WALKA JACOBSA ZE SMITHEM JR CORAZ BARDZIEJ REALNA

My o tym pisaliśmy już cztery tygodnie temu. Dziś taki pomysł potwierdza magazyn The Ring. Bardzo możliwe, że  Joe Smith Jr (27-3, 21 KO) w pierwszej obronie pasa WBO wagi półciężkiej spotka się z Danielem Jacobsem (37-3, 30 KO).

Były dwukrotny mistrz świata wagi średniej ostatnio nawet jeśli wygrywa, to zawodzi. Wciąż jednak ma wielkie nazwisko w świecie boksu. I byłby łakomym kąskiem dla Smitha. Zresztą w drugą stronę działa to tak samo. Obie strony potwierdzają rozmowy w sprawie walki.

- Eddie Hearn złożył im znakomitą ofertę, kilka razy lepszą niż największa wypłata w karierze Smitha. Od dawna nie było tak dużej walki pomiędzy nowojorczykami i takie hale jak Barclays Center czy Madison Square Garden zapewne chętnie by nas przyjęły. Zresztą to nie tylko duża walka dla Nowego Jorku, ale całego boksu - przekonuje Keith Connolly, menadżer Jacobsa.

- Z pewnością to byłaby bardzo interesująca walka dla kibiców. Szukam oczywiście najlepszych scenariuszy i sprawdzamy, czy to najlepsza droga jaką możemy teraz pójść. Usiądziemy wraz z Bobem Arumem i wspólnie zdecydujemy, w którą stronę się zwrócimy. Bo zarówno ta walka, jak i z Arturem Beterbijewem, są naprawdę duże - stwierdził Joe DeGuardia, współpromotor Smitha.

Obie strony zapewniają też, że problemem nie będzie partner telewizyjny. Hearn współpracuje z DAZN, natomiast Bob Arum i DeGuardia z ESPN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.