POWIETKIN I WHYTE - OBAJ PEWNI SWEGO, ALE I Z SZACUNKIEM DO SIEBIE

Na kilkadziesiąt godzin przed rewanżem Aleksander Powietkin (36-2-1, 25 KO) i Dillian Whyte (27-2, 18 KO) mówią o sobie z szacunkiem, choć tryska z nich pewność siebie.

- Cieszę się, że tu jestem. Chcę po prostu wyjść w sobotę do ringu i pokazać dobry boks, skupiam się tylko na tym. Nie wracam myślami do naszej pierwszej potyczki, to już historia i nie ma żadnego wpływu na ten pojedynek. Zresztą moim zdaniem Dillian będzie jeszcze lepszy niż wtedy. Ja też zamierzam boksować lepiej, szczególnie będąc bardziej skupionym w defensywie. Nie zdziwię się, jeśli nasz rewanż potrwa na pełnym dystansie. Nie skupiam się więc na nokaucie, tylko na planie taktycznym przygotowanym przez nas na tę walkę - mówił na ostatniej konferencji prasowej Rosjanin.

- Pierwsza walka była naprawdę dobra. Miałem go dwa razy na deskach, ale on wrócił z dobrym ciosem i zwyciężył. Cieszę się bardzo, że zgodził się na ten rewanż. Bo to najważniejsza walka w mojej karierze. W boksie jak w życiu, są upadki i wzloty, ale najważniejsze to wrócić i pokazać ludziom, którzy zdążyli mnie już skreślić, że się mylili. Powietkin to po prostu bardzo dobry zawodnik, który zdobywał złote medale na najważniejszych imprezach boksu olimpijskiego, ale rozwijam się każdego dnia i z walki na walkę jestem coraz lepszy. Najważniejsze, żeby z nim wygrać i wyrównać stan naszej rywalizacji na jeden do jednego. Potrafię się dostosować do różnych stylów i rywali, mamy więc przygotowanych kilka wariantów - stwierdził Anglik.

Tak jak w sierpniu, tak i w sobotę, w stawce potyczki będzie status obowiązkowego challengera do pasa WBC wagi ciężkiej. Kibice w Polsce mogą obejrzeć galę na platformie DAZN. Dostęp za jedyne 7,99 zł miesięcznie możecie wykupić TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 26-03-2021 11:17:28 
Pewne jest tylko to, że znowu będzie świetna walka. Zostaną więc zrekompensowane przez DAZN straty moralne po wykupieniu dostępu na walkę Okowykolija z Główką :)
 Autor komentarza: Mike555
Data: 26-03-2021 12:29:12 
Nie wiem co dalej będzie z Whytem, powinien dać rewanż Parkerowi za to oszustwo. Jutro jednak nie będzie wątpliwości i Whyte położy Powietkina max do 7 rundy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.