ŚLADAMI OJCA - AADAM HAMED (WIDEO)

Naseem Hamed (36-1, 31 KO) był wielką gwiazdą przełomu wieku. Czy w jego ślady pójdzie syn "Księcia" - Aadam Hamed? Na pewno ma coś z ojca...

Hamed był mistrzem świata wagi piórkowej w latach 1995-2001. Po punktowej porażce z Marco Antonio Barrerą wrócił po roku jeszcze jednym zwycięstwem i już nigdy nie widzieliśmy go więcej w akcji.

Na brytyjskich ringach brylują już synowie Nigela Benna i Chrisa Eubanka, dziewięć dni temu udanie w gronie zawodowców debiutował potomek Ricky'ego Hattona, może więc pora na Aadama? Zadatki jak widać ma po tacie...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nonitek
Data: 05-04-2021 13:03:12 
Myślę, że drugiego takiego jak Naseem już nie będzie
 Autor komentarza: marcinm
Data: 05-04-2021 15:48:42 
@nonitek
Naseem to jeden z najbardziej przereklamowanych zawodniokw przelomu wiekow.

Co do jego syna - niech tam sobie cwiczy i cos zawalczy, zobaczymy, poki co widac ze po ojcu ma parcie na szklo ;)
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 05-04-2021 16:46:11 
Naseem miał fajną pracę nóg i dobre uniki. Ale nigdy za nim nie przepadałem, również uważając go za przereklamowanego. Co do "synów wielkich ojców", jakoś tego nie widzę. Powód jest prosty, sytość. To są potomkowie milionerów, z przyszłością zapewnioną niezależnie od okoliczności. Mogli się wychowywać na sali treningowej, ale ogólna sytość nigdy nie obudziła w nich takiego głodu sławy i kasy, jaki cechował ich ojców. Do tego siłą rzeczy jadą na nazwiskach.

Chavez i Eubank jr. bez nazwisk swoich ojców byliby co najwyżej zapleczem czołówki. O innych juniorach na razie dopiero słychać, ale póki co szału nie ma. Jakieś nadzieje budzi młody Tszyu, ale jego trzeba by jeszcze dobrze zweryfikować, podobnie jak młodego Benna. Jest jeszcze młody Hollyfield, też ewidentnie wiozący się na nazwisku taty, o młody Hattonie nawet nie słyszałem. Jednak jestem sceptyczny. Nie ten głód. Polegną na pierwszych "talentach ze slumsów", takich jakim był Manny Pacquiao.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 05-04-2021 17:31:08 
Znakomite podsumowanie tematu Stieczkin.
 Autor komentarza: btfh
Data: 05-04-2021 20:56:09 
Z tego co widziałem to młody Hatton jest bardzo słaby, Holyfield też nie wygląda najlepiej, jedyny ciekawy zawodnik to w tej chwili młody Tszyu ale zobaczymy czy sprawdzi się na najwyższym poziomie lub w zwyczajnych w ciężkich walkach.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 07-04-2021 13:18:07 
Tata poszedł wcslady Hattona i popracował nad masa. Pamietam walkę Prince z Barrera, ten jego taniec i duże lanie od Meksykanskiej legendy. Życzę powodzenia ale bez głodu trudno będzie o wielkie osiągnięcia, nawet utalentowani Eubank szybko doszedł do sufitu zaś pozostali synkowie raczej nie dadzą rady wyjść z pod cienia rodzica, cień zbyt duży.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.