POLSAT BOXING NIGHT: ŁĄCZNIE 9 WALK, W TYM 7 ZAWODOWYCH

Michał Cieślak będzie gwiazdą dziesiątej gali z cyklu Polsat Boxing Night. W walce wieczoru zmierzy się z doświadczonym Rosjaninem Jurijem Kaszinskim. Na gali PBN 10 widzowie obejrzą łącznie dziewięć pojedynków z czego siedem w boksie zawodowym, a dwa w olimpijskim.

Starcie Michała Cieślaka z Jurijem Kaszinskim będzie miało status oficjalnego eliminatora do walki o pas mistrza świata federacji IBF w wadze junior ciężkiej. Obaj pięściarze legitymują się identycznym rekordem 20 zwycięstw i 1 porażki, są też podobnego wzrostu i wieku, a wszystko to zwiastuje niezwykle wyrównaną konfrontację.

- Nasz plan, który nakreśliliśmy sobie z promotorami Michała, to doprowadzenie go do walki mistrzowskiej. Cieszę się, że projekt Polsat Boxing Night ma i będzie miał kontynuację. Kolejną galę chcemy zorganizować we wrześniu, a następną w grudniu. Każda z nich będzie miała duży wymiar sportowy - mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat

- Jest mi niezmiernie milo, że Telewizja Polsat i Pan Dyrektor Marian Kmita, uwierzyli w Michała Cieślaka i wspierają go w drodze do mistrzostwa świata. Wierzymy, że założony cel zostanie niebawem osiągnięty, dzięki czemu polski kibic dostanie boks na najwyższym poziomie. Gdyby nie wsparcie ze strony Telewizji Polsat, nie udałoby się zrealizować projektu wymagającego, tak potężnych nakładów finansowych - stwierdził Przemysław Krok, promotor Michała Cieślaka

14 maja na gali Polsat Boxing Night 10 widzowie obejrzą łącznie dziewięć pojedynków, w tym dwa w boksie olimpijskim. Wśród zawodowców, oprócz wspomnianych Michała Cieślaka i Jurija Kaszinskiego, do ringu wejdą też między innymi Przemysław Runowski, Daniel Rutkowski oraz Robert Talarek. Nie zabraknie również pojedynku pań z udziałem byłej mistrzyni świata Ewy Piątkowskiej.

Gale z cyklu Polsat Boxing Night to konfrontacje wyłącznie najlepszych oraz najbardziej obiecujących polskich i zagranicznych pięściarzy. Tylko takie zestawienia dostarczają kibicom niezapomnianych emocji, a zawodnikom gwarantują sportowy rozwój. Polsat Boxing Night w nowej odsłonie cechuje ten sam rozmach produkcyjno-sportowy znany z pamiętnych wydarzeń z udziałem Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka i Przemysława Salety. Nowością są pojedynki w formule pięściarstwa amatorskiego, a ich transmisje na otwartej antenie Telewizji Polsat to wyjątkowa ekspozycja, jakiej polski boks olimpijski dotychczas nie miał.

Majowa gala Polsat Boxing Night będzie jednym z wiodących tematów najnowszego wydania magazynu sportów walki "Koloseum". Dziś w studiu programu zasiądą między innymi Michał Cieślak i Daniel Rutkowski, a prowadzący połączą się też zdalnie z Ewą Piątkowską i Przemysławem Runowskim. Program rozpocznie się o godzinie 20:15 w Polsacie Sport News.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-04-2021 15:32:42 
"Gale z cyklu Polsat Boxing Night to konfrontacje wyłącznie najlepszych oraz najbardziej obiecujących polskich i zagranicznych pięściarzy. Tylko takie zestawienia dostarczają kibicom niezapomnianych emocji, a zawodnikom gwarantują sportowy rozwój. Polsat Boxing Night w nowej odsłonie cechuje ten sam rozmach produkcyjno-sportowy znany z pamiętnych wydarzeń z udziałem Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka i Przemysława Salety."

Oj, polecieli propagandziści po bandzie! Walka główna jak najbardziej OK, ale reszta to straszna kaszana, niezależnie od rywali. "Wyłącznie najlepsi pięściarze" (Runowski? Rutkowski? i Talarek?, "niezapomniane emocje", "rozmach produkcyjno-sportowy" - przecież to są brednie i kłamstwa w żywe oczy.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 30-04-2021 15:51:13 
TO nie ma nic wspólnego z PBNEM, tylko pożyczka nazwy.
 Autor komentarza: tyler
Data: 30-04-2021 18:23:15 
Tutaj należy przytoczyć legendarne powiedzenie "kiedyś to kurła były PBNy" ,a teraz taka posucha.
 Autor komentarza: YABOLprank
Data: 01-05-2021 00:46:14 
W żebernastej edycji PBNu Patryk Szymański wróci niczym Feniks z popiołów i rozwali w pierwszej rundzie na punkty samego Rokiego Balboe
Zdobywając tym samym drelichowy pas-ek prezesa i tytułu szatniarza roku. Ach..te mrożące krew w żyłach "gale"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.