SPENCE JR CHCE ZNOKAUTOWAĆ PACQUIAO I WYSŁAĆ GO NA EMERYTURĘ

21 sierpnia w Las Vegas legendarny Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) zmierzy się ze znakomitym mistrzem IBF i WBC wagi półśredniej Errolem Spence'em Juniorem (27-0, 21 KO). 31-letni Amerykanin zamierza w brutalny sposób wysłać 42-letniego Filipińczyka na sportową emeryturę.

MAYWEATHER: PACQUIAO MA PRAWO DO MIANA NAJLEPSZEGO W HISTORII >>>

- Szykuję moje ciało na obciążenia obozu przygotowawczego. Muszę być w jak najlepszej formie, by znokautować Manny'ego Pacquiao i posłać go na emeryturę. Po walce będzie chciał zostać prezydentem Filipin - powiedział Spence Jr, który w październiku 2019 roku miał bardzo poważny wypadek samochodowy, ale wyszedł z niego bez większego szwanku, przynajmniej oficjalnie.

- Oczekuję tego samego Manny'ego, którego zawsze widzimy. Wejdzie do ringu, żeby się bić, a ja zrobię to samo. Będę dużo silniejszy i lepiej przygotowany fizycznie niż w mojej ostatniej walce, czyli w pojedynku z Dannym Garcią (był to pierwszy pojedynek Spence'a po wspomnianym wypadku - przyp.red.) - dodał  "The Truth".

Amerykanin ujawnił również dwie istotne informacje: walka z Pacquiao będzie objęta testami antydopingowymi agencji VADA, a w kontrakcie na pojedynek nie ma klauzuli rewanżowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PrawyISprawiedliwy
Data: 09-06-2021 19:22:20 
Tego typu gadki mógłby sobie darować.
 Autor komentarza: pikawa
Data: 09-06-2021 19:54:34 
Chociaż wiele atutów jest po stronie Erolla, to bardzo chciałbym, żeby Manny sposób mu wpierdol, w starym stylu.
 Autor komentarza: eromer
Data: 09-06-2021 20:46:12 
@pikawa
amen!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.