TRWAJĄ ROZMOWY W SPRAWIE WALKI KEITH THURMAN vs SHAWN PORTER II

Jak ujawnił dobrze zazwyczaj poinformowany dziennikarz portalu The Athletic Mike Coppinger, trwają rozmowy w sprawie organizacji rewanżowej walki Keitha Thurmana (29-1, 22 KO) z Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO). 

Do pojedynku Thurman vs Porter II miałoby dojść jesienią. Pierwsza walka miała miejsce w czerwcu 2016 roku, stawką był należący do Thurmana tytuł WBA wagi półśredniej. "One Time" pokonał Portera jednogłośną decyzją sędziów po bardzo trudnej walce.

Od tego czasu Thurman zmagał się coraz częściej z kontuzjami i stoczył zaledwie trzy walki, w tym swój ostatni dotychczas pojedynek, starcie z Mannym Pacquiao w lipcu 2019 roku. Filipińczyk zdetronizował Amerykanina, wygrywając niejednogłośną decyzją sędziów.

Natomiast Shawn Porter stoczył od czerwca 2016 roku sześć walk (bilans 5-1), m.in. zdobywając tytuł WBC wagi półśredniej w pojedynku z Dannym Garcią (2018) i tracąc go w walce unifikacyjnej z Errolem Spence'em Juniorem (2019). Ostatnia dotychczas konfrontacja z udziałem Portera miała zaś miejsce w sierpniu 2020 roku - "Showtime" pokonał jednogłośnie na punkty Sebastiana Formellę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 09-06-2021 17:59:52 
Thurman ostatnio w takiej sobie formie, a Porter super się zaprezentował w walce z Errolem. Stawiam w rewanżu na Portera.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.