YOKA I TAKAM LIPCOWYMI OPCJAMI JOE JOYCE'A

Joe Joyce (12-0, 11 KO) wraca na ring w drugiej połowie lipca. Nie wiadomo jeszcze oficjalnie z kim, natomiast trwają rozmowy z naprawdę mocnymi rywalami.

Srebrny medalista olimpijski wagi super ciężkiej z Rio być może będzie miał okazję do rewanżu za tamten finał, bo jedną z opcji jest Tony Yoka (10-0, 8 KO). Innym zawodnikiem, z którymi prowadzone są rozmowy, jest Carlos Takam (39-5-1, 28 KO).

- Joe zanotował bardzo cenne zwycięstwo nad Danielem Dubois, ale nie daliśmy rady tego przełożyć na fajną okazję. Wykorzystamy natomiast fakt, że zostanie pretendentem dla zwycięzcy walki Anthony'ego Joshuy z Aleksandrem Usykiem. Joe potrzebuje teraz walk z dużymi nazwiskami, a na naszej liście życzeń znaleźli się Takam oraz Yoka - powiedział promujący mistrza Europy królewskiej kategorii Frank Warren.

Joyce wystąpi 24 lub 31 lipca. W ostatnim pojedynku, pod koniec listopada, przegrywając po dziewięciu rundach na kartach dwóch z trzech sędziów poddał w dziesiątej Daniela Dubois.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-06-2021 16:44:14 
Takam zostanie rozbity, a z Yoką mogłaby być świetna walka, gdzie zarówno jeden, jak i drugi jest w stanie wygrać. Przypuszczam, że wezmą jednak Carlosa.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 07-06-2021 17:36:03 
Walke z Yoka bym zobaczyl. Juz odkad cala ta trojka Dubois Joyce Yoka sa na zawodowstwie to najwiekszy potencjal widze w Yoce, na poczatku jego wystepy nie napawaly optymizem ale teraz.. Teraz z calej trojki ma najlepszy resume, a i umiejetnosci mu nie brak.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-06-2021 17:42:58 
Joyce to jest współczesny Foreman, paralityczny styl, niebywała odporność i uderzenie które, choć nie takie jak u "Big George'a" z całą pewnością boli, a pojedynek z Yoką to byłby fantastyczny rewanż, za czasy amatorki.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-06-2021 19:14:58 
Dla mnie Joyce byłby faworytem i z jednym i z drugim. Yoka nie ma dość krzepy, by powtórzyć jako zawodowiec sukcesy z boksu olimpijskiego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.