KAMIL SZEREMETA PRZESZEDŁ OPERACJĘ PO WALCE Z JAIME MUNGUIĄ

Kamil Szeremeta (21-2, 5 KO) jest już po operacji prawej dłoni, która została uszkodzona tydzień temu w walce z Meksykaninem Jaime Munguią (37-0, 30 KO). Szybka operacja daje nadzieję na całkowitą rekonwalescencję po kontuzji.

WASILEWSKI: NIE SĄDZĘ, ŻEBY MUNGUIA ZOSTAŁ MISTRZEM WAGI ŚREDNIEJ >>>

- Jak to Doktor Śmigielski powiedział: bo bić to trza umić! Dziękuję Doktorze Śmigielski i Doktorze Kopko za pomoc! Już wiem dlaczego ludzie mówią "trzymamy kciuki" - stwierdził bokser z Białegostoku.

Przypomnijmy, że na gali w El Paso Szeremeta został poddany po szóstej rundzie, choć dzielnie stawiał czoła naporowi byłego mistrza świata. Po walce pojawiło się kilka kontrowersji, m.in. ostra wymiana zdań Szeremety z Maciejem Sulęckim, którego białostocki pięściarz zastąpił na ostatniej prostej przed walką w roli rywala Mungui.

- Ręka uszkodzona, ale reszta okej. Jak widać Kamil na szczęście w dobrej fizycznie formie... Psychicznie zły... Mówi, że w drugiej już rękę rozwalił, prawdopodobnie złamanie Bennetta (...). Na żywo Kamil przyjął niewiele, 90 procent dołów na łokcie. Chyba w telewizji to trochę inaczej wyglądało - oto wypowiedź promotora Szeremety, Andrzeja Wasilewskiego sprzed kilku dni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 26-06-2021 11:56:50 
W telewizji zawsze wygląda inaczej, na żywo nasi leją wszystkich. Taneczne występy naszych w Rosji też były według choreografii, by lepiej się oglądało właśnie w TV.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 26-06-2021 13:06:43 
Wasilewski to chyba zaczął coś mocnego kirać sądząc po jego ostatnich wypowiedziach
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 26-06-2021 13:13:45 
Czasami mam wrazenie, ze pieniadze tak przyslaniaja oczy bogatym, ze oni naprawde uwazaja reszte ludzi za idiotow. To jest przerazajace. Oczywiscie media i propagada to 90% sukcesu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.