ROY JONES JR RZUCA WYZWANIE FROCHOWI: POKAŻ MI, ŻE JESTEM ROZBITY!

Były mistrz świata wagi super średniej, 43-letni Carl Froch skrytykował ostatnio swojego rodaka Chrisa Eubanka Juniora i jego trenera, legendarnego Roya Jonesa Juniora, którego określił mianem "całkowicie rozbitego". 52-letni Jones Jr szybko zareagował, a jego ostrą ripostę podchwyciły brytyjskie media.

- Froch powiedział, że jestem całkowicie rozbity? Pokaż mi to! Pokaż mi, że jestem rozbity! Na stadionie Wembley, na oczach osiemdziesięciu tysięcy kibiców - rzucił wyzwanie były mistrz świata czterech kategorii, w swoim czasie najlepszy pięściarz na świecie i jeden z najlepszych zawodników wszech czasów, który w listopadzie stoczył pokazowy pojedynek z Mike'em Tysonem i delikatnie mówiąc nie wyglądał w nim najlepiej, choć kilka razy błysnął swoimi trikami.

Mamy oczywiście nadzieję, że w erze dziwacznych pojedynków z udziałem dawnych gwiazd nie dojdzie do walki Froch vs Jones Jr. Taki temat lansują tabloidy (Froch podobno wyraził już wstępną zgodę na pokazowe lub pełnoprawne starcie), ale prawdziwi kibice boksu nie chcą zapewne widzieć Roya Jonesa Juniora w kolejnym stricte komercyjnym przedsięwzięciu, które mogłoby zagrażać jego zdrowiu. Froch to na tle Roya stosunkowo młody człowiek, a w ringu nie zwykł oszczędzać rywali. I choć pozostaje na sportowej emeryturze od 2014 roku, trzyma podobno przyzwoitą formę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 08-06-2021 09:32:35 
Jezus Maria po co ten Froch gada takie rzeczy a Roy jak Roy znowu myśli że ma 25 lat..... proszę nie wychodź już do ringu mistrzu
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-06-2021 10:12:07 
Froch na emeryturze gada różne pierdoły, ale akurat z Royem ma rację. Jones jr. jest totalnie rozbity..
 Autor komentarza: Boban81
Data: 08-06-2021 11:37:23 
Froch kłapie dziobem jak zwykle, ale Roy niech lepiej już nie ripostuje bo źle skończy.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-06-2021 11:42:21 
Roy gada na zasadzie: jak mnie zabijesz w ringu, to mi pokażesz a ja to w końcu dostrzegę.
Roy Jones Jr - wzorcowy przykład człowieka, który nie wie kiedy ze sceny zejść.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 08-06-2021 11:59:11 
Roy był genialny, prawdziwy wirtuoz, jakby zakończył karierę po wypadzie do wagi ciężkiej, w ostateczności pierwszej walce z Tarverem czcili by go jak Boga boksu, a tak kończy jak nałogowiec uzależniony od pięściarstwa, który stacza się w istną otchłań, cóż ludzka twarz wzięła górę, w końcu nie każdy to Lennox Lewis.
 Autor komentarza: holy
Data: 09-06-2021 08:15:13 
Frocz powiedział kiedyś, że uważa Roya za tbe.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.