraz opierdol mi lache, to dam ci na cole i wypierdalaj

xxx

Patologiczny łbie, znowu pomyliłeś smsa, którego chciałeś wysłać do swojego chłopaka z wpisem na publicznym forum.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 22:12:52 
Masz zapłon jak diesel na mrozie. Tak długo myślałeś czy tak długo pisałeś przygłupie z Podlaski
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 22:24:15 
Nie, po prostu w sobotę mam co robić i nie siedzę jak ty z wypiekami na twarzy przed komputerem w oczekiwaniu aż ktoś mi odpisze. Ale jak widać to jedyna rozrywka w twoim żałosnym, patologicznym życiu.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 22:31:38 
Siedzę w lokalu z koleżanką a pisze ze swojego nowiutkiego iphone 12, ty niedorajdo z podlaski. Tylko takie zero jak ty mysli ze tu mozna tylko z komputera pisac. Ale debil jestes rafał, jeszcze wiekszy niz myslalem XD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 22:37:45 
Siedzisz z koleżanką w lokalu i sprawdzasz śmieszne forum o boksie? I jeszcze się chwalisz posiadaniem jakiegoś telefonu za parę tysięcy? I myślisz, że to robi wrażenie na dorosłych ludziach? Co za niedorajda życiowa. I nie kłam, że to koleżanka. Chyba że taką dziś odgrywa rolę w waszej homo-relacji.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 22:45:28 
Gejlortt

Ja tylko napisalem jak jest a tylko taki biedak jak ty napisze ze sie chwale tel za pare kola, dla noralnych ludzi to zwyla sprawa xD do tego jestem szybki i mam podzielna uwage, bajeruje dupe i w tym samym czasie gasze cie jak peta, jeszcz facebook i insta ogarniam przy okazji xD ty masz za małą głowe zeby to pojąc boomerska cioto xDddd
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 23:00:05 
snapfaggot,

tak, tak amebo, na pewno nie chciałeś podkreślić, że to jakiś śmieszny iphone. I że jest "nowiutki". Każdy gdy tu pisze np. z PC podkreśla zawsze np. jakiej używa klawiatury i czy jest nowa lub używana. Ale masz sukcesy życiowe, nie ma co. Jeszcze tylko naucz się pisać po polsku, nie emocjonować się tak w sieci, nie wstawiać wszędzie infantylnych emotikonek, myśleć logicznie, nie snuć publicznie fantazji o homo-seksie i może ktoś cię zatrudni w magazynie albo na kasie, grafomanie.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 23:09:56 
Ja mam sie po polsku nauczyc pisac? ty stara cioto wszystkich poprawiasz za akapity, przecinki a sam walisz byki kurwa „zdarza” przez „ż” stulejo umysłowa 😂🤣😂🤣😂😂🤣🤣😂😂🤣 ja mam wyjebane na forme tutaj, ale takich byków nie wale polonisto z pizdy
 Autor komentarza: Callisto
Data: 07-08-2021 23:18:00 
Chłopaki zamiast się obrażać w necie jak gimbusy proponuję byście się gdzieś umówili i rozwiązali sprawy po męsku, czyli kto komu szybciej i kto komu potem głębiej, bądź w odwrotnej kolejności jak się nie brzydzicie. Po takiej integracji będziecie się już znać na wylot i kochać dokumentnie do dni ostatnich.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 23:20:17 
Patrz stary pedale czytaj
Autor komentarza: GROiLLORTData: 07-08-2021 12:01:13
Niby wszyscy tacy inteligentni, niby wszyscy wiedzą, że rafałek to troll, a i tak tracą czas wdając się z nim w dyskusję i wytykając "błędy"^^ I jak myślicie, kto wygrywa w takiej sytuacji?
____
No i chuj, napisales masz prawo, udajesz ostoje moralnosci.
Ja ci grzecznie odpisuje smieciu, jebany slowem cie nie dotknąłem.

Autor komentarza: snapcaseData: 07-08-2021 13:01:53
Jeśli myślisz, że podśmiechujki z rafała spływają po nim, to się grubo mylisz, nieraz dał tego dowód. Im dłużej ludzie z niego szydzą, tym bardziej on nie trzyma ciśnienia i daje upust swojej frustracji. Świetnie go scharakteryzował BlackDog.

"Rafał jest tu po to żebyś czasem mógł "kopnąć go w dupę" dla zabawy jak przesadnie zacznie się udzielać i tyle. Taka jego rola.
Historia która powtarza się w kółko. Rafał miły odcinający się od siebie z przeszłości, rafał zdemaskowany coraz śmielszy, rafał ośmieszony agresywny i rafał zbanowany. I od nowa. I od nowa. I od nowa"

Na jego nieszczęście on naprawdę wierzy w te pierdy, które głosi. Jak już go ktoś dobrze zgasi, przechodzi wtedy w swoje najzabawniejsze stadium ośmieszonego rafała, wpada wtedy w szał, ma problemy z artykulacją ciągłe buahahh hahahah i wyzwiska.
____
Po czym ty pierwszy wyjeżdzasz z homoseksualnymi tekstami

Autor komentarza: GROiLLORTData: 07-08-2021 13:37:25
Tak, tak, @rafalek na pewno w to wierzy. To po prostu dobry troll, robi sobie jaja i podbija wyświetlenia (coś jak kiedyś @cop), a wy to łykacie jak Sasha Grey spermę. I jeszcze kurwa się podniecacie, że wygrywacie "merytoryczne dyskusje" z typem, który pisał o wpływie zarostu na twardość szczęki, czy też podczas walk z kuzynem imitował styl Alego. Naiwność ludzka nie zna granic.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 07-08-2021 23:24:40 
Nikogo nie poprawiam za przecinki, na akapity zwróciłem uwagę tylko w przypadku żałosnego atencjusza @knockknoca. Błąd mi się zdarzył, ale po walce Wilder-Fury, więc po nieprzespanej nocy i pewnie po znacznej ilości %. Bywa. Natomiast ty, przygłupie, nigdy nie napisałeś o boksie nic wartego uwagi, maskujesz "kurwami" i patologicznymi fantazjami (chociaż to pewnie twoje własne doświadczenia - stąd ten nieustanny ból dupy) swoją indolencję umysłową i dajesz się dymać @rafalkowi, oczywistemu trollowi, wchodząc z nim w dyskusję na kilka stron. I jeszcze w sobotę, w sierpniu poświęciłeś czas, żeby biegać po stronie i wyszukiwać cytaty sprzed 6 lat. I kto tu jest ciotą, gamoniu?
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-08-2021 23:30:14 
Co wy tu we dwóch robicie w sobotę wieczorem? Jeden drugiemu chce udowodnić jak to jest zajęty i nie ma czasu?
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-08-2021 23:31:40 
Mnie właśnie żona wywalila z sypialni, bo nie może usnąć kiedy świece jej moim Huawei'em za 400 zł.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 23:40:11 
A w miedzyczasie rafał pisze do ciebie taki tekst

Autor komentarza: stanoskiData: 07-08-2021 12:43:20
" Autor komentarza: GROiLLORTData: 07-08-2021 12:01:13
Niby wszyscy tacy inteligentni"
BUAHAHAHAHAHAHHAHA. Ty tak poważnie?
@Thetruth, @snapcase, @tyler, @MLJ...
Ty tych nieszczęśników po zasadniczej zawodowej nazywasz "inteligentnymi"? :D

Powiedz że żartujesz. Przecież to sami absolwenci zawodówki, ledwie piśmienni haha.

———
Rafal uzywa słów ledwie pismienni a nigdy nie widzialem zeby tak pisal. Po czym ty jako wielki „polonista” z pizdy, zaczynasz go bronic jak niepodległości i obrażać mnie i innych uzytkownikow jakimis homoseksualnymi podjazdami
———
Pieknie rafał odegrałes tą scenke xD 👏👏👏
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 23:49:04 
Nie tylko knocka nie kłam szczochu zajebany. Pod kazdym tematem w jakim piszesz robisz takie samo gówno jak rafał, przyszedłes tu niby umoralniac a robisz syf. Wystarczy w google wpisac bokser .org oraz twój pedalski nick i pod kazdym jednym tematem robisz syf i wyzywasz ludzi w międzyczasie pierdolac jak filozof
 Autor komentarza: snapcase
Data: 07-08-2021 23:52:45 
IRafau idioto jeszcze raz ci powtarzam, to ze ty czegos nie potrafisz zrobić, albo zrozumiec nie znaczy ze ktos tez jest taki ograniczony xD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 00:09:48 
O kurwa, widzę, że jesteś jakimś psycho-fanem (może nawet nawet groupie) rafałka, skoro tak dokładnie śledzisz jego pisownię. Serio, musiałeś się chłopcze nieźle zakochać w magistrze slow-motion. Jak widać Bokser.org łączy ludzi (co prawda niezbyt rozgarniętych, ale zawsze to jakiś plus).

Nigdzie nie broniłem tego cepa. Chyba że w waszym homo-środowisku za bronienie kogoś uznaje się nazwanie go trollem. Sry, nie wiedziałem.

Aha i dobrze, że ty nie robisz tu syfu, patologiczny luju. I już nie płacz, że cię obraziłem, na pewno jesteś przyzwyczajony od dziecka.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-08-2021 00:10:49 
Autor komentarza: Callisto Data: 07-08-2021 23:18:00
Chłopaki zamiast się obrażać w necie jak gimbusy proponuję byście się gdzieś umówili i rozwiązali sprawy po męsku, czyli kto komu szybciej i kto komu potem głębiej, bądź w odwrotnej kolejności jak się nie brzydzicie.

*
*
*

Stul pysk szmato i przestań pisać te wkurwiająco "śmieszne" komentarze, bo cringe jak jasny chuj z tego bije. Daj ludziom popisać i się nie wpierdalaj.

Co do meritum to kolejny piękny temat na orgu i zazwyczaj pysznie czyta się takie tematy do kawy przy śniadaniu, ale jako że leniwo mija mi drugi tydzień urlopu to raczę się tym dzisiaj wieczorem, bo rzadko coś +100 komentarzy poza "waszym zdaniem" tu się ostatnio zdarza.

Komentarz: GROiLLORT to nie jest żadne nowe multikonto, bo kto tu dłużej był ten to ogarnia. Gość zawsze pisał z sensem i pojawił się gdzieś w okolicy 2013 kiedy było fajnie i śmiesznie na orgu wówczas. Anagram jego nicku jest oczywisty i nawiązuje do ówczesnej sytuacji na orgu kiedy walczył nasz Tomuś i powstała cała masa nowych kont oraz piękne i orzeźwiające dyskusje miały wtedy miejsce xD Osobiście nie mam sprecyzowanego typu co do poprzedniego nicku, ale sądząc po dobrych merytorycznie postach o boksie kiedy był wywoływany do tablicy to jest to ktoś siedzący tu wcześniej pod "starym" nickiem.

Swoją drogą KnockingOnHeavensDoor to był debil pierwszej wody i orałem go jak sukę, bo kulał mocno pod kątem wiedzy o boksie, a już szczególnie gubił się w wagach od 130 do 147 i widać było, że powtarzał oklepane głupoty kompletnie nie mając pojęcia o czym pisze posiłkując się przy tym suchym boxrec'em przez co sam na siebie zastawiał pułapki xD Nie wiem z kolei kto to "snapcase" i nie mam w sumie typu, ale z tego co czytałem ostatnio w miarę na bieżąco mogę też z dozą dużej pewności powiedzieć, że to nie ten KnockKnock, bo jak wspomniałem to był dzban niesamowity xD
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 00:23:35 
Gejlort

Mam pamiec fotograficzną a ty masz za małego chujka zeby mnie obrazic, zwrócilem ci uwage jakim jestes hipokrytą. Nazwałeś go trollem? O kurwa nie masz litości, jeszcze cos sobie zrobi xD
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 00:35:09 
NietrzezwyTomasz

Nie wiem z kolei kto to "snapcase" i nie mam w sumie typu, ale z tego co czytałem ostatnio w miarę na bieżąco mogę też z dozą dużej pewności powiedzieć, że to nie ten KnockKnock, bo jak wspomniałem to był dzban niesamowity xD

Mozesz wierzyc lub nie to jet moje pierwsze konto na tym portalu, zostałozałozone tylko po to zeby cisnać te kurwy rafala i koshi
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-08-2021 00:37:58 
Autor komentarza: snapcase Data: 08-08-2021 00:35:09
Mozesz wierzyc lub nie to jet moje pierwsze konto na tym portalu

*
*
*

No wierzę. Nie mam na razie podstaw żeby sądzić inaczej.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 00:40:51 
Czasem sie trafi jakąś ostoja moralności, albo obrońca uciśnionych to wtedy dostaje rykoszetem, ale sam z nikim nie zaczynam tylko cisne tym dwum ww. przygłupom. A merytorycznie tu sie juz nie da pisac przez tych jebanych trolli.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 00:44:02 
*dwóm xD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 01:00:01 
Nietrzezwy,

mi ten @snapcase przypomina albo @knockknocka, albo tą drugą ciotę @arpxp. Obaj przygłupi, obaj za wszelką cenę chcą na siebie zwrócić uwagę, obaj niezdrowo interesują się kolorową stroną mocy i obaj myślą, że są bystrzy, bo znają trochę brzydkich słów. Chociaż z drugiej strony na orgu pojawiało się już tyle podobnego im gówna, że to faktycznie może być ktoś zupełnie nowy. @Callisto to b. podobny przypadek.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 01:02:06 
snapfaggot,

nie liczę na to, że @rafalek coś sobie zrobi, sherlocku z Piździchowa, bo gdy tu czasem zajrzę, fajnie jest poczytać, jak takie ambeby jak ty i on obrzucają się łajnem. To trochę jak oglądanie małp w zoo. Raz na jakiś czas można się pośmiać. Różnica jest taka, że o ile @rafałek na 99% rzuca tym gównem dla jaj, to ty myślisz, że to wszystko jest zajebiście na poważnie i emocjonujesz się jak grażyna z januszem na rozdaniu przecenionych klapków w Lidlu.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 01:06:22 
Jak widze kurwe jak ty to mowie do niej po imieniu i nie sile sie na cringowe gadki w stylu „interesują się kolorową stroną moc” stara cioto
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 01:06:24 
Jak widze kurwe jak ty to mowie do niej po imieniu i nie sile sie na cringowe gadki w stylu „interesują się kolorową stroną moc” stara cioto
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 01:28:11 
snapfag,

przykro mi, płaczliwy spermojadzie, ale niezbyt mnie interesuje, jak się tam między sobą nazywacie.

I jeszcze się zakompleksiony pizdusiu chwalisz, że założyłeś tu konto specjalnie, żeby cisnąć jakimś innym "dwum" geniuszom. I poświęciłeś już na to w chuj czasu, z tego co widzę. Musisz mieć niezwykle udane życie, żałosna malapeto.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 02:02:20 
Gejlortt

A co ty cebulo jebana bedziesz mi czas liczyła, patrz ile ty poświeciłeś swojego czasu na te wysrywy dworcwy połykaczu kutasów. Takie żałosne robaki już tak mają, ze lubią komuś wyliczac. Przyjebałes sie jak żul i żebrzesz o atencje. Won wszo xD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 03:06:29 
suckface,

biedny kurwiu o życiu smutnym jak stary dworzec w Kutnie, masz kłopoty z percepcją - to ty się przyjebałeś jak gówno do buta.

Poza tym, fakty są takie, że tylko ty się tu dajesz ruchać na każdym kroku, jak tania, bułgarska dziwka na katowickiej. I jeszcze się z tego cieszysz.

Idź już lepiej spać, to w poniedziałek będzie ci się lepiej stało w kolejce do pośredniaka.
 Autor komentarza: stanoski
Data: 08-08-2021 10:44:08 
@Groillort

Ty naprawdę tracisz czas na tego debila bez szkoły @snapcase?
Przecież to wystarczy 2-3 zdania tego jełopa żeby zobaczyć, że to to kompletnie niekształcone bydle bez szkoły, totalne niziny społeczne. Na takie gówno chcesz czas tracic?

Przecież on, @MLJ, @tyler i kilku innych są tutaj znani z tego, że pokonczyli max. jakąś zawodówkę, zgraja ledwie piśmiennych debili intelektualnych
 Autor komentarza: stanoski
Data: 08-08-2021 10:57:54 
Na forum jest znacznie mniejszy ruch niż dawniej, bo ruch na forach ogólnie osłabł. To nie te czasy co kiedyś. Dziś królują tik toki i wszelkiej maści nie zmuszające do myślenia atencyjne portale do wymiany kilkusłownych "myśli", fotek z tego, co się aktualnie żre i innych głupot.

To nie tylko na tym forum, obserwuję takie tendencje w wielu miejscach
*
*
@Ramirez82 jakiej "reszty użytkowników"? Wyróżniłem Cię na tle @Thetruth, @snapcase, @tyler, @MLJ czyli kilku debili po zawodówce. Nikogo więcej.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 08-08-2021 11:33:22 
Komentarze to po prostu czyste złoto adekwatnie oddające poziom zarówno samego forum tego portalu jak i smutnych ludzi którzy przecież owo forum tworzą. Napiszę nawet więcej, odzwierciedlają także w pewnym ogólnym sensie poziom prowadzenia w tym smutnym kraju dyskusji na jakikolwiek temat. Stąd właśnie jest w nim tak jak widać i jeszcze bardzo długo nic się na lepsze nie zmieni.

@Nietrzezwy, napiszę raz jeszcze, to oczywiście ten sam troll co Rafcio i jest to fakt bezdyskusyjny.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 12:33:34 
gejlortt

Widze lachociągu, że sie nawet nie kładłeś bo na na 4:00 do biedronki na rozkładanie towaru jebana niedorajdo xD
Ty jebany ośle, nawet nie wiedziałeś, że tu można pisać z telefonu. W Gnatach-Wieśnitach macie jeden stacjonarny u sołtysa xD, jeszcze ci robi wejście smoka do ryja za to, że dzwonisz od niego do mopsu po zasiłek. Wysil się stulejo umysłowa i przestań kopiować moje teksty albo zamknij już pizde, jak do mnie mówisz, bo jesteś tu dymany, aż sperma ci z ryja tryska, nędzny wyskrobku. xDDD
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 12:39:33 
A ty rafał wypierdalaj na sparing z kuzynem, imitować styl Floyda. Nie zapomnij późnej podzielić się nowymi teoriami, bo gejlortt uważa je za ciekawe. I nie wcinaj się w rozmowę jak majtki w dupę, bo nie masz nic ciekawego do powiedzenia kaczerbicho zajebana podlaska.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 12:48:22 
I używaj jednego konta trynkiewiczu zajebany
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 13:39:02 
suckface,

nie wiem, o której rozkłada się towar w biedronce, ale widzę, że znasz nawet dokładną godzinę. To pewnie dlatego tak się ekscytujesz - trafił ci się awans społeczny. Widzę też, że często opowiadasz, jak się żyje na prowincji - pewnie dalej ganiają cię z gównem na patyku jak każdego wioskowego głupka, to stąd ten twój kompleks wsi. Ja nawet nie muszę po tobie specjalnie jechać cygański kale - każdym kolejnym wpisem na poziomie upośledzonego gimnazjalisty udowadniasz, że jesteś imbecylem z totalnej patologii i najlepsze, co można postanowić w twoim przypadku to chemiczna kastracja.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 13:57:37 
Żeby po kimś to musiałbyś mieć mózg zamiast tego pierdolonego styropianu. Wysil się bardziej albo wypierdalaj na dworzec gdzie twoje miejsce ruro bardaszana. xD
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 13:58:11 
Żeby po kimś jechać to musiałbyś mieć mózg zamiast tego pierdolonego styropianu. Wysil się bardziej albo wypierdalaj na dworzec gdzie twoje miejsce ruro bardaszana. xD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 14:26:05 
Nic dziwnego, że nie uważasz tego za pojazd - względem twojej osoby to po prostu stwierdzenie faktu. A o styropian to się modlisz zaropiały menelu, gdy cię kolejny raz z kartona pod peronem wyganiają.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 14:33:30 
Spływa to po mnie, bo te "pojazdy" są niskich lotów, takie na twoim poziomie lachociągu. Widać, że kutasy klientów z dworca poczyniły ci nieodwracalne spustoszenie w mózgu RURO BARDASZANA xD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 14:48:06 
Jedyne co po tobie spływa, świnopasie, to płyny ustrojowe twoich klientów.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 14:58:33 
Aż mi w pięty poszło a teraz wypierdalaj cockgoblerze z dworca, bo klienci czekają, żeby ci się spuścić do ryja.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 15:07:23 
Cały czas przynudzasz o tych spustach do ryja, widać, że w weekend bardzo tęsknisz za pracą.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 15:17:49 
ty niedojebany pomiocie, sklejony z genów po idiocie, ze wzrokiem tęskniącym za rozumem, jesteś kreatywny jak kuweta, na której psy siadają.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 15:24:51 
Naprawdę przygłupie nie musiałeś się chwalić publicznie historią swojego poczęcia. Ja jestem kreatywny, fakt, a jedyne co tobie zostaje to wylewanie szamba w postaci żałośnie poklejonych wyzwisk. Do kuwety srają koty, chyba że hodujesz jakieś ratlerki, jak to pedryle twojego pokroju mają w zwyczaju.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 15:27:26 
https://allegro.pl/listing?string=kuweta%20dla%20psa xDDd
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 15:32:45 
właśnie jesteś tu takim ratlerkiem lachociągu xD i to kurwa bezzębnym latasz mi koło nogawki a ja cie kopie butem w pysk jak mops odmową zasiłku. Nędzna przybłedo.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 15:43:49 
Coś ci się uroiło, gównozjadzie, a o tym mopsie to piszesz już ze 3 raz, lebiego. Zero, kurwa, kreatywności.

Dobrze, że podesłałeś tego linka, wszystko się zgadza - wyglądasz na typa, który wiedzę o życiu czerpie z allegro.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 15:46:35 
ty jesteś kreatywny jak wasza sławojka przy chałupie w Gniatach-Wieśniatach. Kopiujesz
moje punche, bo ci sie zwoje prostują jak zaczynasz samodzielnie myśleć śmietniku xD xDdd
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 15:52:26 
O swojej rodzinnej miejscowości, w której trzymali cię na łańcuchu i przywiązywali do pługa, też już piszesz kolejny raz. A jeżeli coś się tu powiela to tylko twoja głupota, odpadzie z wytwórni obornika.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 15:54:08 
nie dziwie że jetes taki mało kreatywny, tyle razy dziennie co ty dajesz głowę na dworcu, to już masz encefalopatie jak po wojnach ringowych.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 16:11:06 
Mops, spuszczanie do ryja, dworzec - kręcisz się w kółko tak jak w dzieciństwie, gdy kazali ci orać ziemię widłami wokół kurnika, ofiaro nieleczonej rzeżączki.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 16:18:58 
w Gniatch- Wieśniatach używacie wideł do orki? xDDDD Prawdziwi geniusze tam mieszkają xD, ty i twoja wioska to brakujące ogniwo ewolucji xDDd
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 16:52:27 
Nigdy nie mieszkałem na wsi (nawet jakbym mieszkał to żaden wstyd), więc jedyne co ostatnio zaorałem to pewna tania atencjuszka z orga. Ale nie martw się, te twoje punche rodem z utworów Lecha Rocha Pawlaka na pewno zrobią wrażenie na twoich kolegach ze szkoły specjalnej, gdy tylko zaczną się wasze ulubione zajęcia z malowania kamieni i klejenia patyków.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-08-2021 16:54:19 
O kurde, wy tu cały czas siedzicie i się drapiecie???
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 16:57:37 
Nie, to @rafal zhakował nam konta:-(
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-08-2021 17:02:50 
Serio, jestem pod mega wrażeniem, czegoś takiego dawno nie widziałem :)
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 17:11:54 
Tez nie mieszkałem na wsi ale jak ktoś pisze „orac ziemie widłami” znaczy, ze jest upośledzoną amebą. Widać jedynie co miałes w rękach, oprócz meskich członków, to szczotka, żeby pozamiatać po zamknięciu biedronki.
 Autor komentarza: stanoski
Data: 08-08-2021 17:23:17 
"Autor komentarza: CallistoData: 08-08-2021 11:33:22
Komentarze to po prostu czyste złoto adekwatnie oddające poziom zarówno samego forum tego portalu jak i smutnych ludzi którzy przecież owo forum tworzą. Napiszę nawet więcej, odzwierciedlają także w pewnym ogólnym sensie poziom prowadzenia w tym smutnym kraju dyskusji na jakikolwiek temat. Stąd właśnie jest w nim tak jak widać i jeszcze bardzo długo nic się na lepsze nie zmieni."

No tutaj to żeś dojebał. Zdajesz sobie sprawę, że Polska jest na mniej więcej 45 miejscu jeśli chodzi o PKB Per Cabita na całym świecie? Na 220 krajów, to jest wynik w czołowej 1/4 najbogatszych krajów świata. A Tobie jeszcze mało? Świat to nie tylko kurwa Niemcy czy USA, świat to też Azja, Afryka i wiele innych miejsc.

W Polsce akurat się powodzi świetnie.

Ja miesięcznie odkładam coś koło dychy - odkładam, nie zarabiam. Jestem właścicielem kilku nieruchomości i śpię spokojnie, a takiego tłuka jak Ty mogę co najwyżej pacnąć po łbie żeby nie pyskował do geniusza.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 17:24:08 
Czy orałeś widłami (to była oczywista ironia, cepie, aż żal, że muszę to tłumaczyć), czy grzebałeś w ziemi czymś innym - nie ważne, patologia w twoim przypadku musiała się zacząć już bardzo wcześnie. Ale widać, że nie możesz się zdecydować, czy wolałeś pracę fizyczną na wsi, czy na peronie - znasz szczegóły obu bardzo dobrze. Prawdziwy profesjonalista. Coś ci się jednak udało w życiu.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-08-2021 17:25:06 
Sorry, że się wpieprzam, ale nie wiem czy po zamknięciu biedry zamiatają szczotką? W marketach raczej jeżdżą takimi odkurzaczami (?) myjącymi podłogę, wiem bo widziałem nieraz jak byłem pod koniec dnia.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-08-2021 17:26:51 
Rafał, odłożyć 10 zł na miesiąc to jest wcale tak dużo, ja więcej odkładam.
 Autor komentarza: stanoski
Data: 08-08-2021 17:27:54 
Nie, no ja nie wierzę tu co widzę. @snapcase to jest tak głupie cielę bez wykształcenia, że to w ogóle - dyskusja z czymś takim jest wręcz uwłaczająca.
Ludzie, czy Wy powariowaliście. Jak można dyskutować z człowiekiem, którego IQ jest niewiele wyższe od IQ rozwielitki?
To to to głupie bydle po zawodówce, a Wy na takie zapchlone zero trwonicie cenny czas, lol.

Przecież on, @Ramirez82, @MLJ czy @tyler to jest zakała tego forum - ledwie piśmienna banda jaskiniowców po zawodówce, ledwie potrafiących po polsku coś tam wyskrobać co się uroiło w tych uciemiężonych umysłach.

Przecież taki @MLJ to jest rekordy debil, ja się dziwię, że ten baran w ogóle jakiekolwiek przecinki stawia, jeszcze niedawno robił spację przed przecinkiem, a przecinek siedział gdzieś tam nie wiadomo gdzie - tak jak mówię, to to to cielę, jaskiniowiec, ledwie potrafi wystukać kilka zdań, a Wy z takim czymś usiłujecie prowadzić poważną dyskusję?

LOL
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 17:29:54 
Nie dyskutuj z profesjonalistą, kolego @Ramirez. Widocznie obawiali się, że @suckface zacznie uciekać przed odkurzaczem albo go zepsuje, więc dali mu szczotkę.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 17:30:23 
Już się nie tłumacz ironią ścieku, pokazałeś, ze jesteś jeszcze większym debilem niż myślałem xD. Z takimi punchami to się nadajesz do familiady, za przyciski robić lachociągu, bo Strasburger to przy tobie Pacześ.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-08-2021 17:34:38 
komentarza: stanoskiData: 08-08-2021 17:27:54

Przecież on, @Ramirez82, @MLJ czy @tyler to jest zakała tego forum - ledwie piśmienna banda jaskiniowców po zawodówce, ledwie potrafiących po polsku coś tam wyskrobać co się uroiło w tych uciemiężonych umysłach.

Rafał, teraz złośliwie wrzucasz mnie do jednego wora z nimi, przecież wcześniej w tym temacie poznałeś, że jestem po technikum :(
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 17:51:42 
Ramirez
Sorry, że się wpieprzam, ale nie wiem czy po zamknięciu biedry zamiatają szczotką? W marketach raczej jeżdżą takimi odkurzaczami (?) myjącymi podłogę, wiem bo widziałem nieraz jak byłem pod koniec dnia.


W jego regionie używają wideł do orania pola, więc nie wiadomo co zrobili z odkurzaczem. Trzeba zrobić testy na małpach, to się wyjaśni.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 17:55:04 
suckface,

ja nie "tłumaczę się" tylko "tłumaczę tobie", fujaro, tak z litości, żebyś miał jakąkolwiek szansę zrozumieć, jakim jesteś błaznem.

Na twoim miejscu nie używałbym słowa "myślałem", bo pasuje do twoich żałosnych wypocin podobnie jak ty do pracy innej niż zbieranie złomu.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 18:08:26 
Długo cię nie było, na pewno miałeś klienta xD
Tłumaczysz się przede mną jak ostatnia pizda xD. Jak bym był takim przygłupem jak ty, to bym ci teraz napisał, że to ty zbierasz złom i piszesz tak, bo masz doświadczenie, ale nieee to zbyt odpowiedzialne zajęcie dla takiego zera. Ty jesteś stworzony do szczotki i opierdalania kiełbachy.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 18:19:09 
Chyba powinieneś napisać, że pizda to ostatnie, co chciałbyś zobaczyć w życiu. Naprawdę masz obsesję związaną z ciągnięciem pały, piszesz o tym co chwila, może spróbuj iść z tym do terapeuty, zamiast się żalić publicznie. To nie moja wina, że zarabiasz jak zarabiasz.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 18:38:28 
No tak przed samym końcem chciałbym zobaczyć taką piąteczkę, tak 17-19 latnią max. ty jak mniemam, wolałbyś zobaczyć kutasa. Mówią, że gustach się nie dyskutuje. Masz stałe miejsce na dworcu czy cię ganiają jak śmiecia to tu, to tam?
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 18:46:23 
Znowu nie zrozumiałeś, patologiczny luju. A piąteczki to wyłudzasz, ale pod żabką od "panów kierowników"^^ Doświadczenia z dworca wymieniaj z podobnymi sobie pod skupem metali kolorowych, skoro cię to tak ciekawi.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-08-2021 18:51:55 
Chyba coś ci się Rafał popierdoliło z tymi spacjami przed przecinkami..
Nie wiem durniu czy mnie wywołujesz do tablicy bez powodu, pojebały Ci się nicki, czy zwyczajnie się za mną stęskniłeś.

GROiLLORT
Wczoraj pisałeś że tracimy czas na użeranie się z Rafałem. Tymczasem Ty się wyzywasz już drugi kolejny dzień z userem @snapcase :)
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 18:59:24 
Jak już dojdzie do was technologia telefon komórkowej, to się dowiesz co to jest autocorrect w telefonie, czyli za jakieś 20 lat. Z tym miejscem to było pytanie retoryczne. Jasne, że masz stałą miejscówkę, bo jesteś tam najtańszym lachociągiem, opierdalasz za Kuflowe Mocne, dlatego przyłażą do ciebie tylko brudne obszczymury.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 19:13:47 
MLJ,

masz rację, to bez sensu. Tak jak @rafalek pozostanie trollem, tak @suckface już do końca swojego heterofobicznego życia pozostanie patologicznym bezbekiem, który nie może bezboleśnie usiąść i wypiera swoje traumatyczne doświadczenia przypisując je osobom trzecim.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 19:23:47 
Brawo za projekcję atrybutywną użytkownikowi @gejlortt, który do końca swojej nędznej egzystencji, będzie rurą bardaszaną i lachocciągiem.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 19:36:36 
I któremu (chodzi oczywiście o tego obszczymura @suckface) wydaje się, że jak użyje jakiegoś mądrego sformułowania, to przestanie być postrzegany jako najniższy, spróchniały i zasrany szczebel drabiny społecznej.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-08-2021 19:39:03 
Autor komentarza: Callisto Data: 08-08-2021 11:33:22
@Nietrzezwy, napiszę raz jeszcze, to oczywiście ten sam troll co Rafcio i jest to fakt bezdyskusyjny.

*
*
*

Żałosny baran, który całe swoje jestestwo na tej stronie zbudował na nieśmiesznych docinkach w stosunku do innych użytkowników oraz staraniu się pokazać jaki to on jest "hehe" ponad tym wszystkim jednocześnie zarzucając innym bycie trollem xD Napisałem ci już śmieciu, sklej pizdę i się nie wpierdalaj, bo twoje 3 grosze nikomu do szczęścia potrzebne nie są. O boksie zero, śmieszno-głupie oraz żenujące komentarze i wstawki kiedy dorośli rozmawiają. Na to cię stać i taki obraz twój tutaj szmato xD Co do twojej obsesji na punkcie moim, Rafała czy kogokolwiek innego latając jak mała suka która próbuje ugryźć to radzę udać się do jakiegoś specjalisty, który pomoże pokonać to zakompleksienie i zawiść. Wiesz, że pisząc na stronie o boksie, w dyskusji o boksie dostałbyś merytoryczny wpiedol dlatego ucieksz w tę komiczną postawę mały fiutku xD
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-08-2021 19:40:11 
Swoją drogą rozjebaliście stronę panowie, bo wysyłam posta 19:32 i piszę w przyszłości xD
 Autor komentarza: snapcase
Data: 08-08-2021 19:45:23 
I któremu (chodzi oczywiście o tego lachociąga @gejllorta) się wydaje, że jak on musi ciągnąć druta obszczymurom na peronie za kuflowe to każdy tak robi.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 08-08-2021 21:28:49 
Muszę przyznać, że trochę smutne jest, że starzy, dobrzy userzy, tak rzadko się tutaj udzielają. Rozumiem ich argumentację, że poziom tego forum się obniżył. Jednocześnie nic nie robią, żeby ten poziom wzrastał, a szkoda, bo mogliby zrobić wiele. Wystarczy popatrzyć, jak komentarze @NietrzezwyTomasz, czy @GROiLLORT ściągają innych userów. Oni napędzają dyskusje, które zazwyczaj są niezwykle merytoryczne i naszpikowane wieloma ciekawostkami i dygresjami. Oni tutaj mają wielu sympatyków, którzy również mają duża wiedzę o bokse, ale nie piszą, bo oni i inni nie piszą.

Dlatego mam ogromny szacunek do takich użytkowników, jak @Rocky86, @Hugo, @marcinp, czy kilku innych, którzy od lat wiernie i systematycznie się tutaj udzielają. Swoimi komentarzami powodują, ze to forum żyje i trzyma, jak na te warunki, względnie dobry poziom. A taki Rafał, to prawdziwe złoto . On ożywia to forum, pomimo trollingu, który trzeba przyznać, że stoi na absolutnie mistrzowskim poziomie. Do tego, niekiedy naprawdę potrafi napisać jakiś zajebiście ciekawy komentarz. Dziękuję Panowie 👍.
 Autor komentarza: GeorgeForeman
Data: 08-08-2021 22:43:07 
Jest tu blackdog? rucham go kutasem.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-08-2021 23:26:39 
Dzięki za miłe słowa, szanowny kolego @trashtalk, ale obawiam się, że akurat w ten weekend jedyny user ściągnięty przez moje komentarze, to jakiś upośledzony, zapchlony cwel, który wypełznął spod kamienia.

xxx

GeorgeForeman
poczekaj chwilę, zaraz pojawi się @suckface, on lubi takie zabawy, przez ostatnie kilkanaście godzin spamował, jak za nimi tęskni.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 09-08-2021 06:44:55 
@GROiLLORT

No i ściągnąłeś jeszcze Nietrzeźwego Tomka xD.

Akurat w tym temacie, to wyjaśniałeś innego użytkownika, dlatego wiadomo, że nikt nie chce się wpierdalać między wódkę, a zakąskę.

Poza tym, to tak nie działa, że jednym, pojedynczym komentarzem coś sie zmieni. Tutaj potrzeba systematyki. Idę o zakład, że jeżeli Ty, @NT, @clyde22, czy @Matys90 byście się tu częściej udzielali
, to w połączeniu z kilkoma innymi użytkownikami, którzy stałe tutaj komentują, w pół roku to forum nawiązywałoby do czasów dawnej świetności.

Życzę koledze miłego dnia i proszę się pochylić nad moimi słowami xD.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 09-08-2021 08:34:48 
@gej

Sam przylazłeś tu szukać chuja do dupy lachociągu, to nie narzekaj teraz xD
 Autor komentarza: snapcase
Data: 09-08-2021 08:41:56 
dostałeś co chciałeś, widać na dworcu ci było mało. Kupić ci kuflowe? xD
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 09-08-2021 10:13:38 
Autor komentarza: trashtalk Data: 09-08-2021 06:44:55
Poza tym, to tak nie działa, że jednym, pojedynczym komentarzem coś sie zmieni. Tutaj potrzeba systematyki. Idę o zakład, że jeżeli Ty, @NT, @clyde22, czy @Matys90 byście się tu częściej udzielali
, to w połączeniu z kilkoma innymi użytkownikami, którzy stałe tutaj komentują, w pół roku to forum nawiązywałoby do czasów dawnej świetności.

*
*
*

Tylko po co i kto za to zapłaci? ;) Ludzie idą w życie, pojawiają się dzieci, dobra praca, po której jesteś tak wypompowany, że się nie chce już nic pisać poza zalegnięciem na kanapie i poczytaniem wieczorem newsów na telefonie, a wolny czas staje się problemem. Czas który trzeba przeznaczyć na inne codzienne czynności niż pisanie pro bono na bokser.org żeby dla idei podnosić poziom strony internetowej xD Niech Furmi i jego redaktorzy to robią, ale hej hej i oni mają na to czasu poza pisaniem newsów (tym bardziej, że część z nich robi to za darmo). Tak samo ja (patrząc z perspektywy ostatnich kilku lat) mam tego czasu za mało i mam wybór, albo boks oglądać co daje mi niesamowitą frajdę i na to zawsze znajdę te kilka godzin w tygodniu choćby nie wiem co albo poświęcić ten czas na pisanie na stronie internetowej nie mając z tego nic wymiernego. Czasem też zwyczajnie czytając tutejszych debili, a już w szególności niektórych idiotów oglądających boks od lat i dalej mało z tego rozumiejąc jednocześnie piszących tu wypracowania na kilka stron A4, z których nic nie wynika zwyczajnie nie chce się wdawać w dyskusję, bo i po co?

Idealnym przykładem na to o czym piszę były stary polskiring, forum.fightingclub.pl czy ostatnio boxing.pl, gdzie masa mocnych merytorycznie userów zwyczajnie przestała pisać i strony umarły. Co do wspomnianego Matysa to mam go w friendsach na tc-boxing.com i jego status to "last seen on 2021-05-11 05:41:00 (12 weeks ago)" więc też ma gość co robić raczej podczas gdy kilka lat temu po każdej nawet mniejszej gali był online i ściągał te same walki co ja.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 09-08-2021 12:17:36 
Ojj tam, już nie mów Tomaszu, że jest z Ciebie taki materialista xD. Oczywiście, ja zdaję sobie sprawę, że w większości przypadków, to dorośli i zapracowani ludzie tutaj komentują. Tego czasu nie zawsze na wszystko starcza, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. U mnie w firmie, należę do największych pracoholików. Sam niekiedy mam dni, że szkoda jest mi pójść do łazienki się odlać, bo wtedy stracę 5 cennych minut, które mogę spożytkować na coś innego. Ale jak w każdej firmie, zawsze są jakies spokojne dni w biurze. Bez tych całych zebrań, spotkań, audytów, prezentacji, czy innych ważnych projektów. To właśnie wtedy, jeśli oczywiście się chce, można wejść na portal do którego się ma sentyment i napisać coś mądrego. Przecież nikt nie oczekuje, że będziesz tutaj codziennie. No chyba, że się nie chce, co też potrafię zrozumieć, no ale wtedy już za bardzo nie wypada, żeby ciągle narzekać na poziom tego forum, gdzie samemu się nic nie robi, żeby ten poziom wzrastał. Pozdro:).
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 09-08-2021 12:53:07 
Autor komentarza: trashtalk Data: 09-08-2021 12:17:36
U mnie w firmie, należę do największych pracoholików.

*
*
*

Ja z kolei nie należę z zasady, ale ostatnio mam tak duży zapierdol, że łapałem się na tym, że mogę być tak postrzegany co już jest chujowe, mimo że od Kwietnia 2020 nawet raz nie wszedłem do biura, ale godzina maili, które musisz wysłać o tej i o tej godzinie nie kłamie i jak ktoś coś wysyła o po 19:00 czy w Sobotę rano to słabo to wygląda.

Autor komentarza: trashtalk Data: 09-08-2021 12:17:36
Sam niekiedy mam dni, że szkoda jest mi pójść do łazienki się odlać, bo wtedy stracę 5 cennych minut, które mogę spożytkować na coś innego.

*
*
*

Nie mam takiego poczucia, ale łapię się na tym że po śniadaniu po siódmej przegryzam coś w międzyczasie i patrząc na zegarek widzę, że jest 15:00 i jestem na siebie wkurwiony. Z kolei zajebany kalendarz szczególnie w Środy i Czwartki cyklicznymi callami daje się we znaki w kontekście tego o czym piszesz, ot wyłączenie się z 1,5h call'a i przełączenie się na kolejnego w przerwie na siku.

Autor komentarza: trashtalkData: 09-08-2021 12:17:36
Bez tych całych zebrań, spotkań, audytów, prezentacji, czy innych ważnych projektów. To właśnie wtedy, jeśli oczywiście się chce, można wejść na portal do którego się ma sentyment i napisać coś mądrego. Przecież nikt nie oczekuje, że będziesz tutaj codziennie. No chyba, że się nie chce, co też potrafię zrozumieć, no ale wtedy już za bardzo nie wypada, żeby ciągle narzekać na poziom tego forum, gdzie samemu się nic nie robi, żeby ten poziom wzrastał. Pozdro:).

*
*
*

Powiem Ci szczerze, że ja ostatnio rzygam tym i faktem, że zarabiając na życie siedzę przed kompem i non-stop jestem praktycznie online nie mając czasu na nawet wejście na orga czy przejrzenie jakiejkolwiek strony internetowej w czasie pracy kiedy i tak nikt się w to nie wpierdala i nade mną nie stoi. Kilka lat temu miałem właśnie taki okres gdzie były busy days i lazy days samemu układając sobie pracę spędzając jeden dzień żeby coś zrobić i skończyć kiedy drugiego mogłem cały dzień się opierdalać i siedzieć w necie. Obecnie od dobrego roku jest cały czas coś i choć kasa jest naprawdę OK, ale też kosztem czasu i czasami chujowego samopoczucia kiedy mając naprawdę dobrą pamięć, kalendarz w teams, personalne notatki na biurku i wszelkiego rodzaju przypominacze w telefonie zaczynasz się w tym wsystkim gubić i zapominać rzeczy. Anyway, popłakałem to wykurwiam, do końca tego tygodnia mam wreszcie urlop i pierwszy tydzień na wyjeździe był wręcz zajebisty więc koniec pieprzenia o robocie i chillout.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 09-08-2021 13:16:33 
W takim razie, życzę Ci Tomaszu udanego i spokojnego urlopu. Będę żywił cichą nadzieję, że jednak będziesz tu wpadał częściej, bo jesteś olbrzymią wartością dodaną tego forum:).
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-08-2021 14:06:43 
Up

Aleś przysłodził. Tomek będzie cały w skowronkach :)
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 09-08-2021 14:22:19 
@MLJ

Trzeba połechtać trochę ego Tomkowi, to może będzie częściej wpadał xD.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 09-08-2021 16:02:49 
Autor komentarza: MLJ Data: 09-08-2021 14:06:43
Aleś przysłodził. Tomek będzie cały w skowronkach :)

Autor komentarza: trashtalk Data: 09-08-2021 14:22:19
Trzeba połechtać trochę ego Tomkowi, to może będzie częściej wpadał xD.

*
*
*

Dokładnie, dzięki temu będę tu teraz wpadał regularnie, a kolegoa trashtalk został moim najlepszym kolegą na tej stronie xD Tak czy siak, do następnego.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 09-08-2021 17:15:04 
Dobra, żeby podtrzymać ten radosny nastrój, patrzcie jak wyszkoliłem pewną sukę:

@Suckface, kurwo, do nogi!

Zobaczycie, że pojawi się pod tematem nie później niż za kilka godzin.
 Autor komentarza: snapcase
Data: 10-08-2021 13:28:14 
twója matka tu nie przyjdzie lachociągu xD
 Autor komentarza: snapcase
Data: 10-08-2021 13:42:29 
Nie ma czasu, robi sołtysowi rondo wokół grzyba, żeby zapłacić za wasze telefony do opieki społecznej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.