SZPILKA vs RÓŻAŃSKI: JUTRO PIERWSZA KONFERENCJA PRASOWA + ROZPISKA

Grupa Knockout Promotions zaprasza na jutrzejszą konferencję prasową promującą zaplanowaną na 22 maja galę KBN 15: Szpila vs. Różański + KBN SHOW.

Cały wieczór będzie transmitowany w systemie PPV - dostęp na kbntv.pl (już od 17,99 zł). Przypomnijmy, że w daniu głównym zmierzą się Artur Szpilka (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).

Konferencja będzie odbędzie się w jutro o godzinie 18:00. Całość będzie transmitowana na żywo na kanale Facebook i Youtube grupy Knockout Promotions.

W pierwszej części konferencji udział wezmą bohaterowie walki wieczoru - Artur "Szpila" Szpilka i Łukasz Różański oraz Mateusz Masternak, Paweł Stępień, Adam Balski i Damian Kiwior, a także promotor i organizator wydarzenia - Andrzej Wasilewski.

W części dotyczącej KBN Show Marcin "El Testosteron" Najman przedstawi youtuberów i influencerów, którzy odpowiedzieli na propozycję i zdecydowali się zmierzyć w ringu bokserskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-04-2021 15:54:30 
Żeby to się sprzedało w PPV Szpilek będzie musiał wspiąć się na wyżyny i zrobić przedstawienie w stylu konferencji Fame.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 27-04-2021 21:19:29 
Najman ma prowadzić tą konferencje ? czy jego zawodnik Tomasz Chic?
 Autor komentarza: babyfat
Data: 28-04-2021 08:35:57 
I znowu te pierd..nie, rzucie gumy i jak to nie mogę się doczekać. Ta dziecięca ekscytacja ... Jedziesz z nim Łukasz XD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.