BIWOŁ TRENUJE NA PEŁNYCH OBROTACH DO WALKI Z CANELO

Dmitrij Biwoł (18-0, 11 KO) nie ma jeszcze potwierdzenia, czy wskoczy w miejsce Caleba Planta na walkę z Saulem Alvarezem (56-1-2, 38 KO), nie wie nawet, czy miałby boksować w kategorii super średniej, czy też półciężkiej, w której zasiada na tronie federacji WBA, ale rozpoczął już obóz przygotowawczy do tego pojedynku.

Data została już dawno ustalona. To sławny Canelo rozdaje karty, więc dzień gali zaplanowano na święto meksykańskie - 18 września. Reprezentujący Alvareza w negocjacjach promotor Eddie Hearn przyznaje, że to właśnie Biwoł jest głównym kandydatem na rywala Canelo, jednak wciąż nie dogadano jeszcze wszystkich szczegółów. Czasu zostało już mało, więc Rosjanin trenuje na najwyższych obrotach.

Biwoł nie czekając na finał negocjacji zasuwa na sali już trzeci tydzień. A czemu zerwano rozmowy odnośnie starcia Alvareza z Plantem? Meksykanin miał zagwarantowaną kwotę 40 milionów dolarów. I tu była zgoda po obu stronach. Kością niezgody był zapis obozu Alvareza mówiący o tym, że jeśli Plant z powodu choroby bądź kontuzji wypadnie z terminu wrześniowego, Canelo i tak zarobi 40 "baniek", bez względu na to, kto zastąpiłby Planta.

KOWALIOW CHCE REWANŻU Z CANELO, JEST GOTOWY WALCZYĆ ZA DARMO >>>

- Biwoł jest najpoważniejszym kandydatem do walki z Canelo i już tak naprawdę od trzech tygodni do niej trenuje. Jeśli nie Plant i nie Biwoł, to chyba musielibyśmy pomyśleć o nowym terminie - powiedział Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 03-08-2021 12:24:17 
Nie za szybko? Miał zacząć trenować dopiero w połowie sierpnia...
 Autor komentarza: Marduk
Data: 03-08-2021 14:03:42 
Biwoł to może być błąd Canelo. Dla mnie technicznie jest dobry, ma przewagę zasięgu, dobry na nogach, bije świetnymi kombinacjami. Skoro stary Kowaliow był w stanie do momentu KO przegrywać tylko jedną rundą, a u jednego był remis, to Biwoł przy UCZCIWYM (słowo klucz) sędziowaniu może go wypunktować. Dla mnie Biwoł to o jeden most za daleko. Szczękę ma dobrą (co potwierdził w walce ze Smithem), więc może zgarnąć decyzję. Canelo musi mieć za sobą sędziów i najlepiej, żeby walka była w super średniej oraz wielkość oktagonu nie może być zbyt wielka, im mniejszy tym lepiej. Niestety, widzę, że Biwoł mu będzie mocno szedł na rękę, bo chce tej walki.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-08-2021 15:14:05 
Nie zdziwię się jak Bivol zwyczajnie wypunktuje koksa, ale robotę dla niego zrobi ciocia Adelajda i przyjaciele z Las Vegas. Bo taka niebezpieczna walka nie może być gdzie indziej, poza ciepłym kurwidołkiem..
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 03-08-2021 15:29:25 
Całe to pierdolenie o Canelo miałoby sens gdyby Saul był faktycznie średniakiem ale jest mega bokserem,Biwoł to zajebisty zawodnik niczego mu nie brakuje ,ścisły top,Meksykanin już wczesniej udowodnił że nie boi się bić z najlepszymi.Mi osobiscie Alvarez imponuje ale jesli w przekonywujacy sposób ogra Dmitrija to ma cv aby zostać najlepszym bokserem w historii oczywiscie w swoich limitach.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 03-08-2021 18:59:34 
Tam miało być *ringu zamiast oktagonu, tak to jest jak się MMA na przemian z boksem ogląda
 Autor komentarza: essaa7
Data: 04-08-2021 08:03:19 
MLJ

No tak zrobmy to w Rosji , bo pet z orga tak chce😂
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.