ŚWIAT BOKSU OPŁAKUJE ŚMIERĆ LEGENDARNEGO MARVINA HAGLERA

Śmierć legendarnego mistrza Marvina Haglera wstrząsnęła światem boksu. Hagler zmarł wczoraj w nocy polskiego czasu w wieku 66 lat, a dziś spływają kondolencje po jego odejściu. Oto wybrane pożegnania człowieka, którego zasługi dla pięściarstwa są gigantyczne.

ZMARŁ LEGENDARNY 'MARVELOUS' MARVIN HAGLER! >>>

Andre Ward (były mistrz olimpijski i były zawodowy mistrz świata dwóch kategorii): Wojna! (nawiązanie do legendarnej ''Wojny'', czyli walki Marvina Haglera z Thomasem Hearnsem - przyp.red.). Miłość i Szacunek Mistrzu! Składam ręce do modlitwy.

Michael Buffer (słynny anonser): jestem zdruzgotany wiadomością o śmierci Marvina Haglera. W swoim szczytowym okresie był najlepszym bokserem na świecie bez podziału na kategorie. Przez jedenaście lat był niepokonany, w trzydziestu ośmiu walkach! Zdominował wagę średnią przez całą dekadę! Spoczywaj w pokoju Mistrzu, nigdy o Tobie nie zapomnimy.

Chris Eubank Jr (zawodnik czołówki współczesnej wagi średniej): spoczywaj w pokoju legendo. Dorastałem studiując walki tego człowieka, próbując naśladować jego ringową zaciekłość i twardość, których używał, by wygrywać. Będzie nam Ciebie brakować Czempionie.

Freddie Roach (słynny trener, były bokser): pamiętam, jak Marvin Hagler przyszedł zobaczyć moją walkę w Bostonie. Doceniłem to, co powiedział mi po tym pojedynku. Spoczywaj w pokoju przyjacielu. Składam kondolencje Twojej rodzinie, dziękujemy za wszystko, co dałeś boksowi.

Boston Celtics (drużyna koszykówki z miasta, z którym Hagler był szczególnie związany): jesteśmy pogrążeni w smutku po tym, jak dowiedzieliśmy się o śmierci wielkiej legendy Bostonu. Kierujemy kondolencje do rodziny Marvina.

Lou DiBella (szef grupy DiBella Entertainment): mój Boże... Żegnam przyjaciela i legendę. Marvin był gigantem, wojownikiem, królem, najprawdziwszym kozakiem. Miał w sobie wspaniałą energię. Jego śmierć to potężny cios. Boks stracił część swojego serca i duszy. Spoczywaj w pokoju i sile, mio paesano (nawiązanie do Włoch, kraju, do którego bokser przeprowadził się po zakończeniu kariery - przyp.red.).

Bob Arum (szef grupy Top Rank): Marvelous Marvin Hagler był jednym z największych sportowców, z jakimi współpracowałem. Był człowiekiem honoru i nie łamał danego słowa, a jego determinacja w walce była niedościgniona. Był prawdziwym sportowcem i prawdziwym cżłowiekiem. Będzie mi go bardzo brakować.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 14-03-2021 16:45:51 
To był wielki mistrz chyba najlepszy zawodnik wagi średniej, GGG i Canelo zrobiłby jednego wieczora.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-03-2021 17:47:04 
Hagler trafił do szpitala z bólami w klatce i problemami z oddychaniem, po 4 godz zmarł. Antyszczepionkowcy twierdzą że to powikłania po szczepionce, ale oficjalnej przyczyny śmierci jeszcze nie podali. Jeśli faktem okazałoby się że po szczepieniu mu się pogorszyło to i tak oficjalnie podadzą covid jako przyczynę śmierci.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 14-03-2021 18:12:10 
teanshin
Wiadomo że będzie covid przecież innych chorób już nie ma, ja telewizji nie oglądam już od ponad roku bo robią sieczkę z mózgu.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 14-03-2021 21:44:28 
Teashin, gadasz glupoty z tym zrobieniem dwoch bardzo dobrych w jeden wieczor. Inne czasy i inne przygotowania, czzasy Marvina to przeszlosc, zawodnik ktorego uwielbialem i po ktorego nieslusznie przegranej walce i pozniejszym uciekaniu odvrewanzu stracilem szwcunek dla innej gwiazdy, faceta o najlepszych nogach i najszybszych rekach RSugar Leonard. Spoczywaj w apokoju mistrzu, szk9da bo nie byl staruszkiem i moglby kilka lat jeszcze pozyc ale, wszyscy tam pojdz8emy i Alvarez i Striczu i ja.
 Autor komentarza: golabek
Data: 15-03-2021 07:54:40 
UP
Dokładnie, szacunek dla wielkiego mistrza, ale gadanie, że teraz to by robił dwóch jednej nocy, to takie pitolenie bez sensu i umniejszanie obecnym zawodnikom.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 15-03-2021 16:59:17 
Tak mi się powiedziało bo to był jeden z moich ulubionych pięściarzy ale Hagler i Ray Leonard przeniesieni do dzisiejszych czasów byli by nadal kozakami i dla mnie bez problemów pokonali by Canelo i GGG.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.