PACQUIAO POTWIERDZA: SKŁANIAMY SIĘ KU WALCE Z GARCIĄ

Starcie Manny'ego Pacquiao (62-7-2, 39 KO) z Mikey Garcią (40-1, 30 KO), do którego miało dojść już latem zeszłego roku, nie jest jeszcze pewne, ale Garcia jest głównym kandydatem do walki z Filipińczykiem, co potwierdził sam Manny.

- Skłaniamy się ku walce z Mikey Garcią, ale rozmawiamy równie z Terence'em Crawfordem. Najważniejsze jest to, że jestem gotowy. Zawsze regularnie trenowałem, grałem też sporo w koszykówkę, a po walce z Keithem Thurmanem był tylko basket. Potem doszły treningi boksu (...) - powiedział legendarny Filipińczyk.

- Dopinamy wszystkie detale. Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku dni podamy dokładną datę i miejsce walki. Chcemy ją zorganizować w maju. Pracujemy nad tym pojedynkiem od dłuższego czasu, a w ostatnich tygodniach zbliżamy się do mety (...) - powiedział tydzień temu Garcia, ale jak widać trochę się pośpieszył.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej walce, w lutym zeszłego roku Garcia stoczył pierwszy pojedynek po podpisaniu kontraktu z grupą Matchroom, wygrywając na punkty z Jessie'em Vargasem. Natomiast Pacquiao ostatni raz walczył w lipcu 2019 roku, wygrywając niejednogłośnie na punkty z Keithem Thurmanem i zdobywając tytuł mistrza świata WBA wagi półśredniej, który został mu ostatecznie w styczniu odebrany. Filipińczyka uznano za mistrza w zawieszeniu, a na tronie zasiadł Yordenis Ugas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 09-03-2021 17:48:23 
Z Garcia ma szansę wygrać a nawet jak przegra to młody mu większej krzywdy nie zrobi, za to z Crawfordem dostałby srogie baty i to pewnie przed czasem
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-03-2021 18:05:16 
To dobra opcja, choć o sukces nawet tak wielkiemu wojownikowi jak "Pacman" ze względu na zegar biologiczny będzie niezwykle ciężko.Najlepszym wyborem byłby Khan w ostateczności Brook, kasa by się zgadzała, a i splendor za zwycięstwo nadal byłby nie mały.
 Autor komentarza: slovik
Data: 09-03-2021 20:25:21 
Widzę nieznaczego faworyta w Pacquiao w takim starciu. Obecnie Khan i Brook wg mnie byłyby zbyt łatwymi walkami dla niego, zwłaszcza Khan jest już dość rozbity. A Pacquiao ma ambicję by dokonywać kolejnych wielkich rzeczy a taką byłaby wygrana z Garcią.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.