KŁOPOTY GERVONTY DAVISA, GROZI MU NAWET 7 LAT WIĘZIENIA

Gervonta Davis (24-0, 23 KO) sprawia rywalom wielkie problemy w ringu, niestety sam sobie sprawia coraz większe kłopoty poza ringiem. Oto kolejny skandal z "Czołgiem" w roli głównej.

Trzy tygodnie temu informowaliśmy Was o tym, że bombardier z Baltimore przeskakuje w górę do kategorii junior półśredniej na walkę z Mario Barriosem (26-0, 17 KO), czyli (wice)mistrzem federacji WBA. Chodzi oczywiście o pas WBA Regular. Ale Gervonta ma teraz inne sprawy na głowie.

Lokalne media poinformowały, że Davis został oskarżony o czternaście różnych wykroczeń drogowych związanych z domniemanym potrąceniem i ucieczką z miejsca wypadku. Do zdarzenia miało dojść 5 listopada ubiegłego roku. Jeśli pięściarz zostałby skazany za wszystkie wykroczenia, kara łączna może wynieść nawet siedem lat więzienia!

Według raportu policyjnego, pojazd Davisa, czarne Lamborghini, przejechał na czerwonym świetle i uderzył w inny pojazd, raniąc lekko kilka osób i jedną mocniej. Ofiara trafiła na jakiś czas do szpitala. Świadkowie i nagrania z monitoringu zidentyfikowały Davisa jako kierowcę, który uciekł z miejsca wypadku. A wszystko kilka dni po wielkim zwycięstwie nad Leo Santa Cruzem...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 23-03-2021 13:04:58 
Gdybym był promotorem bokserskim ze "stajnią" z prawdziwego zdarzenia, to z każdym ze swoim prospektów podpisywałbym klauzulę, zgodnie z którą taki prospekt musiałby mi wypłacać milion dolarów za każdy przypadek, kiedy osobiście zasiądzie za kierownicą czegokolwiek, co za pomocą własnego silnika jeździ szybciej niż 50 km/godz. W ten sposób pozbyłbym się całej masy problemów. Od wożenia się z blacharami, przez powodowanie wypadków, po odsiadkę a'la Diablo Włodarczyk oraz wyczyny kaskaderskie w stylu Spence;a jr. Oraz chuliganerki u mechanika w stylu Crawforda. Czy jeżdżenia po pijaku, jak Kowalew. Chociaż ten ostatni po pijaku chyba robi wszystko...
 Autor komentarza: bad
Data: 23-03-2021 13:14:16 
Czy mi się wydaje czy są to te same spodenki w których Floyd walczył z ODH?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-03-2021 13:41:48 
Te same, w dodatku niewyprane :)
 Autor komentarza: slovik
Data: 23-03-2021 13:47:06 
Bardzo szybko rośnie, ale niestety równie szybko może boleśnie upaść jak tak dalej będzie się prowadził. Niech się ogarnie, bo ma wiele przed sobą.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-03-2021 14:29:59 
Mam nadzieję że tych drogowych wykroczeń nie spowodował czołgiem :)
 Autor komentarza: Dudas
Data: 23-03-2021 15:21:28 
Naczelny dzban znów w akcji. Jestem ciekawy, kto pierwszy trafi do więzienia na lata - Tank czy Broner?
 Autor komentarza: Marduk
Data: 23-03-2021 19:31:24 
No godny następca Bronera XD
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-03-2021 20:37:30 
Za spowodowanie kolizji z poszkodowanymi i ucieczkę z miejsca zdarzenia mógłby pójść pierdzieć w pasiaki, tym bardziej że już kilka krotnie sąd pogroził mu palcem. Uciekł, bo był na gazie albo miał biało pod nosem.
Pewnie skończy się na odszkodowaniu dla uczestników wypadku, zawieszeniem PJ i wyrokiem w zawiasach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.