ANDRADE: MUSIMY CHYBA PRZEPŁACIĆ CANELO, GOŁOWKINA CZY CHARLO

Demetrius Andrade (29-0, 18 KO) ma przed sobą czwartą obronę tytułu mistrza świata wagi średniej federacji WBO. Ale nie ukrywa, że Liam Williams (23-2-1, 18 KO) to nie jest jego szczyt marzeń.

- Wyznaję sztukę "sweet science", czyli uderzyć i nie zostać trafionym. Williams na pewno nie był moim pierwszym wyborem, ale to obowiązkowy pretendent narzucany przez federację. Ten, na którego polowałem, czyli Jaime Munguia, nie chciał ze mną walczyć. Schodziłem więc w dół listy i zatrzymałem się na Williamsie, z którym i tak musiałbym boksować. On miał dużo do powiedzenia na mój temat i teraz zamierzam go za to gadanie ukarać - zapowiada Amerykanin, o którego klasie na własnej skórze przekonał się jakiś czas temu Maciek Sulęcki.

- Jakoś nikt nie wymienia mojego nazwiska. Wydaje mi się, że abym dostał walkę z Canelo, Gołowkinem, Charlo bądź Saundersem, musimy po prostu jednego z nich przepłacić, dać nawet więcej niż na to zasługują. Ja nigdy nie wybierałem sobie rywali i jestem gotów spotkać się z każdym - deklaruje Andrade, wcześniej champion kategorii junior średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TinaTurner
Data: 13-04-2021 09:24:59 
Golovkin już sobie zaklepał Murate i będzie zgrywał twardziela.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 13-04-2021 12:13:35 
To nie wiedziałem, że Andrade jest tym, który będzie finansować te starcia z Canelo czy GGG :-)
Jego biznesowa pozycja jest słaba, pieniądze za nim nie stoją, więc biznesowego rozwiązania nie może zastosować, jeśli gwiazdy z nim walczyć nie chcą. Pozostaje medialna presja (biorąc pod uwagę brak rozpoznawalności słaba opcja) albo zwakowanie tytułu i dobicie się do pozycji obowiązkowego.
On ma pozycję jak kiedyś Lara w 154 funtach, tylko gwiazdy większe i nikt jego pada nie potrzebuje.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 13-04-2021 12:16:15 
hahah andrade jest strona B albo nawet C z kazdym z wymienionych zawodnikow, jedyne co moze to zejsc z wymagan finansowych o ile ktorykolwiek z nich bylby zainteresowany walka z nim
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 13-04-2021 13:36:28 
Andrade mówiący o tym, że jego ludzie muszą "przepłacić" GGG albo Canelo przypomina mi trochę niedawną anegdotkę Wasilewskiego o telefonującym do niego Krzysiu Zimnochu z naciskiem, aby już w końcu "dać mu te milion czy dwa dolarów i zorganizować walkę ze Szpilką" xD

Z takim pojęciem biznesowym o swojej kategorii wagowej to może mu być faktycznie ciężko spotkać się z jakimś wartościowym zawodnikiem.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 13-04-2021 14:26:55 
"TinaTurner Data: 13-04-2021 09:24:59

Golovkin już sobie zaklepał Murate i będzie zgrywał twardziela"

bez kitu. o unifikacji z Charlo czy Andrade nawet nie piśnie słówkiem a taki Murata ledwo co dostał pas i nagle golovkin pierwszy chętny do unifikacji xD strachajło z kazachstanu.

A co do Andrade to chyba żyje w swoim świecie albo ktoś go w chuja robi.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 13-04-2021 16:46:03 
Lekceważenie rywala często się mści. Williams to bardzo dobry bokser, który nie będzie bezradny jak Sulęcki. Liczę, że presja w połączeniu z bardzo mocnym ciosem wystarczą na pokonanie Demetriusa.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 13-04-2021 18:13:33 
Przepłacić Canelo? Andrade musi mieć gruby portfel. Ale zastosował się do klasycznej rady - zmienił pracę, wziął kredyt ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.