GERVONTA DAVIS KOLEJNY POJEDYNEK STOCZY W PAŹDZIERNIKU

Gervonta Davis (25-0, 24 KO) skacze po limitach i choć jest coraz niższy na tle rywali, wciąż ich przełamuje i wygrywa przed czasem. "Czołg" kolejny pojedynek stoczy w październiku, o czym sam poinformował.

Niespełna 27-letni pięściarz z Baltimore do mistrzowskich pasów kategorii super piórkowej i lekkiej dorzucił kilkanaście dni temu tytuł "regularny" WBA w wadze junior półśredniej. Z kim wróci? W jakiej wadze? Poza konkretnym miesiącem nie znamy więcej szczegółów.

Przy okazji dodajmy, że stacja Showtime podała pierwsze, jeszcze wstępne liczby sprzedaży PPV. Bo ostatnie dwie walki Davis toczył właśnie w płatnym przekazie. Tak jak przy okazji starcia z Leo Santa Cruzem (KO 6), tak i w ostatni weekend czerwca Gervonta wraz z Mario Barriosem (TKO 11) przekroczył 200 tysięcy sprzedanych przyłączy PPV.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-07-2021 12:48:43 
Biorę! Gervonta bądź dzisiaj pod Rzabkę na ulicy Jawnej 1 w Kokluszowej, w celu ustalenia szczegółów i podpisaniu kontraktów, oczywiście zaraz po parafkach zrobimy pierwsze Hajs to Hajs. Zapraszam:)
 Autor komentarza: Furmi
Data: 07-07-2021 15:44:55 
@puncher48 - a zejdziesz chociaż do półśredniej?
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-07-2021 16:30:32 
Z tym może być problem, bo jego waga by mnie znokautowała, tak więc mogę dorzucić wór czereśni w ramach rekompensaty za nadprogramowe kilogramy, więc niech to będzie formalnie traktowane jako grzywna:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.