FURY I JOSHUA Z GWARANCJAMI - 75 MILIONÓW DOLARÓW NA GŁOWĘ

Książę Khalid Abdulaziz Al Saud osobiście dał gwarancje Tysonowi Fury'emu (30-0-1, 21 KO) i jak już Was informowaliśmy wczoraj, jego walka o cztery pasy wagi ciężkiej z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) odbędzie się 14 sierpnia w Arabii Saudyjskiej.

- Dziś mamy dostać ostateczną wersję kontraktu. Ale każdy kto dotąd miał do czynienia z księciem Khalidem i jego drużyną powtórzy, iż są to ludzie honorowi, którzy dotrzymują słowa - mówi najbardziej dotąd sceptyczny Bob Arum, współpromotor Fury'ego.

Saudyjczycy przeznaczą na ten projekt 155 milionów dolarów. Po 75 milionów na głowę dostaną "Król Cyganów" (WBC) i AJ (IBF/WBA/WBO), a pozostałe 5 milionów zostanie przeznaczonych na pozostałe walki na rozpisce gali. To są gwarantowane kwoty i jeśli sprzedaż PPV przekroczy pewne stawki, dwaj wielcy mistrzowie mogą dostać nawet jeszcze więcej pieniędzy.

Szef grupy Top Rank zdradził również kilka innych szczegółów. Pojedynek prawdopodobnie zostanie przeniesiony z Rijadu do Dżeddy, miasta w zachodniej części Arabii Saudyjskiej, tuż nad Morzem Czerwonym, gdzie klimat będzie bardziej sprzyjał zawodnikom. Walka odbędzie się około północy czasu saudyjskiego, czyli 17 czasu wschodnioamerykańskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-05-2021 10:37:54 
Te 75 baniek, to ile to jest lat? bo z tego co mi w sklepie mówili to gwarancja na 12, ewentualnie 24 miesiące z z możliwą opcją na przedłużenie jej:)
 Autor komentarza: mani4c
Data: 17-05-2021 15:41:39 
Kurde, im bliżej walki tym bardziej wolę kibicować AJ. Fury był spoko vs Wilder. Ale tym razem chciałbym zobaczyć jak dostaje wpierdziel.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 17-05-2021 17:44:32 
Redakcja głupoty pisze przecież było po 100 milionów funtów na głowe co najmniej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.