PREMIEROWA GALA GRUPY GIA - GARDZIELIK vs REYNOSO W WALCE WIECZORU

O gali grupy GIA Boxing Promotions i jej głównych bohaterach pisaliśmy już trzy tygodnie temu. Teraz poznajemy więcej szczegółów i walkę wieczoru.

Pierwsza impreza organizowana przez GIA Boxing Promotions odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie.

W walce wieczoru niepokonany na zawodowym ringu Kamil Gardzielik (11-0, 3 KO) skrzyżuje rękawice z Argentyńczykiem Tomasem Andresem Reynoso (13-6-1, 3 KO).

Ponadto kibice zobaczą osiem innych pojedynków w boksie zawodowym oraz trzy potyczki na zasadach boksu olimpijskiego. Korzystając z bliskiej współpracy z grupą KnockOut Promotions, na ringu 10 kwietnia organizatorzy pokażą również Przemysława Zyśka (14-0, 4 KO) i Kamila Bednarka (6-0, 3 KO). O tym zresztą pisaliśmy już jakiś czas temu TUTAJ.

Resztę karty walk dopełnią młodzi i zdolni zawodnicy GIA Boxing Promotions, między innymi Jan Czerklewicz (4-1, 1 KO), Bartosz Szczęsny (2-0) czy debiutujący na zawodowym ringu Aleksander Bereżewski – młodzieżowy wicemistrz Polski z 2020 roku oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski z tego samego roku, którego do debiutu przygotowuje trener Andrzej Liczik. W ringu zobaczymy również w swojej trzeciej zawodowej walce Filipa Pham Honga (2-0, 2 KO) - Polaka mającego wietnamskie korzenie, oraz Pawła Żarnocha, byłego członka kadr narodowych rożnych kategorii wiekowych.

Impreza będzie transmitowana na antenie TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: keane
Data: 25-03-2021 19:31:39 
Nareszcie, bo niedługo będzie to następny zmarnowany talent przez brak możliwość walki, a przez to rozwoju i sprawdzenia się, z mam nadzieję coraz lepszymi przeciwnikami na których powoli już czas.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.