TRENER GASIJEWA CHCE W PRZYSZŁOŚCI MOCNIEJSZYCH RYWALI NIŻ TEPER

Pod koniec czerwca informowaliśmy Was o tym, że Murat Gasijew (27-1, 20 KO) w drugim występie w wadze ciężkiej spotka się 22 lipca podczas gali w Moskwie z Erkanem Teperem (21-3, 13 KO). Trener Rosjanina - Witalij Słanow, będzie naciskał na mocniejszych rywali w kolejnych startach.

Jak przyznał szkoleniowiec byłego zunifikowanego mistrza kategorii cruiser, pierwotnym pomysłem była walka z Kevinem Johnsonem, ostatecznie jednak postawiono na Tepera.

- Postanowiliśmy zmienić Johnsona na Tepera, to była wyważona decyzja. Teper mierzył się z dobrymi zawodnikami i na tym etapie będzie odpowiednim rywalem. Ale kolejni przeciwnicy powinni być jeszcze mocniejsi niż on - nie ukrywa Słanow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 05-07-2021 19:15:54 
Gasijew - Briedis w ciężkiej tylko jak ogarnąć jakiś pasek dla nich?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 05-07-2021 20:23:07 
Gasijew - Briedis w Bridger miałoby rację bytu.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 05-07-2021 20:34:17 
Problem jest taki, że żaden z nich nie rozważa bridger. Do bridger (póki co) idą goście, którzy już dostali w tubę. Może Briedis tam skończy za 2 lata, a póki co spróbuje podnieść trochę kasy w HW. Gasiew natomiast jest od Łotysza sporo większy i prawie 10 lat młodszy i moim zdaniem ma ciekawą przyszłość w HW. Teper nie jest złym wyborem, niezły rekord i nazwisko, a zagrożenie na tę chwilę żadne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.