THURMAN SZUKA WYZWAŃ, ENNIS ZGŁASZA SIĘ NA OCHOTNIKA

Keith Thurman (29-1, 22 KO) dopomina się walk z najlepszymi w wadze półśredniej, ale mistrzowie mają inne plany. Dlatego na ochotnika zgłasza się jeden z dwóch bardzo gorących prospektów w tym limicie - Jaron Ennis (27-0, 25 KO).

23-letni bombardier z Filadelfii w miniony weekend porozbijał i znokautował byłego mistrza świata, Siergieja Lipinieca. Kto będzie jego następną ofiarą?

- Tak naprawdę mogłem to skończyć już w trzeciej rundzie, lecz zdjąłem nogę z gazu. Chciałem go zdominować i pokonać trochę później. Teraz chętnie spotkam się z najlepszymi, choć wiem, że nie dostanę od razu walki o tytuł. A kto jest najlepszy z puli tych, którzy nie mają pasa? Keith Thurman. Oczywiście chętnie zmierzyłbym się ze Spence'em, Crawfordem, Pacquiao czy Porterem, lecz oni raczej będą mnie unikać. Muszę więc podążać swoją drogą, dlatego bardzo chętnie zmierzę się z Thurmanem. Krok po kroku, najpierw chcę zdobyć tytuł, potem zunifikować wszystkie pasy, a następnie pójść do wyższej kategorii. To jest mój plan - powiedział Ennis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 15-04-2021 21:13:32 
jestem na tak, obydwaj moga duzo ugrac w takiej walce (ennis wiecej - wiec powinien wiecej zaplacic). sama walka tez pokazalaby bardzo duzo - o jednym jak i drugim
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.