TRILLER RAZ W MIESIĄCU W MSG - 3 SIERPNIA HUNTER vs WILSON I ALGIERI

O walce Michaela Huntera (19-1-1, 13 KO) z Mike'em Wilsonem (21-1, 10 KO) w eliminatorze do pasa WBA wagi ciężkiej pisaliśmy już blisko dwa miesiące temu. Teraz wyznaczono nowy termin.

Panowie mieli pierwotnie spotkać się 19 czerwca w Miami na rozpisce gali Lopez vs Kambosos. Galę odwołano, przeniesiono najpierw na sierpień, a teraz słychać już o wrześniu.

Ryan Kavanaugh - współzałożyciel platformy Triller, podpisał roczny kontrakt z Madison Square Garden, który zobowiązuje go do jednej gali miesięcznie - nietypowo we wtorki, w mniejszej hali Hulu Theater przy MSG. Pierwsza taka gala odbędzie się 3 sierpnia, a w daniu głównym dojdzie właśnie do eliminatora WBA w wadze ciężkiej i walki Huntera z Wilsonem.

Co ciekawe obaj panowie z bogatą karierą w boksie olimpijskim mają zadawnione porachunki. Wilson, który reprezentował USA w mistrzostwach świata w 2005, gdy dotarł po dwóch zwycięstwach aż do ćwierćfinału, dwa lata później (2007) przegrał z Hunterem na punkty 24:25 w finale krajowych mistrzostw i musiał zadowolić się srebrnym medalem. Za miesiąc będzie miał okazję do rewanżu, choć faworytem na pewno będzie Hunter.

Zanim do ringu wyjdą "ciężcy", wcześniej kibicom pokaże się Chris Algieri (24-3, 9 KO). Były mistrz świata kategorii junior półśredniej czeka jeszcze na nazwisko rywala. Pojedynek odbędzie się w umownym limicie 65,3 kilograma.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: garylinker
Data: 02-07-2021 14:19:32 
Ahah, nawet mi tego krzykacza Huntera nie żal.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.