JEŚLI WILDER POKONA FURY'EGO, SPOTKA SIĘ PRAWDOPODOBNIE Z RUIZEM

- Jestem gotów do powrotu na ring - ogłosił Andy Ruiz Jr (34-2, 22 KO), który odpoczął po wygranej nad Chrisem Arreolą i szuka nowych wyzwań. Z kim mógłby zawalczyć? Odpowiedź na to pytanie może dać wynik trzeciej potyczki Fury'ego z Wilderem.

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) i Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) spotkają się po raz trzeci 24 lipca w Las Vegas. Bez względu na wynik ta rywalizacja się skończy. Oczywiście może być kontynuowana, ale nie będzie więcej żadnych nakazów i zakazów czy decyzji sądu. Za "Brązowego Bombardiera" kciuki będzie trzymać właśnie "Niszczyciel", gdyż prowadzący z drugiego rzędu kariery obu panów Al Haymon jest wielkim fanem takiego zestawienia. Jeśli więc Wilder upora się z Furym, w kolejnej walce niemal na pewno spotka się z Meksykaninem.

Haymon dał podobno Ruizowi zapewnienie, że byłby pierwszym pretendentem dla Wildera w razie jego wygranej. Tylko czasu jeszcze sporo, a Andy'emu przydałby się jeszcze jeden poważny sprawdzian przed takim pojedynkiem. - W walce z Arreolą zdjąłem ringową rdzę, ale pokazałem tylko 60% moich możliwości - mówił niedawno Ruiz Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 08-06-2021 22:48:48 
Niech lepiej uważa, bo jeśli potem pokona Ruiza, to zmierzy się z Wachem. Ja bym się poddał. No ale jeśli uda mu się przejść i tę przeszkodę, to się k... doczeka! Na jego drodze stanie Kołodziej!
 Autor komentarza: Goliat
Data: 08-06-2021 23:07:23 
🤣🤣🤣👍 pozdro
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 09-06-2021 07:45:55 
Mam nadzieję, że plan B, w razie przegranej z Fury'm, też jest ciekawy. Choć chyba to porażka z Fury'm powinna być planem A, a planem B wygrana z nim :)
 Autor komentarza: KarateTsunami
Data: 09-06-2021 09:16:18 
Mam tylko nadzieję, że Fury zakończy tym razem karierę na dobre temu bumobijcy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.