FRANCIS NGANNOU: CHĘTNIE SPOTKAM SIĘ Z TYSONEM FURYM

Francis Ngannou coraz głośniej dopomina się walki z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Mistrz UFC wagi ciężkiej kontra mistrz WBC wagi ciężkiej? Co Wy na to?

Fury ma teoretycznie plany na najbliższe miesiące - najpierw dwie walki z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) o wszystkie pasy królewskiej kategorii, a potem obowiązkowa obrona z Dillianem Whyte'em (28-2, 19 KO). Być może jednak uda się gdzieś w to wszystko wcisnąć potyczkę z Ngannou. Zainteresowanie byłoby ogromne, pieniądze również spore, a teoretycznie ryzyko dużo mniejsze.

Nie wiadomo również, czy federacja UFC puściłaby swojego mistrza na taką potyczkę? Kiedyś wydano zgodę na walkę bokserską Conora McGregora z Floydem Mayweatherem. Każdy wtedy bardzo dobrze zarobił. Wie o tym również "Predator".

- Pamiętajcie, że to boks był moją pierwszą miłością i wciąż drzemie we mnie tamten ogień oraz marzenia. W pewnym momencie zrobię ten krok. Jestem jak najbardziej otwarty na walkę z Tysonem Furym. Nie interesuje mnie pokazówka z Mike'em Tysonem, ale z Tysonem Furym bardzo chętnie bym zawalczył - nie ukrywa Ngannou.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 06-04-2021 16:34:50 
Walka dwóch mistrzów, którzy dotąd nie obronili swoich tytułów? Mogłoby być ciekawie...
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 06-04-2021 18:06:15 
McGregor dostał zgodę, bo po pierwsze, na stole było kilkaset milionów dolarów do podziału, a po drugie, przez to, ile było w puli, to ta walka odbyłaby się nawet bez zgody UFC. Ze strony PR-owej, UFC musiało się na to zgodzić, bo wyszłoby na "wała".

Pojedynek Fury-Ngannu nie ma takiego potencjału marketingowego, jak Mayweather-Ngannu i nikt nie będzie się do tego spieszył. Już wieksze szanse daje na AJ-Ngannu, bo i kasa byłaby większa i co najważniejsze, Hearn i White darzą się sympatią i byłoby łatwiej doprowadzić do takiego starcia.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 06-04-2021 18:11:31 
*jak Mayweather-McGregor
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 06-04-2021 18:30:51 
Ci zawodnicy MMA chyba myślą, że w zasadzie boks to jest to samo tylko się nie kopie i nie zakłada dźwigni. Czyli w sumie łatwiej jest... Czekam na pojedynki Federera z mistrzem ping ponga albo mecz laskarzy vs hokej na lodzie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-04-2021 20:28:58 
W pierwszej rundzie będzie groźny, potem niczym zatarta lokomotywa stanie jakby węgla w niej zabrakło i huknie o ring niczym atomówka w Hiroszimie.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 06-04-2021 21:15:16 
Ci zawodnicy z MMA myślą chyba, że mogą za jedną walkę w boksie dostać tyle co za pozostała część kariery w MMA.

Tako to wielka zagadka. Mcgregor za jedną walkę z Głodem zgarnął więcej niż całą swoją karierę w UFC, z Ngannu byloby tak samo. Ile on dotychczas zarobił? 5mln? 10?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.