CONOR BENN RZUCA WYZWANIE, AMIR KHAN SIĘ MIGA

Amir Khan (34-5, 21 KO) bardzo przestrzegał Conora Benna (18-0, 12 KO) przed Samuelem Vargasem, ten jednak zdemolował Kolumbijczyka w 80 sekund. A po wszystkim rzucił rękawice samemu Khanowi.

- Teraz jestem gotowy na najlepszych. Dajcie mi Khana, Portera czy Bronera. Często słyszę o różnicy poziomów, więc pokazałem wszystkim, na jakim poziomie obecnie jestem. Bardzo ciężko na to zresztą pracowałem. Errol Spence, Danny Garcia, Vergil Ortiz, Amir Khan, nikt nie rozprawił się z Vargasem w taki sposób jak ja. Wiem, że Khan jest obecnie trochę zajęty programem telewizyjnym, ale jeśli tylko zechce, możemy walczyć. Dajcie mi go. To ja dziś jestem numerem jeden w Wielkiej Brytanii - powiedział po szybkiej robocie syn znakomitego "Niszczyciela". Ale dużo bardziej znany rodak nie kwapi się póki co do takiej potyczki.

"Dobra robota Conor. Życzę temu dzieciakowi jak najlepiej, ale w jego wieku byłem już mistrzem świata. Przed nim jeszcze długa droga. Nasza walka? Może będzie to miało sens jeśli zdobędzie tytuł mistrza świata wagi półśredniej" - odpowiedział szybko Khan w mediach społecznościowych.

Eddie Hearn już zaciera ręce i podkręca atmosferę.

- Conor w następnym pojedynku zaboksuje z kimś z czołowej piętnastki. Fajnym zestawieniem byłaby potyczka z Amirem. Młody, zdolny chłopak, kontra facet z wielkim nazwiskiem i osiągnięciami - stwierdził szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 12-04-2021 15:42:49 
Hehe, czemu nie? Ale to marzenia ściętej głowy. Khanowi walka z Bennem nie jest absolutnie do niczego potrzebna. On liczy na kasową walkę z Brookiem, jak jej nie dostanie, zakończy karierę. Broner? Na pewno nie. To idiota, ale nie aż taki, żeby w obecnej formie pchać się na jakiegoś "młodego gniewnego". Byłby wpiernicz a potem bankructwo, bo pożyć to Broner potrafi, ale dobrze zarobić już nie. Porter? Eee... Benn trochę się zagalopował. Porter spuściłby mu łomot. Poza tym nie wiem, czy Edek wyłożyłby odpowiednio dużo kasy. Nie mówiąc o tym, że Porter jest raczej zainteresowany kasową walką z Crawfordem. Ale zaraz, on krzyczy o kogoś "z pierwszej 15"? Może Jaron Ennis :P
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 12-04-2021 16:22:23 
Porter pewnie by go zbił, ale młody fawoytem w walkach z Khanem i Bronerem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.