YOKA RUSZY NA RYNEK BRYTYJSKI - REWANŻ ZA FINAŁ OLIMPIJSKI?

Bob Arum wie jak wypromować zawodnika, a w wadze ciężkiej ma tego teoretycznie najlepszego - Tysona Fury'ego, i teoretycznie najbardziej perspektywicznego - Jareda Andersona. Współpromuje również Tony'ego Yokę (10-0, 8 KO), mistrza olimpijskiego wagi super ciężkiej. I ma wobec niego poważne plany.

Francuz 10 września zaboksuje w Paryżu z Petarem Milasem (15-0, 11 KO). W Ameryce będzie można zobaczyć ten pojedynek na antenie ESPN+. Wszystko dzięki szefowi grupy Top Rank, który ma kontrakt z tą telewizją.

Kolejnym etapem może być rewanż za finał olimpijski z Joe Joyce'em (12-0, 11 KO). On też ma przed sobą walkę, nawet trudniejszą. Już w sobotę naprzeciw niego stanie twardy i doświadczony Carlos Takam (39-5-1, 28 KO). Potem jednak panowie mogliby spotkać się już między sobą, na przykład w jakimś eliminatorze.

- Zamierzam wkrótce sprowadzić Yokę na rynek brytyjski. Ciekawa byłaby jego walka z Joyce'em - przyznał Arum.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-07-2021 20:16:51 
Oby, kapitalne starcie, tylko żeby na słowach się nie skończyło.
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 15-07-2021 08:39:19 
Lubię Yokę i lubię Joyca. Śledzę ich od Olimpiady.
Francuz moim zdaniem ma najlepszą technikę ze wszystkich prospektów. Oglądałem filmy z jego treningów. Trenuje typowo technicznie, a mniej siłowo. Jak dla mnie to on wciąż walczy trochę tak jak na amatorce. Ale nie mogę się w nim dopatrzeć tej siły i dynamiki, jak na przykład Hrgovic, Joyce czy Ajagba.
Starcie z Joyce byłoby super ale ciężko mi uwierzyć w to zestawienie. O ile jednak są takie plany to trzymam za nie kciuki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.