SMITH-WŁASOW: BARDZO CIEKAWI PROSPEKCI WAGI CIĘŻKIEJ NA ROZPISCE

Oficjalnie potwierdzono, że niedoszła lutowa walka Joe Smitha Jr (26-3, 21 KO) z Maksimem Własowem (45-3, 26 KO), która ma wyłonić nowego mistrza WBO wagi półciężkiej, odbędzie się 10 kwietnia. A emocje będą już na rozpisce.

Na niewiele ponad tydzień przed pierwszym terminem okazało się, że Rosjanin ma wynik pozytywny na COVID-19. Ale za trzy i pół tygodnia poznamy nowego championa World Boxing Organization w limicie 79,4 kilograma.

Tuż przed daniem głównym do ringu wyjdą Efe Ajagba (14-0, 11 KO) - jeden z najciekawszych prospektów wagi ciężkiej, a naprzeciw niego stanie sporo mniejszy, choć potrafiący sprawić niespodziankę Brian Howard (15-4, 12 KO).

Wcześniej na karcie trzej inni perspektywiczni pięściarze królewskiej kategorii - Jared Anderson (8-0, 8 KO), Trey Lippe Morrison (16-0, 16 KO) - syn legendarnego "Duke'a", oraz Jeremiah Milton (2-0, 2 KO). Będzie więc kogo oglądać...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-03-2021 16:49:41 
Ktoś tego młodego Morrisona widział? Czy on ma jakieś umiejętności czy to ogór jadący wyłącznie na nazwisku i bijący jakieś totalne placki?
Jeśli coś umie, to świetne zestawienie.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-03-2021 16:51:12 
Aha, przepraszam, chyba pomyliłem dyscypliny. Zapomniałem, że przecież Anderson nie może walczyć z Morrisonem na jednej karcie, bo mają do obicia worek treningowy w wersji premium, taki który się rusza.

Jak tu się nie wkurwiać na boks?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.