JAMES DeGALE OKRADZIONY ZE ZŁOTEGO MEDALU OLIMPIJSKIEGO

Emerytowany od ponad dwóch lat James DeGale (25-3-1, 15 KO) prosi wszystkich o pomoc. Mistrz olimpijski z Pekinu (2008) został okradziony w niedzielę z najcenniejszej pamiątki - złotego medalu olimpijskiego.

Anglik jako zawodowiec startował w kategorii super średniej (76,2 kg). Najpierw sięgnął po tytuł mistrza Europy, a potem dwukrotnie po mistrzostwo świata federacji IBF. Złoty medal olimpijski miał specjalne miejsce w domu jego rodziców. Ale ten został okradziony podczas finału EURO 2020, w którym Anglicy grali z Włochami. Czasu było sporo, bo mecz wydłużył się o dogrywkę i rzuty karne.

DeGale opublikował nagranie z momentu włamania. Niestety złodziej był szczelnie zasłonięty i szybko "odpalił" kamerę przy domu.

"Złodziej zabrał dwie z moich nagród, w tym złoty medal olimpijski. To coś bezwartościowego dla kogoś innego, dla mnie jednak to laur, który najbardziej cenię z całej kariery. Proszę o wszelkie informacje, które mogą mi pomóc odzyskać ten medal. Proszę, podzielcie się tą informacją z innymi i pomóżcie mi" - napisał w mediach społecznościowych DeGale.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 13-07-2021 10:25:39 
Okradli emeryta! Co za bezduszne kanalie! A może do tego była to kradzież na tle rasistowskim po tym, jak 3 Afroanglików nie strzeliło jedenastek.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 13-07-2021 14:47:46 
Sukces byłby zapewne całkowicie angolski, a porażka jest tylko afroangolska - ot takie wybiórcze i wygodne traktowanie odmienności i w ogóle rzeczywistości. Anglicy okradają Jamesa DeGalea, Szkoci świętują a ja razem z nimi.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 13-07-2021 15:32:44 
Współczucia.

Z drugiej strony gdzie on mieszka - a w Anglistanie zapewne... to tam bezpiecznie już było.

Ciężko zainwestować w porządny system który powiadamia o włamaniu?
I przygotowaniu atrakcji dla złodziei?
Fakeowe trofea:
Np. Laptop z nadajnikiem gps.
Fakeowe zegarki.
Do tego jakąś ogłuszającą syrenę włączaną dodatkowo zdalnie itd.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.