JOE JOYCE STOCZY KOLEJNY POJEDYNEK 9 PAŹDZIERNIKA

9 października w Manchesterze zobaczymy kolejny pojedynek wicemistrza olimpijskiego z Rio i obowiązkowego pretendenta WBO do tytułu zawodowego mistrza świata wagi ciężkiej - Joe Joyce'a (13-0, 12 KO).

CHISORA OPCJĄ DLA JOYCE'A NA PAŹDZIERNIK? >>>

35-letni Brytyjczyk pokonał w ostatnią sobotę przed czasem Carlosa Takama w walce wieczoru gali w Londynie. Kto będzie październikowym rywalem "Juggernauta"? Być może ktoś naprawdę mocny, mówi się o walkach z Luisem Ortizem i Dereckiem Chisorą, choć wydaje się, że byłyby to opcje bardzo ryzykowne i że promotor Joyce'a Frank Warren (Queensberry Promotions) będzie raczej celował w bardziej bezpiecznego rywala. Joyce jest na progu walki mistrzowskiej i przygląda się wrześniowemu pojedynkowi Anthony Joshua vs Aleksander Usyk o należące do Joshuy pasy IBF, WBA i WBO.

Na koniec dodajmy, że walką wieczoru październikowej gali ma być rewanżowa walka Lyndona Arthura (19-0, 13 KO) z Anthonym Yarde'em (20-2, 19 KO). Gala w Manchesterze ma stanowić wstęp do transmisji gali Tyson Fury vs Deontay Wilder III, która odbędzie 9 października w Las Vegas, bezpośrednio po manchesterskiej imprezie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 29-07-2021 18:05:27 
i tak wlasnie powinna wygladac aktywnosc zawodowca. po walce (zwlaszcza relatywnie krotkiej) robi sobie 3-4 tyg odpoczynku i bierze kolejny obóz. Nie twierdze, ze zawodnicy winni walczyc co miecha ale raz na 3-4 miesiace to optymalny okres na regeneracje i kolejne przygotowania. Smiem nawet twierdzic, ze w takim systemie mogliby wypracowywac lepsza forme i nie byloby pierdolenia o rzekomej "rdzy"
 Autor komentarza: tyler
Data: 29-07-2021 21:59:18 
Joyce vs Chisora ...hmmm bardzo fajne zestawienie byłoby.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 29-07-2021 22:28:46 
Ja wole Joyce vs Ortiz ale na przygotowanego Derrecka tez chetnie popatrze.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 30-07-2021 10:35:21 
Moim zdaniem, ponieważ ustalona już jest walka wieczoru (i nie jest to walka Joyce'a), Joyce będzie miał przeciętnego rywala, ale mam nadzieję, że się mylę, bo bardzo chciałbym go zobaczyć z Ortizem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.