HUNTER: REWANŻ BĘDZIE PODOBNY, POWIETKIN ZNÓW ZNOKAUTUJE WHYTE'A

Michael Hunter (19-1-1, 13 KO) przepowiedział, że Aleksander Powietkin (36-2-1, 25 KO) znokautuje Dilliana Whyte'a (27-2, 18 KO) i wszystko potem sprawdziło się w ringu. Przed ich rewanżem Amerykanin znów stawia na Rosjanina.

- Według mnie zobaczymy powtórkę z rozrywki. Pojedynek będzie wyglądał podobnie do pierwszego i zakończy się też w ten sam sposób. Whyte traci koncentrację i praktycznie w każdym występie coś zainkasuje. Powietkin prędzej czy później też go trafi. Oczywiście walka może pójść w obie strony, spodziewam się jednak podobnego scenariusza. Za Whyte'em stoi młodość i duże umiejętności, lecz górę weźmie doświadczenie Powietkina - przekonuje Hunter, który zremisował z Rosjaninem w grudniu 2019 roku w eliminatorze do pasa WBA.

- Może Whyte bije mocniej niż ja, tylko nie ma tak twardej szczęki. No i mam lepsze "oczko", celniej naprowadzam swoje ciosy. A kiedy nawet coś zainkasuję, widzę nadlatujące uderzenie. W przeciwieństwie do Whyte'a. Dlatego wydaje mi się, że Powietkin znów go zastopuje - dodał Amerykanin.

Przypomnijmy, że sobotni rewanż ma status eliminatora do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Lepszy z dwójki Powietkin vs Whyte w ciągu roku musi dostać mistrzowską szansę. Pojedynek w Polsce pokaże platforma DAZN. To jedyne 7,99 złotych miesięcznie. Jeśli jeszcze nie dokonaliście zakupu w miniony weekend przy okazji walki Głowackiego z Okolie, zróbcie to teraz. Zakupu dokonacie TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slovik
Data: 23-03-2021 13:42:47 
Kibicuję Povetkinowi, bo ma ogromne serce do walki i przez lata raczył nad świetnymi wojnami, czyli to czego oczekiwaliśmy. Ale należy pamiętać, że przez ciągłe zbieranie ciosów równie dobrze on może pierwszy wyłapać. Już w walce z Hunterem niepokojąco chwiał się jak niegdyś Albert Sosnowski.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-03-2021 14:29:04 
Sasza wygra, przegra lub zremisuje
 Autor komentarza: slovik
Data: 23-03-2021 15:30:10 
Albo do walki nie dojdzie xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.