KAMIL MROCZKOWSKI BEZ SZAŁU, ALE ZWYCIĘSKI NA GALI W GNIEWIE

Wygrał, ale nie zachwycił. Kamil Mroczkowski (2-0, 1 KO) podczas dzisiejszej gali w Gniewie dopisał do swojego zawodowego rekordu kolejne zwycięstwo, pokonując jednogłośnie na punkty Artsioma Czarniakiewicza (3-30, 3 KO). Do poprawy jest jeszcze naprawdę wiele. 

Białorusin to niewątpliwie twardy facet, ale jeśli były medalista mistrzostw Europy juniorów w wadze super ciężkiej chce się w przyszłości wyróżniać na ringach zawodowych, musi pokazywać zdecydowanie lepszy boks, również pod względem fizycznym i kondycyjnym. Dziś w pewnym momencie Czarniakiewicz był tak zmęczony, że zakończenie tej walki przed czasem to powinien być fundament dla Kamila. Tak się jednak nie stało i walka potrwała do ostatniego gongu. Ringowy odjął jeszcze punkt Białorusinowi, a wszyscy trzej sędziowie ostatecznie punktowali jednomyślnie 40-35 na rzecz Kamila Mroczkowskiego. 

Pamiatkowy puchar po tym pojedynku wręczył Mroczkowskiemu były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Mariusz Wach, który wspierał swojego młodszego kolegę spod ringu. 

- Moja walka była bardzo średnia. Nie podobała mi się moja postawa, cienko dzisiaj było. Miałem też prawą rękę wybitą, dlatego przez większość walki starałem się walczyć lewym prostym. W pierwszej albo drugiej rundzie już miałem go podłączonego i chciałem go dobić, ale wystrzelałem i później wyglądało to jak wyglądało. Ale najważniejsze, że jest zwycięstwo. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 05-03-2021 23:47:14 
Totalny amator.Nie ma nawet co kasy w niego inwestować.W pierwszej rundzie już ciężko oddychał.Widać,że nie traktuje boksu poważnie.
 Autor komentarza: StefanBatory
Data: 06-03-2021 00:58:30 
jezu. z gosciem z rekordem 3-30, który wygląda jakby godzine przed walką zdjął kapcie, odstawił piwo i wstał z kanapy na której siedział pół roku przed telewizorem, on walczy pełen dystans ??? kurwa?? naprawde??
 Autor komentarza: lou
Data: 06-03-2021 13:38:34 
Mi się wydawało, że Mroczkowski był myślami podczas walki zupełnie gdzie indziej tak jakby robił coś mało znaczącego. Ale jak sparuje z Wachem to nawet się nie dziwie, że tempo było takie, a nie inne. Ciekaw jestem jednak jak będzie walczył z w pełni sprawną prawą ręką. ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.