'ZAPŁACIŁBYM 500 DOLARÓW ZA WALKĘ ŁOMACZENKO vs DAVIS W PPV'

Uznany trener i ekspert telewizyjny, Teddy Atlas twierdzi, że pojedynkiem, za którego transmisję w PPV byłby gotów zapłacić najwięcej, jest konfrontacja dwukrotnego mistrza olimpijskiego i zawodowego czempiona trzech kategorii, genialnego Wasyla Łomaczenki (15-2, 11 KO) z innym zawodowym mistrzem świata trzech wag - potężnie bijącym Gervontą Davisem (25-0, 24 KO).

RYAN GARCIA NACISKA NA WALKĘ Z GERVONTĄ DAVISEM >>>

- Davis jest bardziej eksplozywnym zawodnikiem niż Łomaczenko, ale za mało mówi się o inteligencji ringowej Davisa. O tym, jak nieuchwytnym jest zawodnikiem. Łomaczenko i "Czołg" w podobny sposób otwierają przy tym defensywę rywala - powiedział Atlas.

HATTON: ŁOMACZENKO WYGRYWAŁ ZA ŁATWO I ZLEKCEWAŻYŁ LOPEZA >>>

- Zapłaciłbym 500 dolarów w PPV za walkę Davis vs Łomaczenko. To byłoby coś wielkiego. Łomaczenko pokazał w walce z Masayoshim Nakatanim, dlaczego wciąż jest jednym z najlepszych. Tym razem był jednak bardziej okrutny niż zwykle. Wiedział, że walczy o swoje dziedzictwo (...) - dodał charyzmatyczny specjalista.

- Ogólne nastawienie Łomaczenki było mordercze. On nadal ma najlepszą pracę nóg w boksie. Tworzy takie kąty ataku, że zawsze wygląda spektakularnie (...) Bob Arum, promotor Ukraińca chce teraz rewanżowej walki z Teofimo Lopezem. Ojciec Lopeza jest teoretycznie na tak, ale nie wiadomo, czy do tej konfrontacji dojdzie. Na razie mamy za sobą kapitalne walki Łomaczenki i Davisa (Davis rozbił tydzień temu Mario Barriosa, a Łomaczenko wspomnianego Nakataniego - przyp.red.) i właśnie pojedynek Łomaczenko vs Davis najbardziej chciałbym zobaczyć. Czy Ukrainiec zdołałby rozbroić ten potężny amerykański ładunek wybuchowy? - podsumował temat Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: essaa7
Data: 04-07-2021 12:43:43 
Chyba kazdy by chcial to zobaczyc ale Mayweather nie pusci Davisa na Vasyla;)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-07-2021 12:47:16 
500 baksów to nie dam, bo nie mam, chyba, że wygram bilet, albo ekwiwalent tego biletu ale samą walkę oglądałbym z wypiekami na twarzy. Geniusz kontra puncher. A kto tego nie chciałby zobaczyć? Istne pytanie retoryczne.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-07-2021 18:31:57 
Walka w kategorii marzenia, a tu jest już nawet face to face :)
 Autor komentarza: Galed12
Data: 04-07-2021 19:42:30 
Jak dla mnie to najlepsza walka jaką można zrobić w wadze lekkiej.
Szkoda że do niej nie dojdzie póki jeszcze Lomachenko jest w formie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.