RING TELEGRAM (15 CZERWCA 2021)

Dużo dzieje się w świecie boksu. Przedstawiamy Wam nasz Ring Telegram, czyli obszerny skrót wiadomości.

Yordenis Ugas (26-4, 12 KO) do pierwszej obrony pełnoprawnego mistrza świata federacji WBA wagi półśredniej przystąpi 21 sierpnia podczas gali Pacquiao vs Spence Jr. Nie wiadomo jeszcze, kto wcieli się w rolę challengera.

Bob Arum przedłuży współpracę z Teofimo Lopezem (16-0, 12 KO). Wciąż jego pupilkiem jest Wasyl Łomaczenko (14-2, 10 KO). Obaj panowie stoczą odrębne walki w najbliższych dniach, a potem szef grupy Top Rank będzie próbował doprowadzić do ich rewanżu. - Jeśli obaj wygrają, chętnie zorganizujemy ich drugą walkę w systemie PPV na ESPN.

- Te wszystkie lata zbierają swoje żniwo. Nękają mnie kontuzje różnego rodzaju i muszę je w końcu zaleczyć. To najlepszy moment na zakończenie kariery - tłumaczy się ze swojej decyzji o zawieszeniu rękawic na kołku Aleksander Powietkin (36-3-1, 25 KO).

Należący do ścisłego zaplecza czołówki kategorii cruiser Rusłan Fajfer (26-3, 17 KO) wystąpi 25 czerwca podczas gali w Soczi. Tam naprzeciw niego stanie Serwer Emurlajew (23-2, 8 KO).

Jesse Hart (26-3, 21 KO) po porażce na punkty z Joe Smithem Jr rozchodzi się z grupą Top Rank. - Po długiej i owocnej współpracy, która zbudowała moją karierę, szukam teraz nowych partnerów. Chcę znów wrócić na najwyższy poziom - mówi Hart.

Guido Vianello (7-0-1, 7 KO) - olimpijczyk wagi super ciężkiej, pauzuje od remisu z Kingsleyem Ibehem w październiku. Włoski "Gladiator" wróci dopiero w najbliższą sobotę. W jakiej jest formie? Sprawdzi to Dante Stone (5-1, 3 KO).

Joey Dawejko (21-8-4, 12 KO) miał za dziesięć dni skrzyżować rękawice z Devinem Vargasem (22-7, 9 KO). Sprawa jest już jednak nieaktualna. - Przykro mi poinformować o tym, że walka została odwołana. Wkrótce będę wiedział więcej i wtedy poinformuję kibiców co dalej - napisał były mistrz świata juniorów w swoich mediach społecznościowych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.