SZPILKA-RÓŻAŃSKI: PPV, ROZPISKA - WSZYSTKO CO MUSICIE WIEDZIEĆ

Artur Szpilka (24-2, 16 KO) vs Łukasz Różański (13-0, 12 KO) - kto zawalczy, jaka cena PPV? Wszystko co musicie wiedzieć o gali 8 maja.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-03-2021 18:10:46 
Mam zapłacić 30 zł, żeby obejrzeć tego bęcwała Szpilkę i nabić mu kabzę? Tu się zgina dziób pingwina. Never ever! Niech Różański zawalczy z kimś innym, to gotów jestem kupić PPV.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 31-03-2021 09:20:10 
@Hugo
Wyluzuj:) Tutaj akurat w pełni działają nieskrępowane prawa rynku. Jeżeli ktoś będzie chciał zmarnować 3 dychy na taki spektakl, to jest to jego święte prawo. Dopóki tzw. rząd nie wyda rozprzędzenia, zgodnie z którym "w imię walki z pandemią" oglądanie walk Szpilki jest obowiązkowe, bo jak wirus zobaczy, to zdechnie z rozpaczy, nasze portfele są bezpieczne :P
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 31-03-2021 12:46:28 
Każdy może jak chce wydawać swoją kase ale ja tutaj zgadzam się z Hugo i do ieszeni patola nie dołożę bo on ma o sobie zbyt wysokie zdanie i żyje na za wysokim do swej i swej krępej, poprawionej plastycznie wybranki. Nawet na twarzą w twarz pokazał prawdziwa twarz, ten okrzyk pasuje do huligaństwo bo on nim był jest i będzie Mam nadzieje iż zakozaczy Szpilka w ringu nie tylko poza nim i mam tez nadzieje iż zostanie sprowadzony jak z Adasiem, któremu to wstyd miał zrobić a zrobił z siebie pośmiewisko. Nie wiem jak Rozanski zniesie dietę ale ma nadzieje iż zrobi to mądrze i ubije Gita. Jeśli wygra Szpilka to co, powtórka z rozrywki i becik od Jenningsa lub ciężkie KO od Rivasa. Niech Szpila już idzie Dantego MMA, niech tam pokaże jaki jest mocny w boksie osiągnął więcej niż jego talent pozwalał czas na MMA, obawiam się by nie skończył na wózku bo w jakiej wadze miałby walczyć, z Koleckim czy z Pudzianem, dobre, ależ go poskładają!!!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.