OGRÓD FURMANA (10): POMŚCIĆ GŁÓWKĘ, SULĘCKI ZMIENIA NAROŻNIK

Zapraszamy na kolejny odcinek serii "Ogród Furmana". Jednostronna porażka Krzysztofa Głowackiego, komentarz prezesa Bońka, kto może pokonać Okolie? Czy jakikolwiek Polak da radę pomścić "Główkę"? A także... o rozstaniu i zakończeniu współpracy Maćka Sulęckiego z Piotrem Wilczewskim przed bardzo ważną walką. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 26-03-2021 22:25:00 
Ja spodziewałem się bardziej wyrównanej walki Głowacki vs Okolie ze względu na doświadczenie, charakter i chociażby to że Główka radził sobie dobrze w walce z Cunnighamem, który również ma dobre warunki fizyczne jak na cruiser. Nie spodziewałem się takiej dominacji ze strony Okolie. Być może go nie doceniam. Na pewno docenię go jak wygra w przekonujący sposób z Mairisem Briedisem. Z drugiej strony boks brytyjski stoi na wysokim poziomie, mnóstwo talentów, sparingpartnerów, zainteresowania ze strony kibiców i mediów, no i Eddie Hearn, który ma nosa do prowadzenia interesów, więc skoro on widzi coś w Okolie to znaczy, że ten zawodnik jest warty promocji. Okolie w walce z Głowackim mocno mi zaimponował.
Kto z Polaków może go pokonać? Masternak jest bardzo dobrym i ułożonym zawodnikiem, ale moim zdaniem, tak jak w walce z Tony Bellew czy w walce z Grigorim Drozdem, brakuje mu trochę zasięgu rąk, bo Mateusz walczy bardziej jak wysoki zawodnik, stąd dobrze radzi sobie z niższymi od siebie, natomiast z wyższymi jak np. Sillah to już się męczył. Natomiast zakładam, że wstydu na pewno Master by nie przyniósł, bo to dobrze poukładany technicznie zawodnik.
Natomiast Cieślak raczej nie ma problemów z zawodnikami wyższymi od siebie. Tak przynajmniej powiedział przed walką z Jarno Rosbergiem, który miał 195 cm wzrostu i którego zdeklasował. Obawiam się jednak, że skoro Michałowi brakuje dobrych sparingpartnerów to przełoży się to na walkę w ringu, gdzie walczy odważnie, bo przyzwyczajony jest obijać sparingpartnerów, a w walce z Okolie może nadziać się na bardzo mocną kontrę i może być po walce.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 26-03-2021 22:43:31 
Fajne podsumowanie i konkretne wnioski.
Pan Redaktor mógłby trochę za sport się wziąć - dietę wrzucić :-)
Miłoby się nie tylko słuchało ale i oglądało.

Cunningham w walce z Głowackim pchał się do półdystansu stąd Głowacki po genialnych akcjach sadzał go kilka razy.
W walce z Głowackim, Okolie pokazał niezłe oczko, refleks.
Zacytowane opinie Rusiewicza potwierdzają atuty Okolie- zerknąłem nawet na walkę Rusiewicza z Okolie.
Przewaga niesamowita.

Master nie ma agresji aby usiąść na Okolie. A Okolie w półdystansie też wiele potrafi.
Ze swojej prawej ręki wie jak zrobić użytek. A ma niezłe kopyto.

Briedisowi daję 40% szans.

Prezesowi Bońkowi to będzie można odpowiedzieć po meczu Polska-Angilia. Stawiam 0:4...
 Autor komentarza: Pepek
Data: 28-03-2021 09:07:33 
Pan "redaktor" to ze sportem ma tyle wspólnego co koń z koniakiem. Czytanie z kartki? Poważnie???? Słabe to, ale widzę do polityki ma ciągotki więc może tam niech zostanie i będzie się tam mógł wymądrzać..... DZBANEK a nie DZBAN roku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.