Michał Soczyński (3-0, 2 KO) ma za sobą pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Przed momentem pokonał efektownie przed czasem Matta Sena (5-4, 1 KO).

Pojedynek był krótki i jednostronny. "Soczek" od razu ostro ruszył na rywala, obijając go w półdystansie hakami na korpus i sierpami na górę. W końcu przełamał przeciwnika przy linach i długą serię zakończył lewym sierpowym.

Sena powstał na osiem, ale był wyraźnie zraniony i zdezorientowany. Sędzia popełnił błąd, puścił walkę, a Polak szybko doskoczył do zranionej ofiary i powalił ją kolejnym lewym sierpem. Nokaut.

Przypomnijmy, że Michał to były mistrz Polski seniorów w wadze ciężkiej. Jako zawodowiec startuje w kategorii cruiser (90,7kg). Poniżej wideo z tej krótkiej walki.

Autor komentarza: tyler
Data: 24-07-2021 19:26:56
To KO było nie potrzebne, aż dziw bierze że w UK sędzia tak się zachował
 Autor komentarza: btfh
Data: 24-07-2021 19:47:35
Sama końcówka trochę niepokojąca, sędzie nie zauważył, że przeciwnik jest nieprzytomny na stojąco. Nie ma co się śmiać ze zbyt wczesnych przerwań.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 24-07-2021 20:13:20
Haha błąd sędziego a ten posłuchał tego z trybun i doskoczył nikt nie może mieć do nikogo pretensji chyba że do sędziego i do rywala że odchodził i nie patrzył co się dzieje w ringu.
Data: 24-07-2021 20:27:46
Up tylko i wyłącznie do sędziego, zawodnik był na księżycu i działał na automacie/instynkcie
Data: 24-07-2021 20:55:29
To kiepsko. A jakiś steramek? Ktoś poratuje?
 Autor komentarza: Ckwilk1
Data: 24-07-2021 21:13:24
Faaan

Autor komentarza: Olimp85
Data: 24-07-2021 21:51:19
Widać że w Soczyńskiego warto inwestować byle był dobrze prowadzony i się rozwijał.
Data: 25-07-2021 00:17:07
Takam jak na razie świetnie walczy ale według mnie wystrzela się i padnie w drugiej części pojedynku
 Autor komentarza: impactor
Data: 25-07-2021 00:19:29
Może i Joyce to kloc ale kurde on ma świetną wydolność. Zgadzam się z przedmówca, że zajedzie Takama w drugiej połowie. Zastanawia mnie tylko co bedzie jak trafi na zawodnika z kondycją na pełne 12 rund na pełnej
 Autor komentarza: kamis089
Data: 25-07-2021 00:24:24
czesc wszystkim! przedstawie sie kiedy indziej ale brak Waszym zdaniem to powod mojego pierwszego logowania. mimo ze od 2016 roku zaczalem codziennie(!) czytac ten portal i uczyc sie boksu z glownie komentarzy.

Moj typ to Joyce ale jak zwykle boksuje w 0.75 predkosci. Takam super forma ale Joyce na pewno ma sedziow po swojej stronie i odpornosc i mam nadzieje ze nie da plamy i wygra.

Pozdrawiam.

chcialbym zeby ten portal trzymal poziom jak zaawansowani uzytkownicy nieraz wspominaja bo mi wystarczy do sledzenia tej dyscypliny :)
Data: 25-07-2021 00:32:14
OK! Skońcyzlo się wcześniej niż się spodziewalem, Joyce wie co robi, straszne ' slow mo' ale lubie go :D
Data: 25-07-2021 00:33:26
Takam nie odpowiadał wiec nie dziwie się, że sędzia przerwał walkę. Ciekaw jestem czy ciosy AJ też tak będzie łykał. Twardy ma baniak.
Data: 25-07-2021 00:36:10
Przerwanie zdecydowanie przedwczesne. Joyce to idealny przeciwnik dla Wildera - powolny, dający się łatwo trafiać, bazujący na przyrodzonej odporności
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 25-07-2021 00:38:23
Przerwanie może pochopne, ale Takam w momencie przerwania wyglądał bezradniej niż w momencie przerwania z Joshuą.

Ciekawe ile Joyce tak będzie mógł przyjmować na łeb w karierze.