WALKA ARTURA SZPILKI Z ŁUKASZEM ROŻAŃSKIM ZOSTANIE PRZEŁOŻONA?

Wygląda na to, że planowana na 8 maja w Rzeszowie walka Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) zostanie przełożona i wkrótce możemy się spodziewać oficjalnego komunikatu w tej sprawie. 

- Kiedy próbują Ci pokrzyżować plany... Ale Ty wiesz, że dopadniesz go, tylko trochę później - stwierdził wczoraj enigmatycznie ''Szpila'' w mediach społecznościowych, a dziś zareagował na wpis dziennikarza TVP Sport Bogusława Soleckiego, który twierdził, że ''8 maja będzie się działo''.

- Niestety, ale sam nie wiem kiedy... - odpowiedział dziennikarzowi ''ciężki'' z Wieliczki, którego nazwisko nadal bardzo mocno porusza wyobraźnię kibiców.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej dotychczas walce Szpilka pokonał w marcu zeszłego roku Siergieja Radczenkę po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziów. Różański ostatni pojedynek stoczył natomiast we wrześniu zeszłego roku, wygrywając przed czasem z fatalnie dysponowanym journeymanem Ozcanem Cetinkayą.

Stawką transmitowanej w PPV walki Szpilka vs Różański ma być pas WBC International wagi bridger. Zwycięzca może być blisko walki o mistrzostwo świata tej nowej kategorii. 18 czerwca czeka nas pierwszy w historii pojedynek o tytuł mistrzowski w wadze bridger (limit 101,6 kg): Oscar Rivas (27-1, 19 KO) zmierzy się z Bryantem Jenningsem (24-4, 14 KO).

>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 07-04-2021 17:37:27 
Szpilka wygadany i pewny swego. Jak zawsze przed największymi wpierdzielami...
 Autor komentarza: BOXER
Data: 07-04-2021 19:21:26 
Czyli rozejdzie się po kościach .Walki nie bedzie .
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 07-04-2021 19:27:54 
Ja jestem ciekaw tylko czy Szpilka pokaze, ze ma honor i da rewanz Radczence. Powinien blagac o ta walke, zeby zmazac plame i udowonic, ze jest lepszy. Na poczatku chcial rewanzu, ale potem temat cos ucichl.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 07-04-2021 19:53:58 
Temat Radczenki już dawno umarł...
Facet pewnie chciał godnie zarobić za danie rewanżu Arturowi więc zrobili z niego w mediach chciwca i stwierdzili że przy takich wymaganiach walka się nie opłaca. Jednocześnie Artur zaliczył efekt Jo-Jo i dotarło do niego że w sumie można łatwiej... Zamiast więc bycia potworem w Cruser jak wieszczył Saleta Szpilka nie patrzy w przeszłość tylko planuje nowe rozdania w wadze w której nie będzie musiał trzymać się diety...
Po co się przemęczać jak i tak nie ma efektów?

A kibice zapomną. Na Fame mma i tak kupią bilety.
 Autor komentarza: lynce
Data: 07-04-2021 20:09:24 
Przegraną z Radchenko widziałem na żywo i jak sobie przypomnę, że on odprawił Adamka, który odprawił Gołotę, i jeszcze z fuksem z Vikingiem wygrał to mnie swędzą włosy między palcami.
 Autor komentarza: funkykoval
Data: 08-04-2021 13:05:54 
Szpilka dostał gonga na sparingu i wylądował na IOM'ie.

musi dojśc do siebie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.