KNOCKOUT BOXING NIGHT 16: MATYJA, ZYŚK I BEDNAREK NA ROZPISCE

Grupa Knockout Promotions powraca do województwa podlaskiego. Już 17 lipca w Suwałki Arenie odbędzie się gala Knockout Boxing Night 16.

W walce wieczoru zobaczymy Fiodora Czerkaszyna - jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie. Król nokautu wraca na ring i zapowiada efektowne zwycięstwo nad Argentyńczykiem Damianem Bonellim, który dał się poznać polskim kibicom m.in. z walki z Maciejem Sulęckim. To prawdopodobnie ostatni sprawdzian Fiodora przed wyprawą za ocean. Polsko-ukraiński diament celuje w tytuł mistrza świata.

Fanki i fani, którzy w lipcowy wieczór zasiądą na trybunach nowoczesnej "Suwałki Areny" oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 i sport.tvp.pl) będą świadkami powrotu między liny dwukrotnego mistrza świata, Krzysztofa Włodarczyka. Po kilkunastu miesiącach rozbratu z boksem popularny "Diablo" szlifuje formę pod okiem nowego trenera, Andrzeja Liczika, i zapowiada solidny boks z mocnym zakończeniem.

W ringu zaprezentują się również: czołowy polski półciężki - Marek Matyja, Przemysław Zyśk oraz obdarzony nokautującym ciosem Kamil Bednarek. Czeka na nas łącznie siedem pojedynków boksu zawodowego!

Zapraszamy do województwa podlaskiego na prawdziwe pięściarskie święto. Bilety są dostępne na portalu eBilet.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 28-06-2021 21:04:46 
Bokser tez juz Wasyla. Z Czerkaszyna zaden król nokautu spójrzcie na bilans to raz a dwa jeszcze niedawno miał 180 teraz urósł.Po co tak wyświetlacie prawda niepotrzebna było mu dać 20 i 21 KO i 190 cm.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 28-06-2021 21:11:16 
Sam fakt, że nie potrafisz znaleźć i nie szukasz źródła, świadczy o tym, że twoje zdanie nie znaczy NIC
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.