BRONER ROZCZAROWANY BRAKIEM AKTYWNOŚCI

Po wymęczonym zwycięstwie z Jovaniem Santiago (14-1-1, 10 KO) Adrien Broner (34-4-1, 24 KO) przekonywał, że chce utrzymać wysoką aktywność, bo tylko to trzyma go na sali treningowej i z dala od kłopotów. Wygląda jednak na to, że współpraca "Problemu" z Alem Haymonem i szefem stacji Showtime Stephenem Espinozą nie należy do najłatwiejszych.

Amerykański pięściarz opublikował na swoim portalu Instagramowym wpis, w którym sugeruje, że opiekunowie jego kariery nie pozwalają mu toczyć walk i zarabiać wielkich pieniędzy. - Showtime, przestańcie grać. Wiem, że dobrze mi płaciliście i kocham za to Was i Ala Haymona, ale mam cele, pragnienia i potrzeby - napisał były mistrz świata czterech kategorii wagowych. - W tej chwili tkwię w jakiś gównie, gdzie starają się odebrać mi wszystko, a jedyne co umiem, to wyboksować sobie drogę, lub ją "wystrzelać" - a wszyscy wiemy, że nie chcecie, abym znów sięgnął po broń, sięgnijmy więc po te jebane pieniądze - dopisał 31-latek.

- Powiedziałem Alowi Haymonowi i Stephenowi Espinozie, by utrzymali mnie w cyklu i bym mógł boksować, a nie zajmować się głupotami. Chcę walczyć, trenować i utrzymywać moje ciało w formie, ale jeśli nie mają dla mnie żadnych walk, nie będę chodził na salę i drenował bezcelowo mojego organizmu. Chcą spowodować, bym walczył na antenie ESPN, Trillera, czy czegoś w tym stylu, ponieważ nie mam z nikim kontraktu. Jestem po prostu lojalnym skurwysynem. Czy nie chcecie, abym pozostał aktywny i zarobił 100 do 200 milionów dolarów? Chodźmy, chce się bić bracie, być w grze, idę na ulicę uderzyć jakiegoś czarnucha (tłumaczenie dosłowne - dop.red.), jestem zmęczony tym gównem - zakończył niestandardowo pochodzący z Cincinnati zawodnik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 01-04-2021 19:36:36 
Ten człowiek nadaje się już wyłącznie do jednego. Dania nazwy jednostce inteligencji boksera. Jeden Broner to jednostka podstawowa. Jarrell Miller ma 2 Bronery. Szpilka dociąga do 4.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-04-2021 20:06:00 
No właśnie jemu nie chodzi o aktywność i sukcesy sportowe a tylko o pieniądze, promotor wiedząc że ma zawodnika bez aspiracji nie będzie w niego inwestował. Wygląda na to że Broner jednak sięgnął po broń i....strzelił sobie w kolano.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-04-2021 21:16:54 
Przecież pracuję nad złotą płytą.Jest rozczarowany, bo pandemia rozłożyła na łopatki jego trasę koncertową i wielce oczekiwany debiut muzyczny:)
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-04-2021 22:17:56 
Broner na terapie grupowa z Wilderem niech idzie. On chce zarobic 100-200 mln na ringu jak przegrywa z jakims no-namem z nizszej wagi wygrywajac po drodze rundy bez zadnego trafienia xd, bedzie sobie dobieral takich leszczy az wkoncu ktorys zgasi mu swiatlo a sam adrien skonczy na tym samym straganie co ridick bowe i beda sprzedawac majty
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-04-2021 22:21:30 
Z tym no-namem,to były ciosy bezobjawowe, wszyscy o nich słyszeli, ale nikt nich nie widział:)
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 02-04-2021 12:18:46 
Niech Maidana wroci i go drugi raz osmieszy. Nawet dzisiaj by go zrobil. Ja nie wiem w ogole jak Bronier osiagnal to co osiagnal. Mysli nadal, ze jest drugim Mayweatherem, za kilka lat bedzie bankrutem, o ile juz nim nie jest.
 Autor komentarza: Szymon2M
Data: 02-04-2021 17:14:02 
@t4b4x0
On już jest bankrutem. Na swoim profilu na instagramie wrzucał przed walką z Satinago zrzut ekranu swojego konta bankowego, na który widniało kilkadziesiąt dolarów, z dopiskiem typu: "Wkrótce się to zmieni".
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.