MIAŁ BYĆ MISTRZEM, ZOSTAŁ MORDERCĄ? FELIX VERDEJO ARESZTOWANY!

Felix Verdejo (27-2, 17 KO) jawił się kilka lat temu jako wschodząca gwiazda boksu. Bez podziału na kategorie. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że jego historia skończy się równie tragicznie jak niegdyś Edwina Valero.

27-letnia Keishla Marlen Rodriguez Ortiz - od czwartku trwały poszukiwania tej kobiety. Bardzo szybko w tej sprawie pojawiło się nazwisko niedoszłego mistrza świata wagi lekkiej. Odmówił on rozmowy z policją bez obecności adwokata. Trop prowadził właśnie do niego, ponieważ podobno miał z nią romans. Potem wyszło na jaw, że kobieta była z nim w ciąży. Podobno jechała na spotkanie z pięściarzem z testem ciążowym...

Dwa dni później - w minioną sobotę, znaleziono ciało zaginionej kobiety. Choć wtedy to jeszcze nie było pewne. Tak bardzo ciało było zdeformowane...

Kamera przemysłowa uchwyciła moment, gdy ciało zostało zrzucone z mostu do wody. W piątek przesłuchiwana żona boksera przyznała, iż wiedziała o romansie męża z zaginioną kobietą.

Policja sprawdza zapisy rozmów oraz treści wiadomości telefonów - zarówno zabitej kobiety, jak i Verdejo. Wkrótce prawdopodobnie FBI przejmie sprawę, która może obejmować kradzież samochodu, porwanie i morderstwo na zlecenie.

Portorykańskie media sugerują, że Verdejo uderzył kochankę w twarz jakimś przedmiotem, a gdy leżała znokautowana, wstrzyknął jej substancję usypiająca, związał jej ręce i stopy drutem i przywiązał do niej ciężki blok, po czym zrzucił ją z mostu. Wcześniej jeszcze miał strzelić do zwłok. Działał też przy współpracy z jedną bądź dwoma innymi osobami.

FELIX VERDEJO: SERWIS SPECJALNY >>>

- Ostatni raz rozmawiałam z córką w czwartek rano. Jechała potwierdzić mu, że jest z nim w ciąży. Powiedziałam jej "Uważaj na siebie", ponieważ on jej groził, że musi usunąć ciążę. Bał się, że to może zagrozić jego karierze - stwierdziła matka zabitej kobiety, dodając, że para znała się jeszcze z czasów szkoły średniej. Verdejo ułożył sobie życie z inną kobietą, lecz cały czas pozostawał w kontakcie z Rodriguez Ortiz.

Aktualizacja:
Około 3:30 w nocy czasu polskiego FBI przedstawiła pięściarzowi stan oskarżenia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 03-05-2021 06:01:53 
Następny psychol, jeśli winny to w ringu go już raczej nie zobaczymy ale chyba aż tak wielkim talentem za jakiego go na początku uważano nie był. Szkoda kobiety, bo choć spała z żonatym to jednak nie zasługiwała na bycie zamordowana.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 03-05-2021 07:25:35 
Debil. "Bał się o karierę". Z pewnością morderstwo ze szczególnym okrucieństwem, popełnione na kobiecie w ciąży doda jego karierze świetlanego blasku. Felix Pendejo.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 03-05-2021 08:39:46 
W Portoryko nie ma kary śmierci, ale Verdejo może dostać czapę, jeśli jego przestępstwo zostanie uznane za podlegające jurysdykcji federalnej USA i osądzone przez sąd federalny. Dotyczy to np. niektórego rodzaju morderstw np. będących skutkiem porwania lub wzięcia zakładników. Udział FBI w sprawie może coś takiego sugerować.

Kamień do szyi i z mostu do wody, bo kobieta zaszła z nim w ciążę. Co za kanalia z tego Verdejo. Zwykle jestem po stronie bokserów w sprawach dotyczących ich rzekomego znęcania się nad kobietami, ale przypadek Verdejo jest tak odrażający, że życzę mu jak najgorzej. Nie zasługuje, żeby dalej żyć (jeśli to wszystko prawda, o co go podejrzewają).
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-05-2021 11:19:34 
Jeżeli zrobił to co mu sie przedstawia, to takiego śmiecia należy zutylizowac..
 Autor komentarza: MatiBoxing94
Data: 03-05-2021 12:35:51 
Do wora i do jeziora frajera. Już nic z tego człowieka nie będzie.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 03-05-2021 13:16:51 
Talentem był, czy nie był - to już teraz nie ma znaczenia. Jeśli jest winny, to nigdy więcej jego stopa nie powinna stanąć poza więziennym murem.
 Autor komentarza: funkykoval
Data: 03-05-2021 17:54:00 
Valero nigdy nie przegrał
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.